Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

28 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

kako stoje el-ghazi-wesley-lažni trezeguet na listi najboljih ofanzivnih trojaca svih vremena? pitam za drugara  :fantom:

 

nema na čemu arle :sleep:

Link to comment
Just now, Bogotac said:

Ovako se gubi titula,sramota od igre u 2 poluvremenu

Baš, cekali su kraj od 60 minute...

 

Meni ne ide u glavu Fabinjova kretnja kod gola Kantea... U modernom fudbalu odustaje od praćenja igrača i to na 20 metara od gola... To je da ga zakuješ za klupu...

 

 

Link to comment

Od kad su se "pomirili" Salah i Sadio Liv ne moze krstenu akciju u napadu da napravi. Bolje da ostanu posvadjani barem bi davali golove. Losa tekma danas, puno srece i Adrijan,

Link to comment
46 minutes ago, radisa said:

Meni ne ide u glavu Fabinjova kretnja kod gola Kantea... U modernom fudbalu odustaje od praćenja igrača i to na 20 metara od gola... To je da ga zakuješ za klupu...

 

Pa pobegao mu je, to se dešava, ali mora neko da preuzme umesto što ga puštaju da se prošeta kroz sredinu i opali. 

 

Sad malo neka odmore starteri, da se oprobaju Hrvati, Švajcarci, i sitna deca protiv faux-Wimbledona, pa revitalizovani na Sheffield.

Link to comment

Od svih stvari najnevjerovatnija je da je ovaj Arsenal u Top 4 nakon 6 kola umjesto na dnu tabele sa gol-razlikom -7. Aubameyang bukvalno sam drži tim svojim golovima na površini.

 

Danas je i Guendouzi napadački odigrao odlično drugo poluvrijeme, izmislio je penal solo-prodorom. Chambers je osmislio drugi gol, Auba treći.

 

Pepe zasad djeluje kao lošija kopija Gervinha, ali eto, valjda ga ovaj gol digne.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...