Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

I sad je povreda Laportea toliki game changer, kao da City nema sto puta jaci tim od Norwicha. :D Plus je Otamendi verovatno bolji od bilo kog njihovog stopera.

Edited by Meazza
Link to comment
3 minutes ago, Aleksandar88 said:

Jebote koja korist od ignore liste kad trolcina biva kvotovan 3+ puta po stranici... 

 

To se i ja pitam. Ne isplati se ignore. Nije mu lako danas, moras da ga razumes. Izgubi mu najbolji menadzer na svetu od Junajtedovih akademaca pa jos sad najbolji menadzer u Univerzumu od osakacenih kanarinaca. Mnogo je za jedan dan.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

 

Cekaj bre, zar nisi za Stounsa pricao da je najbolji na svetu i u istoriji?

 

pa bio je tad :fantom:

 

Just now, Aleksandar88 said:

Jebote koja korist od ignore liste kad trolcina biva kvotovan 3+ puta po stranici... 

 

koja je korist od ovog posta? jedina besmislenija informacija je kad nas copi 2 puta mesečno obaveštava da sam mu ranije više bio po ukusu. da budem iskren laska mi sva ta pažnja, ali ne naginjem zaista na tu stranu. 

Link to comment
4 minutes ago, Aleksandar88 said:

Jebote koja korist od ignore liste kad trolcina biva kvotovan 3+ puta po stranici... 

 

Cuti danas je bio i zanimljiv na momente, sto je redje od Halejeve komete.

 

Cek samo da cujemo koji je xG i xA ? :whistle:

Link to comment

evo imaš ovde na sajtu da proveriš

 

slabo ti ja to pratim, samo sam se onomad uputio u čitavu stvar u cilju edukacije ppp-a. a zašto se ppp toliko agresivno branio od novih saznanja, to je verovatno već pitanje za stručnjake :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
 
koja je korist od ovog posta? jedina besmislenija informacija je kad nas copi 2 puta mesečno obaveštava da sam mu ranije više bio po ukusu. da budem iskren laska mi sva ta pažnja, ali ne naginjem zaista na tu stranu. 
Valjda bi trebalo da ti imponuje, kao redak svetli trenutak u ovom tvom jahanju mrtvog konja!
Link to comment

Liveovih +5 je najveca prednost u odnosu na drugoplasiranog posle 5 kola u istoriji PL.

 

Gledam golove od juce i provuce mi se 1podatak da je Kepa golman sa najlosijim procentom odbrana.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...