Jump to content
IGNORED

Treneri i profesori fizičkog


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Giggsy

    11

  • ToniAdams

    8

  • radisa

    6

  • Svarog

    6

 

1 hour ago, Lord Stef said:

Nama trener imao obicaj da kaze "trcite krugove dok se ne vratim" pa se onda zapije u bircuzu ispred i dodje posle sat i po. 

  

Sto je imalo i dobrih strana, moram da priznam, nikad u zivotu nisam bio u takvoj kondiciji.

 

ja sam trenirao rukomet. naš trener je imao fetiš na sklekove. na pesnicama, jednom rukom, sa tri prsta... imali smo jebene fizičke pripreme na početku osmog razreda a da nam nije ni najavio... došao sam s raspusta sav srećan i zažalio isti dan... mesec dana loptu nismo videli... posle kad nam je dao loptu nismo mogli gol da pogodimo, to je letelo na sve strane, međ noseće grede, u prozore, na krov ambulante... al nije nas psovao, to nije.

Edited by Svarog
Link to comment

Imao sam tri odlicna trenera (u isto vreme: trener tima, pomocnik mu, i trener golmana), nijedan nije psovao, nijedan nije bio pijandura.

Bili su strogi, ali odlicni pedagozi i poznavaoci fudbala. Tu se vrzmao i Enver Maric, kao i Skocajic (dobro, on je vec znao da popije oho-ho).

 

Samo si vodu smeo da pijes, gazirana pica strogo zabranjena,  a ako bi te uhvatio (neko cinkario) dobijes kaznu.

Predratna vremena, kad se "znao red"(tm). 

Link to comment

"Ajde Brzi otvori se, ja sam sledeci"

Uz kosarku sam trenirao atletiku, imam neke medalje koga boli, mene prvog. Ja trcao 400 i 800,  klinka, ne mogu da kazem ime, trenirala sa mnom, ali ona je bila za krace discipline. Trening krece tako sto ja idem deset m iza nje i stizem je uvek. Malo, malo, dok me nije prvi put dobila. Ko god je trcao, taj razume, nemos trcati isto, pre svega zbog krivina, moras da sacuvas deo za krivinu.

Nadam se da sam ovom nebitnom informacijom koja je nastavila ubijanje kosarke rasturio jinx

Edited by Giggsy
Link to comment
42 minutes ago, Fins fleet said:

Omiljena mog profana fizickog "ti ces igrat kosarku, ne znas hodat."

 

Posle toga bi otisao u neki sobicak i popio kafu s tetkicom. I rakiju, sam.

Link to comment

 

2 hours ago, Fins fleet said:

Omiljena mog profana fizickog "ti ces igrat kosarku, ne znas hodat."

 

1 hour ago, Venom said:

 

Posle toga bi otisao u neki sobicak i popio kafu s tetkicom. I rakiju, sam.

 

 

 

"Evo vam lopta."

 

naravno, ne pojavi se do kraja časa.

sledeći čas - ocenjivanje, preskok preko kozlića koji nikad nismo vežbali.

 

 

(ovo je zrelo za split "Treneri i profesori fizičkog - sećanja, traume, citati" :D )

Link to comment

Sparingovali smo ŽRK Lokomotiva Mostar u vreme Jasne Merdan i to nije bilo loše, loše je bilo što nam je trener branio da igramo odbranu rukama, a nikada prčljaviju odbranu nisam imao na sebi (ne samo ja već svi) u napadu.

Link to comment
1 minute ago, Micko8 said:

Meni  je fitnes  trener rekao, ako ne budem  vezbao i budem nastavio da jedem kao svinja  da cu se pretvoriti u jednu.

 

Laže. Oće samo da ti uzme pare.

Link to comment
11 hours ago, Venom said:

 

Posle toga bi otisao u neki sobicak i popio kafu s tetkicom. I rakiju, sam.

 

9 hours ago, Svarog said:

 

 

"Evo vam lopta."

 

naravno, ne pojavi se do kraja časa.

sledeći čas - ocenjivanje, preskok preko kozlića koji nikad nismo vežbali.

 

 

Je l' svaki profan fizickog isti, ili sam vam vec opisivao mog pa me sada zajebavate sto pricam uvek iste price? :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...