Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Otprilike. Umrecemo, a tog po desnoj strani videti necemo

A sto se Rojoa, Mate i Younga tice, na sta Manc verovatno aludira, jedini odgovor je da ih je nesto zaposelo kad su im produzili ugovore. Racionalnog objasnjenja ne postoji

Edited by Giggsy
Link to comment

Tonemo,Amerima se jebe za klub,videti pod Arsenal i Kroenke,ili Roma sa onim tamo indijancima,samo prodaja kluba nas spasava

 

Poslujemo kao Finiks u NBA

Link to comment

Arsenal ce jos jedno 20 godina da se vadi na stadion, ne znam na sta ce ovi idioti. Sto je najgore, trosilo se itekako, ali je realno da smo sad otprilike tamo kao i kod Moyesa. Mozda sam malo preterao, ali ne previse

Link to comment

Da su zadržali Mojesa, makar bi imali neki kontinuitet, stabilnost, neke dugoročne planove, timsku hemiju i bili bi tvrd orah, kao neki Everton na steriodima. I imali bi poštovanje ostatka lige. Doduše, ko je mogao da predvidi ovakva lutanja i ovakve budalaštine i raspad za pola decenije. Možda bi se sralo kako smo odlučili da se držimo srednjeg puta i sigurice, možda bi svi zazivali neke promjene. Ništa gore na duge staze od paničnih reakcija. 

Link to comment

Ja zato i ne volim kad neko poziva da se OGS menja Pochom, a da covek nijedan prelazni rok nije odradio.

Jesmo mi neki klub iz JSL-a? Problem je samo sto ne vidim koga cemo to dovesti do 15. avgusta.

Manc je pitao za stopera. Godinu dana se pominju isti - de Ligt, Alderweweewrwrwrild, Koulibaly,  Maguire. Prvu trojicu ni lasom necemo dovesti, ostaje  Maguire, a ni to nije sigurno

Za spica tek ziv nisam kad si vec @MancMellow pitao za imena. Neko priziva Wernera, ali to su samo zelje, nigde nisam video da iko pominje spiceve uopste 

Link to comment

Napadač će onaj iz Sevilje što je izbacio sposobnog Murinja, ali tek ako Konte ispljune traženo za Tavambu. Napraviće to Ole da radi.

Link to comment
5 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Transfer deadline je osmi avgust

 

U pravu si, ja sam mesao sa necim drugim. Jos gore

Spic ce nam biti Rash i to je to

Nekog tipa Wernera ako dovedemo,  gledacete i mene na Old Traffordu dogodine 

Edited by Giggsy
Link to comment

Ovo ima samo kod nas, odigraš katasrofalnu sezonu i nagrade te sa platom većom nego što ima bllo ko u Liverpulu, ili recimo Harry Kane...

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Pa da ga zadrze, ono... ima nekog smisla. Ono sto nema smisla je Alexisova plata, pa sad svi vagaju u odnosu na to

 

Edited by Giggsy
Link to comment

Ovo će se morati rješavati kao u NBA, dati Aleksisa i još nekog klinca kao ustupak da taj novi tim primi njegovu platu :lolol:

Link to comment

Ej, dao deset golova, hajde da mu damo 300,000 funti nedeljno! :lolol:

 

Inače ne mirišem Rašforda odavno, izrazito neinteligentan i sebičan igrač, a ne može ni da se poredi sa, recimo, Majklom Ovenom kad je bio u njegovim godinama...

 

 

 

Aleksisa neće da uzmu ni Kinezi, odmah se zna koliko je sati...

Link to comment

Novinarski senzacionalizam. Vrti se oko 200k  but if Rashford  meets all of his performance-related targets and United deliver on the pitch može dobaciti. Npr x golova, asistencija i Junajted osvoji CL. 

 

Edit Nije da je i ovo u redu ali jest prihvatljivo u ovom trenutku

Edited by kipo
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...