Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Lepa pobeda juče. Konačno smo delovali čvrsto otpozadi i kreativno napred. Haler sve bolji. Odlično pojačanje.

7 bodova iz četiri kola, to je 7 bodova više nego što smo imali u ovo vreme prošle godine.

 

Izgleda da je Čičarito otišao, dal Valensija ili Sevilja, nisam ispratio. Ako se Haler nedajbože povredi, omladinci će igrati u napadu. 

Link to comment
10 hours ago, čekmeže said:

Lepo, ali se nadam da je Klop jebo mater sebičnom govnaru Salahu.

 

Mnogo buke ni oko čega. Zlatna kopačka iz prethodne dve sezone bila sebična na već rešenoj utakmici :ohmy: Plus, ako ćemo u sitna crevca, taj isti Mane je daleko sebičniji od Salaha, a ni to nije problem, dokle god su sebični kada je to nebitno za krajnji ishod.

 

Link to comment

Problem je i počeo sa zlatnom kopačkom krajem prošle sezone kad je krenuo da šutira iz svih mogućih pozicija (primio se posle gola protiv Čelzija) i nastavio se ove. U Komjuniti šildu je šutnuo 6-7 puta (mediji to prikažu kao uspeh jer celi timovi ne šutnu toliko protiv Sitija :isuse:) čim primi loptu tu nema više dodavanja. 

Juče je bio krajnje sebičan dva puta, hajde da daš gol kad si već sebičan, nego on prebacuje loptu na lošiju nogu kada treba da uradi najobičnije dodavanje na pet metara. 

Oterao bi ga na klupu sledeću utakmicu pa nek pika limenke pepsija sa Mesijem, umišljena zvezda.

Link to comment
23 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pa nije baš da je umišljena zvezda. Pre bih rekao jedan od najboljih igrača sveta trenutno. 

I jedno i drugo u isto vreme,mada bolji mi je Firmino.

 

 

Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

I jedno i drugo u isto vreme,mada bolji mi je Firmino.

 

 

Umm...onda nam se terminologija ne poklapa. Za mene je umišljena zvezda neko ko je umislio da je zvezda, a to ustvari nije. Recimo Baloteli svojevremeno. Ako već za Salaha priznaješ da je u krem de la krem fudbala, on je automatski zvezda, uopšte to ne mora da umišlja :)... Možda si hteo da kažeš da Mo loše kontroliše svoje ponašanje otkad je postao faca, da je postao nadobudan i slično, ali to je druga stvar. Po mom mišljenju, svi ti vrhunski asovi moraju da imaju taj optimalni egoizam, inače ne bi ni dogurali dotle, imaju ga i CR i Mesaja. 

Link to comment
13 minutes ago, radnik said:

Oko kaze sebican, ali videh neku statistiku iz PL za proslu sezonu, Salahudin 8 asista, Mane 1, Firmino 6 ili 7 ...

Mislim jebes statistiku, jeste sebican :D

Njemu se juče za treći gol piše asistencija gde isto nije hteo da doda, dao je sebi prejak for pa je Firmino prvi stigao do lopte.

Link to comment
8 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Umm...onda nam se terminologija ne poklapa. Za mene je umišljena zvezda neko ko je umislio da je zvezda, a to ustvari nije. Recimo Baloteli svojevremeno. Ako već za Salaha priznaješ da je u krem de la krem fudbala, on je automatski zvezda, uopšte to ne mora da umišlja :)...

 

nije to umišljena zvezda

 

 

Quote

Možda si hteo da kažeš da Mo loše kontroliše svoje ponašanje otkad je postao faca, da je postao nadobudan i slično, ali to je druga stvar. Po mom mišljenju, svi ti vrhunski asovi moraju da imaju taj optimalni egoizam, inače ne bi ni dogurali dotle, imaju ga i CR i Mesaja. 

 

to je umišljena zvezda

 

Edited by levi
Link to comment
48 minutes ago, čekmeže said:

Njemu se juče za treći gol piše asistencija gde isto nije hteo da doda, dao je sebi prejak for pa je Firmino prvi stigao do lopte.

 

Čovek je stvorio više 'velikih šansi' saigračima nego bilo ko drugi, alo :D Na 3-0 može da bude sebičan koliko god želi :fantom:

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...