Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

9 hours ago, copkillah said:

Nije mnogo para, ali čini mi se da se od njega generalno očekivalo da do svoje 25. godine pokaže znatno više. 

 

A i nije da imate mnogo izbora, beše ne možete da kupujete i dalje?

pa kako su ga najavljivali kada je bio klinac, svi su mislili da ce biti neki zesci jebac kao modric ali nista od toga. 

 

njega mozemo da kupimo do prvog jula i da ga registrujemo a ako se do tada ne realizuje transfer onda nista. 

 

prica se i da se hudson-odoi vraca vec u septembru, sto iskreno sumnjam...kao i da uskoro dobija petogodisnji ugovor.

 

 

btw, pogledas na fpl da nema igraca chelsea kome je cena iznad 7.0...znas kakva nas sezona ceka ;D

Link to comment

Kako je Kovacic pokidao 1 derbi protiv Milana pre jedno 4, 5 godina. Moram naci HL te tekme.

Od tad sam bio ubedjen da ce njegova karijera ici uzlaznom putanjom, a on se pretvorio u grejaca klupe.

Link to comment

Ne bi me iznenadilo da baš tako i bude, sve sa slikom njih dvojice sa Vudvardom.

 

Mene najviše brine što se Aubameyang sve češće pominje, mislio sam da nije ozbiljno, ali više nisam siguran.

 

To, i što najverovatnije po 7 godinu zaredom nećemo imati poštenog desnog krilnog iako tu baš najviše škripi.

Link to comment

80% svih ovih pisanija na tviteru su goli fejk i klikbejt. Sve dok neko od bas glavonja novinara ne objavi, ne treba uopste citati.

 

Dalot ne ide nikud, zasto bi sad kad imamo sl deceniju rijesenu poziciju desnog beka.

 

Pogba vjerovarno ostaje, strasno je jak na sredini (kad mu se igra) i previse bi pretumbali kostur tima ako ga puste. Ne vidim ni kako ce Real/ Juve dati tolike pare nakon silinih kupovina. Volio bih da ode ali sumnjam. Uz neki dogovor da ce ga se sl godine sigurno pustiti, moze ponoviti dobru statistiku - dovoljno je.

 

Rasford, a bogami i DDG bi mogli potpisati nove ugovore.

 

Ako oni ostaju, neki Fernandes/ Medison samo je neophodan za sredinu, dok bi recimo kupovinom jeftinog Sesenjona rijesili i tu lijevu stranu za vijek vjekova. U tom slucaju, Ole bi imao apsolutno sve moguce i nemoguce formacije da se afirmise. Stoper je prioritet i trebao bi biti ubica, sto Megvajer bas i nije. Dakle, jos nekih 200M. Sasvim realno i u skladu s propisi.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...