Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

6 minutes ago, renne said:

Dobro, to je i očekivano obzirom da nemaju odavno prodaju u Evropi

 

Ovo je direktno povezano sa rezultatima Uniteda unazad par godina. Woodwarda u stolici drže ovi i ovakvi sponzorski ugovori koji su donosili rekordne prihode. Sa sportskog aspekta, ovaj odlazak Chevroleta može da bude sjajna vijest za United.

Link to comment

Citam danas kako ce Ole kao dobiti sansu dvije sezone da radi sta hoce, sa parama koje hoce.. a sad mi iskoci sta je Klop preuzeo kad je stigao u Lpool

 

72756400_2579106062148401_14726259938091

Edited by kipo
Link to comment

Tacno,ali je Pool mnogo pametno kupovao,mislim trojka napred je kostala ako me secanje ne vara,120 miliona.mozda malo vise.U danasnje vreme sitnica.Onda pametno prodat Kutinjo za onoliku cifru,pa Trent i verovatno najbolja kupovina ikada u vidu Robertsona od 9 miliona,njih dvojica su verovatno najbolji par bekova na scetu,pa VVD,pogledas njegovu cenu i Megvajerovu,ja bi radije ovog prvog.Uzasna transfer politika Uniteda,potpuno zanemaren klub koji samo gleda u sponzore i logoe istih,samo rewenue i nista drugo(Wudvord i Glejzeri).Zato je izuzetno dobra stvar ovo sa Sevroletom,i nadam se da ce navijaci poceti da izrazavaju svoje nezadovoljstvo potonjima vec na sledecoj utakmici inace odosmo putem Liverpula od 30 godina bez titule.Jer uskoro ce i one silne pare nestati bez rezultata.

Link to comment

I prica se da ce Lpool da potpise ugovor sa najke (cini mi se) na 75 miliona  funti godisnje, na 10 godina posto im ugovor aa new balance (?) traje samo do kraja godine (ne sezone). Ovim bi prestigli oba Manchestera po glavnom sponzorskom ugovoru. ManUtd mislim da dobija 65 godisnje, ManCity oko 60

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

Edited by Zlurad
Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Citam danas kako ce Ole kao dobiti sansu dvije sezone da radi sta hoce, sa parama koje hoce.. a sad mi iskoci sta je Klop preuzeo kad je stigao u Lpool

 

Od tih jedanaest, četvorica su još uvek tu a dvojica su otišla tek letos. Ali da treba vremena - treba.

 

36 minutes ago, Bogotac said:

Tacno,ali je Pool mnogo pametno kupovao,mislim trojka napred je kostala ako me secanje ne vara,120 miliona.mozda malo vise.U danasnje vreme sitnica.

 

Manje sigurno, čekaj da proverim... Firmino  29, Mane 34, Salah 37, znači u totalu 100 miliona (funti). Dakle Pogba i kusur.

 

Doduše Firmino je Brodgersov kadar. Mane je došao pola sezone posle Kloppa a bio najavljivan pola sezone ranije, tako da je i to verovatno bilo dogovoreno pre Nemca.

 

Link to comment
43 minutes ago, Zlurad said:

I prica se da ce Lpool da potpise ugovor sa najke (cini mi se) na 75 miliona  funti godisnje, na 10 godina posto im ugovor aa new balance (?) traje samo do kraja godine (ne sezone). Ovim bi prestigli oba Manchestera po glavnom sponzorskom ugovoru. ManUtd mislim da dobija 65 godisnje, ManCity oko 60

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

new balance > nike

 

sadasnji dresove > buduci

Link to comment

Sa NB postoji neki interni konflikt, nisam siguran tačno kakav.

 

Navodno imaju opciju u ugovoru da matchuju ponudu drugog sponzora i automatski dobiju produženje. Klub ne misli tako pa se ovih dana ide na arbitraciju.

Link to comment

Kako da ne, New balance razbija. To je jedna takva firma da ti u januaru mesecu ne možeš da kupiš domaći dres Liverpula recimo L veličina, u Liverpulu. Verujem da je to sa Najkom nemoguće. 

 

@189-

Edited by čekmeže
Link to comment

Mozda ne poznajem nove trendove, no prvi put cujem za tu firmu, a vidim da postoje duze od veka. Na tenisu sam cuo za gomilu brendova iz Azije, uz ove standardne stvari sa fudbala, atletike i tome slicno.:huh:

Link to comment
6 minutes ago, Miljenko said:

Mozda ne poznajem nove trendove, no prvi put cujem za tu firmu, a vidim da postoje duze od veka. Na tenisu sam cuo za gomilu brendova iz Azije, uz ove standardne stvari sa fudbala, atletike i tome slicno.:huh:

Zezaš, koje si godište?

 

Pre 20-25 godina je bila fora imati New Balance patike...

Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Citam danas kako ce Ole kao dobiti sansu dvije sezone da radi sta hoce, sa parama koje hoce.. a sad mi iskoci sta je Klop preuzeo kad je stigao u Lpool

 

72756400_2579106062148401_14726259938091

 

lol, neko se baš iscimao da pronađe screenshot bez firmina, henda, lovra...pa gde je tu mlađani joe gomez

 

mučeni kloparica nije nasledio ni pola sadašnjeg prvog tima pre nego što je uložio 400 milki :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...