Jump to content
maharaja

Fudbal - žene

Recommended Posts

omiljeni

Mi imamo po sedmoricu koji skaču bolje 2.08 i 7.10? Otkad to? Nema šanse. Daj link sa rezultatima tih takmičenja.

Baza jeste malecna, ali je i atletika sport gde su slabosti žena skroz očigledne. U fudbalu bi to bilo drugačije. Najbolja fudbalerka bi mogla igrati protiv ždrepčeve krvi, donjeg Srema, Slane Bare i ostalih sranja i nema šanse da bi bila najgora.

Host

Ja sam gledao kako Arbutina prska po treceligaskim igracima na basketu.

+1 na equal pay.

Edited by Host

Meazza

Ipak nisam sasvim ubedjen. Pricamo o potencijalnoj situaciji da zena ima tehniku, pas, pregled igre Pirla. Oko takvih igraca se gradi ekipa, takva igracica bi mogla da bude veoma korisna, naravno ne bi mogla da igra tamo gde je najgusce i da postize golove, ali ako u sredini ima svog Gatuza i svog Perotu koji trce za nju i ulaze u duele, ne vidim kako bi je ogranicilo to sto je fizicki slaba da bude plejmejker i deli lopte. Plus bi sigurno dobijala faulove kao patuljak Munitis kad je igrao protiv Tirama. Ne znam da li bi mogla da igra u Juventusu, verovatno ne zbog kondicije, ali u nekom Kjevu ili Bolonji bi zenski Pirlo imao mesta IMO.

John Coltrane
18 hours ago, ObiW said:

Ma gde de sa nadjebavam sa nabedjenim ekspertima opste prakse. Od svetskog prvenstva ste gledali finale pola sata,  culi ste eventualno za Rapinoe (jer je onoliko bila po novinama) i za Morgan (Alex Morgan, ne Morgan Brian) jer je fotogenicna, a sad eto dosli da mudrujete kako to treba da se opravi. Mnogo vise me zanima da li treba Ertz da se vrati na poziciju centralnog kada Buehler ode u penziju da li Dunn treba da ode sa levog beka na levo krilo kada Rapinoe ode u penziju, ko ce uopste da igra napad posle Olimpijade jer su sve 30+ i tako dalje, ali takve misli od tebe i lika iz Alana Forda necu nikada cuti, ne dobacujete dotle.

Uf takvi su najgori...