Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

opet se uveliko pise o degeneku

sportski portali gore :fantom:

 

sad jeste da je njima verovati koliko i prosecnom zalutalom insajderu na forumu, ali valjda ima nesto kad bukvalno svi opet pisu o tome

 

a legao bi nam...

Link to comment

degenek je idealno resenje, samo ne znam kako ga motivisati da sa plate od 2kk godisnje predje kod nas na 500/600k...

Edited by Bright Billy
Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

Ostavljeno 1 mesto za prijavu igraca za drugo kolo...

pre ce registrovati nikog nego ebecilia

Edited by rock bob
Link to comment
19 hours ago, levi said:

pa ne mora da košta više

neka rizikuju, nekad će oni biti na dobitku, nekad publika. uostalom svaka kupovina/prodaja unapred je vrsta opklade

 

 

 

Na pamet mi padaju Salzburg, Bazel,..

Link to comment

Na spisku licenciranih fudbalera za mečeve sa Helsinkijem se nalaze: 

Golmani: Popović, Borjan, Stanković. 

Odbrana: Pankov, Gajić, Babić, Milunović, Rodić, Stojković, Gobeljić, Žander. 

Vezni red: Jovičić, Vulić, Ivanić, Marin, Simić, Jovančić, Ben, Jevtović, Kanjas. 

Napad: Pavkov, Boaći, Vukanović.

Gobeljic mora da bude prijsvljen da bi mu tekle utakmice u kojima ce biti kaznjen.

Navodno se pregovara oko povratka Degeneka, problem je plata koju mi ni u ludilu ne mozemo da platimo...

A i kad/ako dodje, pitanje u kakvom je stanju fizicki..

Link to comment
16 hours ago, Milosh76 said:

Na spisku licenciranih fudbalera za mečeve sa Helsinkijem se nalaze: 

Golmani: Popović, Borjan, Stanković. 

Odbrana: Pankov, Gajić, Babić, Milunović, Rodić, Stojković, Gobeljić, Žander. 

Vezni red: Jovičić, Vulić, Ivanić, Marin, Simić, Jovančić, Ben, Jevtović, Kanjas. 

Napad: Pavkov, Boaći, Vukanović.

Gobeljic mora da bude prijsvljen da bi mu tekle utakmice u kojima ce biti kaznjen.

Navodno se pregovara oko povratka Degeneka, problem je plata koju mi ni u ludilu ne mozemo da platimo...

A i kad/ako dodje, pitanje u kakvom je stanju fizicki..

 

Cekaj jbt, pa sta smo mu davali prosle godine da ne mozemo da damo vise ove? Kontam da to nije vise od 2milke godisnje...

Link to comment

Dva "čudna" pitanja:

 

1) Da li imate tehničkog direktora i ako da ko je?

2) Da li u klubu postoji neko ko ima ulogu, hmmm eng. Head of Player Development što bi bio neko ko brine o razvoju igrača i sugeriše stručnom štabu kako treba da teče razvoj igrača?

Link to comment

Degeneku ne treba davati vise od 400k jer toliko vredi (mada i to navuceno). Bukvalno nista posebno igrac koji je imao dosta kikseva i kod nas i u reprezentaciji, u glavi mi i dalje kako bezi od Nejmara dok nam ovaj utrcava u 16 i rutinirano daje gol na Marakani.

Problem je sto mi svakog igraca koji ode od nas posle godinu dana dozivljavamo kao nekog zajebanog internacionalca koji odjednom vredi mnogo vece pare nego sto je imao.

Inace sastav za danas po rsb, iznenadjujuce dosta igraca od utorka i prilika da se vidi ovaj Zander.

Борјан

Стојковић, Милуновић, Бабић, Жандер

Јовичић, Иванић

Јевтовић, Марин, Бен

Павков

Link to comment



Dva "čudna" pitanja:
 
1) Da li imate tehničkog direktora i ako da ko je?
2) Da li u klubu postoji neko ko ima ulogu, hmmm eng. Head of Player Development što bi bio neko ko brine o razvoju igrača i sugeriše stručnom štabu kako treba da teče razvoj igrača?


1) Imamo razne direktore, tehnicki mislim da ne postoji, ali recimo da je Pantovic nesto najblize tehnickom direktoru, ne u smislu Dzaje, nego pravi tehnicki direktor.
2) Direktor Omladinske skole je Dragan Mladenovic, on brine o mladim igracima.

Za ostale direktore vidi na zvanicnom sajtu
Link to comment
13 minutes ago, Milosh76 said:

1) Imamo razne direktore, tehnicki mislim da ne postoji, ali recimo da je Pantovic nesto najblize tehnickom direktoru, ne u smislu Dzaje, nego pravi tehnicki direktor.
2) Direktor Omladinske skole je Dragan Mladenovic, on brine o mladim igracima. 

Za ostale direktore vidi na zvanicnom sajtu

 

Hvala ti.

 

Ne mogu da nadjem ime Pantoviću na sajtu.

 

Head of Player Development u suštini u "normalnim" sitemima nije neko ko je nužno direktor omladinske škole već je neko kome je posao da prati/skautuje mlađe kategorije + prvi tim i da sugeriše u kom pravcu treba da teče razvoj igrača odnosno na čemu igrač ili grupa igrača treba da radi. Na primer (lupam): Filip Stojković bi morao da radi na boljoj markaciji igrača i na treningu da vežba centaršuteve ili Ivanić bi trebalo da trenira šuteve sa distance i da se kreće između linija protivničke odbrane ili igrači odbrane moraju da vežbaju zonsko postavljenje prilikom kornera...Ako ne postoji onda ide Dragan Mladenović

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...