Jump to content
ArleKino

Premier League 2019-20

Recommended Posts

John Coltrane

Lingard napolje, daj Grinvuda.

John Coltrane

Mosu nisu javili da ramenom sme da se igra-eto objasnjenja.

renne

Čestitke bazendžijama na prvom mestu

Mindaugas Žukauskas

U sledećem kolu na Enfildu obračun jedine dve maksimalne ekipe...neka pobedi bolji :fantom:

Miljenko

Kao da nema ko da sutne penal osim njega.:isuse: Meni je on oduvek bio precenjen igrac.

Goranz

Sve je jasno kad je penzioner Mata prvi izbor u situaciji kada se juri rezultat. McTominay je posebna priča, totalno beskoristan igrač koji je uz to nezamenjiv.

kipo

Ima tu jos stosta da se radi ali sve djeluje ozbiljnije nego proteklih sezona. Bod na strani nije los rezultat, kvalitetniji vezni red odnio prevagu u drugom pol

John Coltrane

Prezadovoljan vidjenim pogotovu kad sam video kojih 11 nam izlazi na teren i da su nas zimus tukli 2 puta u 3 nedelje. Jezivo zvuci ali UTD nema pobedu u gostima u PL od jebenog februara kod CP.

Lingard mora da otpadne pod hitno, Pogba i MekTomini mogu u paru samo u Liga kupu (sto se videlo i protiv Chelskija). Vulvsi kao izduvan balon, u 15kvalitetnih minuta na pocetku drugog kad je i pao izjedncujuci gol. Ohrabrujuce deluju kombinacije u protivnickoj "trecini" i brzo kretanje lopte. Delovalo je da drugi gol UTDa visi u vazduhu, al ipak...

ArleKino
23 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

U sledećem kolu na Enfildu obračun jedine dve maksimalne ekipe...neka pobedi bolji :fantom:

Ne, nego mi. Red je više. :angry:

Mindaugas Žukauskas
Just now, ArleKino said:

Ne, nego mi. Red and white je više. :angry:

Giggsy

Ma jebo nas, kad ne mozes pobediti jebene Wolvese dve godine

ArleKino
6 hours ago, Giggsy said:

Ma jebo nas, kad ne mozes pobediti jebene Wolvese dve godine

Wolvesi su itekako zajeban Mendesov projekat, vjerovatno najbolji portugalski tim u ovom trenutku i bez problema tim za najmanje sedmo mjesto u Premiershipu. Njihov vezni red je jači od Unitedovog, Arsenalovog i Liverpoolovog i tu negdje sa Spursima i Plavcima. Golman je u tri najbolja u ligi. Jimenez i Jota skroz zajebani.

Njihov problem je što su savršen tim za vrijeme kad se za pobjedu dobijalo dva boda. Zato su prošle sezone izgubili dvaput od Huddersfielda, a tukli Arsenal, Spurse, Chelsea i United.

papapavle
Posted (edited)

Gledam Pogbino kretanje i učinak juče, sem onih par ofanzivnih poteza (jedan prodor+penal, nema veze što je odbranjen, i jedno 2 dodavanja unapred) sve vreme je igrao DMC skretničara, no bez tacklinga, trčkao kao postariji džoger i krio se od lopte... Po meni, il ga stavi na taj kreativni AMC, daj mu podršku iza i nek se sredi u glavi (nažalost, mislim da se bar ovo potonje neće desiti), il ga prodaj do kraja meseca.

Edited by papapavle

levi

kakva saradnja u odbrani Vile. samo da nema žrtava

Mindaugas Žukauskas

Grilijaš izgubio 20 PL tekmi zaredom :isuse: kanda je vreme da se i on opasulji