Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Svestan si Vini da ako pobede naredne 4 utakmice ili ako neko od pratioca izgubi neki bod da ce da osvoje titulu jos u martu, sto je jedan od najbrzih osvanja titula u Evropi u istoriji fudbala + sa najvecim brojem poena? *Bem li ga dal da to zovem muljanjem.

 

Igraju predvidljivo prilican broj utakmica ali ako tome dodas da se protivnicke ekipe brane sa 9-10 igraca u 16 metara a da pri tome nemas kreativca koji moze da probije redove onda dodjes do ovoga. Ako se zatvoris sledi ti blitzkrieg kao poslednjih 25 minuta veceras. Ako se otvoris slede ti inSalah, mane, Ox. Ako radis nesto u sredini onda konacno moze da se gleda normalna utakmica. West ham odlican veceras. Copy/Paste Atleti. Ima da se namuci Pul ako hoce da ih pobedi na Anfieldu.

Link to comment

Ako corona ne spreci Poola da osvoji titulu, siguran sam da 5 minuta pre sudijske pistaljke slece neki meteor koji okoncava zivot na zemlji :ph34r:

 

Igraci newcastle su prestali da se rukuju, na preporuku klubskog lekara. Mislim i da u ligi pred pocetak nece to da rade.

Link to comment
17 minutes ago, John Coltrane said:

Zaha bi mogao malo i kod psihologa na razgovor.

 

Zaha je stvarno something else. Prvo je pljunuo u pravcu publike, a onda na njihovo booo gestikulirao 'slabo vas čujem'. Potom ga je rezervni igrač Brajtona napucao loptom (što je inače potez za crveni karton, jer se lopta van igre tretira kao bilo koji drugi neživi predmet, flaša, telefon, nebitno) i dobio žuti karton. Nastavljaju da treštokuju celo prvo poluvreme, i sad čekamo da Skeloto uđe u igru u drugom, pa da vidimo neku akciju :jerry:

 

Mada, trener ako je iole razuman, neće ga ubaciti.

Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Zaha je stvarno something else. Prvo je pljunuo u pravcu publike, a onda na njihovo booo gestikulirao 'slabo vas čujem'.

Murinjo prati situaciju..

Link to comment

Kakvi prekidi, mjktjbm... malo Trent malo Robertson, ukupno nula puta uspeli da pogode svog igrača.

 

Deulofeu jedini izgledao kao da će nešto da uradi, ali onda se povredio.

Link to comment

Nzm kakva su osećanja navijača Liverpula prema Oxu, ali ja sam izuzetno zadovoljan što smo vam ga prepustili za simboličnu sumu od 40 miliona 

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nzm kakva su osećanja navijača Liverpula prema Oxu, ali ja sam izuzetno zadovoljan što smo vam ga prepustili za simboličnu sumu od 40 miliona 

 

U ovaj tim da ubacis i vrecu od 40 krompira, verovatno, bi dala gol, tako daaaaa... :fantom:

Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nzm kakva su osećanja navijača Liverpula prema Oxu, ali ja sam izuzetno zadovoljan što smo vam ga prepustili za simboličnu sumu od 40 miliona 

 

Oxara je bio vrlo dobar do onog susreta sa Kolarovom pre... skoro dve godine :blink: ... ali otkako se oporavio uzalud traži formu. Bio je par puta OK kao impact sub, ali uglavnom je prinuđen da igra na krilu što ga čini nemim posmatračem magičnih kreacija TAA/Robertsona :isuse: koje iz sredine razigravaju Fabinho/Wijnaldum :isuse: 

 

Klopp odbija da igra sa desetkom, zato mu najmanje do izražaja dolaze Oxevi, Keite, i Lallane.

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...