Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Pok je uradio mnogo dobrog u totu, u uslovima kad nema para, nema stadiona, nema slobodu kod dovodjenja igraca. Jedna losa polusezona je pretjerano los razlog da ga se ovako odjebe iz kluba. A sad, Murinjo jest najsposobnije resenje na trzistu, samo ne vidim tu hemiju Murinja i Tota, odnosno Murinja i bilo koga. Bedak kad za dvije sedmice odvali Olea :dry:

Link to comment

Znači ipak ima glupljeg kluba od Uniteda. Ko bi rekao da će to baš biti Tottenham...

 

58 minutes ago, ArleKino said:

....

 

I, ono što iz nekog razloga svi preskaču, zaobilaze i svjesno ignorišu: Tottenham je potpuno drugi tim (u negativnom smislu) otkako je Dembele otišao. Nakon njegovog odlaska, pali su i Dier i Wanyama. Ndombele se još navikava na ligu, mislim da je to igrač koji može da riješi Tottenhamove probleme, ali njima treba hitna reakcija na terenu dok Top 4 nije skroz van domašaja.

 

Ovo je tako tačno. Kapiram da su popizdeli zbog stalnih povreda ali Dembele je toliko potcenjen igrač da to nije realno. Previše Sisoka i Ndombelea im je došlo glave. Ima tu još faktora, puštanje Tripijea bez zamene je bio težak brainfart, Alijeva loša forma, pa ta navodna afera oko Eriksena... 

 

Link to comment

Ne bih ja rekao da je ovo samoubistvo Totenhema, nesto je puklo izmedju Poketina i ekipe, i u takvim situacijama imas izbor ili da menjas trenera ili da promenis 5-6 prvotimaca, a u sred sezone ovo drugo nije opcija. 

 

Bice im Jose ok, usudio bih se reci da imaju individualno bolju ekipu no je imao Junajted kod Murinja, pitanje je samo sta ce biti na leto, kad krenu prepucavanja sa Levyjem. Josa se zakrvio i sa Romanom i sa Glejzerima, zasto ne bi i sa ovim.

 

S druge strane neko od ovih velikih ce posteno da se posiba za Poketina, verovatno u junu, a mozda i pre.

Link to comment

 

staviće valjda do detalja sve u predbračni ugovor

 

ekipa je sastavljena po njegovom ukusu, atletski dominantna sa dosta defanzivnih veznih itd, tako da će Jose tu da uskoči kao da je sam selektirao. biće pakao da im se da gol. ali biće cirkus kad dođu prelazni rokovi

Link to comment

Ostaje nam da vidimo šta će biti dalje sa Totenhemom. Isto ovako je delovalo kada je otišao Harry Redknapp koji je izvukao iz tadašnjeg tima maksimum i podigao tim na viši nivo (1/4 finale LŠ, 2  puta u Top 4 u 3 sezone). Nakon toga su otišli i Modrić i Bale pa se opet nekako sve stabilizovalo i otišlo korak dalje.

Pochettino je po meni morao da dobije šansu do kraja sezone, ali ajd sad... Saznaćemo vrlo brzo da li je ovakav Totenhem bio suviše veliki projekat za Pockettina ili Levija.

Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Zamisli natezanje Levija i Murinja oko iznosa u slucaju otkaza :D

 

 

Šalu na stranu, drago mi je što je Murinjo došao, trenutno nemam predstavu kako će to da izgleda, ali biće zabavno! 

Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

"Mourinho" i "zabavno" ne idu u istu rečenicu. Biće ti zabavno™ kad Klopp ode tamo i odigra herojskih 0-0...

 

Misliš da će Kloppara uzeti bod kod Specijalnog? Ne oholi se.

 

Kad smo već kod toga, Specijalni nije bio prva opcija, posao mu je džentlmenski ustupio Brendan.

Link to comment
35 minutes ago, ArleKino said:

Misliš da će Kloppara uzeti bod kod Specijalnog? Ne oholi se.

 

Specijalni već godinama velikodušno udeli po bod Kloppari kad mu dođe u goste, navikli smo se.

 

35 minutes ago, ArleKino said:

Kad smo već kod toga, Specijalni nije bio prva opcija, posao mu je džentlmenski ustupio Brendan.

 

 

Link to comment
47 minutes ago, Weenie Pooh said:

"Mourinho" i "zabavno" ne idu u istu rečenicu. Biće ti zabavno™ kad Klopp ode tamo i odigra herojskih 0-0...

 

Njegovo prisustvo, nisam mislio na igru sigurno :lol:

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...