Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Kud bi sad mogao Poch? Ne vjerujem da će u Arsenal (ipak je vodio Spurse), ne vjerujem da će u Barcu (vodio je Espanyol gdje je i igrao). Meni je nekako najrealnija opcija za njega uvijek bio PSG gdje je igrao, gdje bi rutinski osvojio ligašku titulu i gdje bi, možda, bio faktor da napokon postanu prepoznatljivi i u Evropi no vidim da ove sezone i Tuchel radi posao.

 

Inače, predzadnji osvajač trofeja sa Tottenhamom je George Graham (Liga-kup 1999), igračka i trenerska legenda Arsenala.

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Bajern, plus ovo što si napisao za PSŽ.

 

Ili Man City ako su pametni da se reše ćelave prevare.

 

 

Može i ovako. :fantom:

 

Bila bi fora da preuzme Bayern pa istambura Tottenham u Ligi prvaka. :D Onda kaže: "U prvoj smo ih razbili 7-2, u drugoj 3-0, prejaki smo za njih."

Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

 

Može i ovako. :fantom:

 

Bila bi fora da preuzme Bayern pa istambura Tottenham u Ligi prvaka. :D Onda kaže: "U prvoj smo ih razbili 7-2, u drugoj 3-0, prejaki smo za njih."

 

Jebiga, Oks je to uradio prvi kada je prešao u Liverpul neposredno posle pobede Liverpula nad Arsenalom 4-0.

 

Kako beše "Pobedili smo Arsenal 4-0 u prošloj, nadam se da ćemo tako da nastavimo" :lol:

 

Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

 

Jebiga, Oks je to uradio prvi kada je prešao u Liverpul neposredno posle pobede Liverpula nad Arsenalom 4-0.

 

Kako beše "Pobedili smo Arsenal 4-0 u prošloj, nadam se da ćemo tako da nastavimo" :lol:

 

 

Tako se govorilo mada mislim da nije baš toliki vo. :D

Link to comment
1 hour ago, number_9 said:

Ta tekma na Old Trafordu će biti cirkus.  Ako ih dobije, ne bi me čudilo da zarati sa celim stadionom. Jedva čekam 😁

 

Budite spremni za Mouovovljevljevo stavljanje ruke na uho i mahanje srednjim prstima pred očima Eda Woodwarda dok Sonara slavi gol za 1-4.

Edited by ArleKino
Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

 

Budite spremni za Mouovovljevljevo stavljanje ruke na uho i mahanje srednjim prstima pred očima Eda Woodwarda dok Sonara slavi gol za 1-4.

 

To ti pričam. 😀

Link to comment
6 hours ago, ArleKino said:

 

Može i ovako. :fantom:

 

Bila bi fora da preuzme Bayern pa istambura Tottenham u Ligi prvaka. :D Onda kaže: "U prvoj smo ih razbili 7-2, u drugoj 3-0, prejaki smo za njih."

 

Мислим да је Бајерн најреалнија опција. У Манчестеру су превише глупи за тако нешто а у Шпанију не вјерујем да ће.

Link to comment

Pa da je bilo letos to pitanje gotovo siguran sam da bi zavrsio u Juve-u, sada ne. Bayern najrealnije kao sto rekoste.

 

Nego sad onako kad pricate o bunkerima Mourinho-a zapazih da je njegov Real u drugoj sezoni dao 121 gol i dan danas vazeci rekord Primere, to mi deluje kao da je bilo u proslom veku. biggrin.png

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
10 hours ago, Weenie Pooh said:

"Mourinho" i "zabavno" ne idu u istu rečenicu. Biće ti zabavno™ kad Klopp ode tamo i odigra herojskih 0-0...

Драће га Клопара ка'Муса јарца. Ово је збиља један од бизарнијих потеза Ливија. Он и Специјани не деле ништа гледе фудбалске философије...

Link to comment
9 hours ago, porucnik vasic said:

Драће га Клопара ка'Муса јарца. Ово је збиља један од бизарнијих потеза Ливија. Он и Специјани не деле ништа гледе osvajanja trofeja.

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...