Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Takoe. Ionako bi se utakmice igrale bez publike, pa da se spreci ovo a i koliko sam citao planiraju da izaberu tipa 10 stadiona, koji ce da budu relativno blizu jedan drugom a da igraci i strucni stabovi budu smesteni po istim hotelima, kako se ne bi mesali sa ostatkom populacije. Hunger games, prequel.

Link to comment

Ja sam siguran da niko ne zna. Oni imaju taj Project Restart koji je apsolutno konfuzan i vise postavlja pitanja nego sto daje odgovora. Ne verujem da ce samo London da izberu, jer imas 5 timova iz Londona ali ih cak ni to ne sprecava da navijaci dodju ispred stadiona. Bila prica da ako u kolu igraju pretezno timovi sa severa da se presele sa jug i obrnutno i da po tom principu setaju timove. Oni su opsta konfuzija, nista ja njima ne bi verovao. Mislim da ce svi da cekaju da vide kako ce Bundesliga da nastavi pa da naprave neki model a siguran sam da ce iza kamera u Nemackoj ultrasi da se skupljaju ispred stadiona jer zakonsko ogranicenje postoji da do 50 ljudi moze da se skupi na jednom mestu, da organizuju gostovanja da bi se sibali medjusobno jer su medjugradska putovanja manje vise otvorena, te da se vidi kako fudbaleri reaguju na 90 minuta trcanja posle 2 meseca izolacije

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Dobro, hoće li neko da mi ljubezno objasni tu ideju igranja na neutralnim terenima?

 

Ako im je frka što navijača ima na stadionu, jedino bi imalo smisla da zatvore kapije i igraju pred praznim tribinama. Eventualno, ako ciljaju da stadioni budu najviše 50% puni, mogu da im privremeno smanje kapacitet i prodaju samo pola karata.

 

Ali nee, nego ćemo lepo da ispremeštamo mečeve po raznim gradovima kako bismo smanjili broj gledalaca! :isuse: Nema veze što će neutralni navijači ipak napuniti stadione, uz pomoć putujućih kontingenata. Jedini efekat bi bio haos u prevozu, ništa drugo ne bi postigli.

 

Ako nešto propuštam, ponizno molim za objašnjenje.

 

Englezi vole ironiju, a gdje ćeš veće nego da Liverpoolovi igrači, bez navijača na tribinama u nekom Birmingemu, idu po šampionske medalje, a vi kod kuće pored malih ekrana™ pjevate YAWN™.

Link to comment

Ma koliko mi fali fudbal, gluvo igranje pred praznim tribinama, pa jos skraceno vrijeme sa po 5 izmjena je gore nego pripremne utakmice sa gvadalaharama 

Link to comment
5 hours ago, renne said:

jok, hoće da se igra bez publike na neutralcu, da se ne bi mase okupljale oko stadiona i grlile i ljubile da se igra na domaćim regularnim terenima

to je poenta

 

Au jebote. Pa zar nije na policiji da spreči masovna okupljanja? Koje bi se to mase okupljale i oko kojih neliverpulskih stadiona? Hoće Ruksinovci da navijaju da se razlika smanji na ispod dvadeset? Hoće li na video bimovima da gledaju Burnley i Palace u borbi za prestižno jedanaesto mesto na tabeli?

 

A ko namerava da se okupi ispred praznog stadiona, taj valjda može da se okupi ispred praznog stadiona iako se meč na njemu ne igra

 

Link to comment

Treba odigrati što više mečeva, u što kraćem periodu. Nije to zbog straha okupljanja navijača ispred stadiona, to se neće desiti. Već da se smanje putovanja, a samim tim i umor i šanse za infekciju. Hoteli pored stadiona, kao na SP, ne mora ni da bude stadion, već samo dobar teren. Ili to ili ništa i sve se poništava, pa birajte.

Link to comment

I shvatite, boli EPL kurac na šta će te utakmice ličiti. Sve ovo je pro forme da se kako-tako završi prventsvo da ne bi plaćali penale/vraćali pare od tv prava što bi ih unakazilo. Sve ovo je radi finansijskog opstanka, a ne zbog navijača.

Edited by dragance
Link to comment

Sve dok mogu da kažu da je prvenstvo završeno regularno, sa istim brojem utakmica kao što je uplaćeno, tako će i biti. Na šta će to ličiti je za njih nebitno.

Link to comment
4 hours ago, dragance said:

Sve dok mogu da kažu da je prvenstvo završeno regularno, sa istim brojem utakmica kao što je uplaćeno, tako će i biti. Na šta će to ličiti je za njih nebitno.

Kako je regularno prvenstvo koje pocne s jednim pravilima, a zavrsi s drugim? 

Link to comment

Mislio sam na broj utakmica i na tv prava, ne na regularnost per se. A za pravu regularnost, odnosno promene pravila tokom sezone, im treba da su svi za. Inače propo pos’o. 
 

Shvatam šta hoćeš da kažeš, i meni je glupo da menjaju. Samo sam rezigniran koliko je njima sport kao sport nebitan. Sve je samo biznis.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...