Jump to content
IGNORED

2019 Copa América


Giggsy

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Giggsy

    31

  • Miljenko

    22

  • levi

    13

  • John Coltrane

    10

 

I neka neko doda poll, meni crkla tastatura.
Kad stigne pisacu opsirnije, kao sto sam planirao.

Sastav ovih mojih nesrecnika
 

Goalkeepers: Franco Armani (River Plate), Agustin Marchesin (Club America) and Esteban Andrada (Boca Juniors).

Defenders: Juan Foyth (Tottenham Hotspur), Nicolas Otamendi (Manchester City), German Pezzella (Fiorentina), Nicolas Tagliafico (Ajax), Ramiro Funes Mori (Villarreal), Renzo Saravia (Racing Club), Marcos Acuna (Sporting Lisbon) and Milton Casco (River Plate).

Midfielders: Leandro Paredes (PSG), Guido Rodriguez (Club America), Giovani Lo Celso (Real Betis), Guido Pizarro (UANL), Roberto Pereyra (Watford), Rodrigo De Paul (Udinese), Angel Di Maria (PSG).

Forward: Lionel Messi (Barcelona), Sergio Aguero (Manchester City), Lautaro Martinez (Inter Milan) Paulo Dybala (Juventus), Matias Suarez (River Plate).

Link to comment

Japan mi je u neku ruku i ok, ali Katar ne zelim da vidim ni blizu sveta fudbala.

Ipak, ja bih ogranicio te pozivnice na srednju Ameriku. 

 

Elem, Nejmar zavrsio ucesce i pre pocetka.

Edited by goofs
Link to comment

Kolumbiju vodi Kverioz, Arena prenosi kod nas.

Ako sam dobro shvatio iz 3 grupe idu treceplasirani i prave novu grupu da bi imao ko da igra na ispadanje sa prvoplasirane 2 ekipe iz pomenute 3 grupe :wacko:

Link to comment
45 minutes ago, John Coltrane said:

Kolumbiju vodi Kverioz, Arena prenosi kod nas.

Ako sam dobro shvatio iz 3 grupe idu treceplasirani i prave novu grupu da bi imao ko da igra na ispadanje sa prvoplasirane 2 ekipe iz pomenute 3 grupe :wacko:

 

Valjda idu direkt 2 najbolje treceplasirane bez formiranja nove grupe, imaju 3 grupe, znaci iz tih po prve dve ekipe i da se jos popuni sta je ostalo sa 2 najbolje treceplasirane. 

Link to comment
1 hour ago, Grandilof said:

 

Valjda idu direkt 2 najbolje treceplasirane bez formiranja nove grupe, imaju 3 grupe, znaci iz tih po prve dve ekipe i da se jos popuni sta je ostalo sa 2 najbolje treceplasirane. 

 

Da bice da si u pravu.

 

Link to comment
Uzima Messi CA sad, sledece godine i Katar. Prijatno
Lautaro poubijao

Katar je za neke 3 i po godine osim ako ima neko nizerazredno takmkcenje za koje nisam obavesten ?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...