Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Din je prilično dekoncentrisan večeras. Ali kako grizu Čekićari, imam osećaj da su pretrčali duplo više nego moj Arsenal juče. Moraću da pojedem sva govna koja sam izasvao za Nobla, večeras je obljasnio kako se igra kapitenski. Haler za sada fenomenalan utisak, uporedio bih ga sa Dijegom Kostom, snaga, brzina, eksplozivnost, a zna i sa loptom. 

Link to comment

Ne pamtim da je utakmica sa ovoliko tempa završila 0-0. Prestrogo dosuđen drugi žuti, ali to je seronja Dean. Raduje da smo i nakon toga pokušavali da dobijemo. Deluje da je Pelegrini to fino posložio i da će napokon biti zadovoljstvo gledati WHU utakmice, otprilike kao one sezone pod Bilićem kad je Paya dominirao.

Link to comment
22 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Din je prilično dekoncentrisan večeras. Ali kako grizu Čekićari, imam osećaj da su pretrčali duplo više nego moj Arsenal juče. Moraću da pojedem sva govna koja sam izasvao za Nobla, večeras je obljasnio kako se igra kapitenski. Haler za sada fenomenalan utisak, uporedio bih ga sa Dijegom Kostom, snaga, brzina, eksplozivnost, a zna i sa loptom. 

 

Nije stvar količine nego kvalitete trčanja. Arsenalovi igrači pod španskim Moyesom nabijaju prazne kilometre jer nekoordinisano trče za igračem koji ima loptu. Pellegrini je ozbiljan čovjek, osvajao je titule sa Cityjem kad se to moglo bez odbrane od 200 miliona.

 

Meni ovih dana ne izlazi scena sa dubokoumnog sastanka stručnog štaba™ koji zasjeda na temu odbrane Arsenala i onda kao rješenje predloži i usvoji dovođenje Davida Luiza.

Link to comment
35 minutes ago, kipo said:

WHU ladno bolji sa igracem manje. Volio bih da Ole uzme ovog Rajsa vec u Januaru.

 

ono, moze ako iskesira jedno 200 miliona sterlinga...

 

decko je brutalan zadnji vezni s 20 godina.

Link to comment
44 minutes ago, ArleKino said:

 

 

Meni ovih dana ne izlazi scena sa dubokoumnog sastanka stručnog štaba™ koji zasjeda na temu odbrane Arsenala i onda kao rješenje predloži i usvoji dovođenje Davida Luiz

Gledam sad pregled... Pa jebo te, bolje da su sami sebi zabijali golove nego ovo... Ajde, penal, debilan igrač uradi debilanu, ali šta su koji k.. radili sa onom akcijom izvođenja lopte u 5 metara? Jebeno neverovatno...

 

Čelizejv klinja je bog, inače... Imaće on oscilacija, ali konstitucija, trčanje, dribling, šut... SVe je tu da bude strašan igrač, samo da u glavi bude normalan...

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

ali šta su koji k.. radili sa onom akcijom izvođenja lopte u 5 metara? Jebeno neverovatno...

 

Pa isto što i Otamendi protiv Noriča. Svi hoće da kopiraju Gvardiolin stil, a za tako nešto ti treba metar dana treninga i bar solidan igrački IQ. Sve više ekipa pokušava da igra otpozadi, nikad nije bilo više kardinalnih grešaka defanzivaca. Verovatno imaju neku svoju računicu, primiće tu i tamo neki glupav gol, ali u situacijama kad probiju taj gadan presing imaju otvoren teren da se igraju i veliku šansu za stvaranje prilika.

 

13 minutes ago, radisa said:

 

Čelizejv klinja je bog, inače... Imaće on oscilacija, ali konstitucija, trčanje, dribling, šut... SVe je tu da bude strašan igrač, samo da u glavi bude normalan...

 

Slažem se, Mount je odličan :D

Link to comment
6 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pa isto što i Otamendi protiv Noriča. Svi hoće da kopiraju Gvardiolin stil, a za tako nešto ti treba metar dana treninga i bar solidan igrački IQ. Sve više ekipa pokušava da igra otpozadi, nikad nije bilo više kardinalnih grešaka defanzivaca. Verovatno imaju neku svoju računicu, primiće tu i tamo neki glupav gol, ali u situacijama kad probiju taj gadan presing imaju otvoren teren da se igraju i veliku šansu za stvaranje prilika.

 

Tako verovatno i ovi što vrše presing imaju svoju računicu. To je sada stil, moda, pravila su prilagođena kad golam™ izvodi loptu...golman sad mora da zna sa obe noge, da dribla, Ranije je Borota smatran eskcentričnim™, danas to većina radi i naravno primaju smešne golove (Alison, Adrijan, samo da krenem od svog dvorišta) koje si pre mogao videti na jutjub klipovima neke arapske/afričke lige. Sramota je da bek ispuca loptu u aut, pas se mora odigrati po svaku cenu. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...