Jump to content
IGNORED

Treneri i profesori fizičkog


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Giggsy

    11

  • ToniAdams

    8

  • radisa

    6

  • Svarog

    6

42 minutes ago, pbg12345 said:

a ako me secanje dobro sluzi, sa radisom bi se rado menjao za profesorku fizickog :)

Neće da može... :mad:

 

olivera-balasevic-printscreen-770x410-15

 

Bila je car... Jebalo joj se za plan i program... Dečacima lopta, devojčicama i onima koje lopta nije zanimala(dakle, nisu muško:)) pričala crtice iz života, uglavnom vezano za seks, ali bilo je i drugih stvari... Insistirala da imamo sve zube zdrave i ocena je bukvalno zavisila od toga... Nije bilo greda, kozlića i ostalih gluposti...

 

Dala otkaz 1999 kada su je terali da čuva školu za vreme bombardovanja, kako sam posle čuo...

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

radiša, skočio si u mojim očima

 

 

 

 

 

  Hide contents

 

 


jesi jebo?
 

 

 

Spoiler

Ja sam trčao za loptom :(

 

Link to comment

naš rukometni trener, onaj sa fetišom za sklekove, je imao najluđu akciju osmišljenu koju sam ikad video.

 

kad krene utakmica on snimi ko je najsmotaniji, ili najlabilniji :laugh:,  u protivničkoj ekipi. u nekom trenutku kada je njihov napad i lopta bude kod tog mučenika ovaj naš se razdere iz sve snage "ofsaaaaaajd!!!". mi svi jurnemo u kontru, kao "jbg, ofsajd je bio, svirao sudija"... pravimo nekakvu pometnju... naš golman se zaleti u ovog mučenika i viče "daj mi loptu! daj mi loptu! svirao je ofsajd!"... obično se mučenik toliko isprepada da mu lopta prosto ispadne, a nekad mu goša bukvalno isčupa iz ruku, i mi dobijemo 5 ili 6 na 0 kontru :D :mellow:

 

jednom prilikom smo imali maltene incident sa sudijom zbog ove akcije. a jednom i primili jeftin gol jer mučenik baš i nije bio toliki mučenik. al valjda je i vredelo jer smo par puta profitirali. svakako potpuno bizarno.

Edited by Svarog
Link to comment
4 hours ago, Giggsy said:

Haha, jok, brt, najstarija Gimnazija u Srbiji. Pa ti vidi

 

Ok, znači to je onda neki ustaljeni nadimak vezan za dotičnu profesiju :D  kao što je vozač u busu uvek "majstor"

Link to comment

shta je ovo samo dechaci imali fizichko? :hihi:

 

kodnas je tito streljao koja zena ne uradi vezbu na dvovisinskom razboju, koja se, nakon niza prevrtanja tamovamo, zavrshavala skokom preko oba nivoa u 1 dostojanstvenu pozu :s_p:

 

kod zvezde na visokoj gredi sam rekla neka prijatelju, tetka, lek. dao mi B na tromesechju :hihi:

Link to comment
On 26.5.2019. at 0:38, fancy claps said:

meni je moj prvi trener reko nesto sto nikad nisam zaboravio, ovako ide: tim nije skup najboljih pojedinaca vec skup pojedinaca koji najbolje funkcionisu kao tim.

mislite o tome.

 

btw, danas setam kuce i cujem klinca koji drugu preteci porucuje: zavrsices ko vasa micic!:ph34r:

 

 

 

On 26.5.2019. at 16:45, ToniAdams said:

Baš duboko. Pametan čovek taj prvi trener.

 

 

O sportu ne znam ništa a pride ga kvazielitistički prezirem ali gore navedeno važi i za bendove, ne samo za sportske timove.

Čak smo imali i jasno verbalizovane stavove čim smo prestali da budemo trio. U četvoročlanom, petočlanom bendu, jedan može da se šlepuje. Dvojica ne.

U triu, jbg, niko ne može da se šlepuje, zato sam kasnije i pravio bendove sa više članova. Da bih mogao da se šlepujem, lenjivac.

Ali, da, fancijev trener je bio u pravu.

 

 

Link to comment
5 hours ago, goofs said:

 

Ok, znači to je onda neki ustaljeni nadimak vezan za dotičnu profesiju :D  kao što je vozač u busu uvek "majstor"

 

Otprilike tako ispade :D

Radisa, otvaraj!

Link to comment
9 hours ago, pbg12345 said:

Kojoj srbiji? :fantom:

 

a ako me secanje dobro sluzi, sa radisom bi se rado menjao za profesorku fizickog :)

 

Tadasnjoj kad je osnovana. Najstarija skola u osnovana u Srbiji KG, najstarija srpska zna se, samo to tad nije bila Srbija

Radisa  pobedijo. Ja sam imao profesoricu iz informatike, zgodna, ni prineti, ipak, ovoj. Kad pocne cas, da zadatak koji ni sama ne ume da resi, vadi novcanik i broji pare od privatnih casova

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...