Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Nosioci na žrebu za treće kolo, kad govorimo o putu šampiona, biće Ajaks, Seltik, Kopenhagen, Dinamo, BATE i APOEL.

 

U grupi nepovlašćenih su PAOK, Karabag, Maribor, Crvena zvezda, Makabi iz Tel Aviva i Valeta.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Crvena zvezda u subotu dočekuje Javor u prvom kolu Superlige Srbije. Za taj meč takođe su određene cene karata. ‘Sever’ je 300 dinara, ‘istok’ 500 dinara, a ‘zapad’ ceo 1.000 dinara.

Prodaja karata za utakmicu sa Helsinkijem počinje u petak. Cena karte za ‘sever’ je 500 dinara, za ‘istok’ 1.000 dinara, ‘zapad’ je ista cena, dok je ‘zapad VIP’ 2.000 dinara.

Sezonske ulaznice vaze, navodno prodato preko 5000 sezonskih

Link to comment
9 hours ago, MiddleClass said:

Nosioci na žrebu za treće kolo, kad govorimo o putu šampiona, biće Ajaks, Seltik, Kopenhagen, Dinamo, BATE i APOEL.

 

U grupi nepovlašćenih su PAOK, Karabag, Maribor, Crvena zvezda, Makabi iz Tel Aviva i Valeta.

 

:ph34r:

Link to comment
Quote

Delegacija Crvene zvezde posetila je fudbalera Suduve Vaidasa Slavickasa, koji je doživeo povredu na utakmici u Beogradu.

Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić, sportski direktor Mitar Mrkela i fudbaler Marko Gobeljić obišli su Slavickasa koji je nakon povrede na utakmici sa Crvenom zvezdom operisan u Beogradu.

Crveno-bela delegacija poklonila je litvanskom fudbaleru dres koji su potpisali svi prvotimci Crvene zvezde i prenela mu je želje cele ekipe da se što pre oporavi.

Ono što raduje jeste da su doktori zadovoljni kako je protekla operacija i kako ide oporavak, a Slavickas će se za dan ili dva vratiti u Litvaniju.

- Drago mi je što sam imao prilike lično da se izvinim zbog povrede. Žao mi je zbog svega što se desilo i zato mi je mnogo značilo što sam danas imao priliku da popričam i lično se izvinim Slavickasu - poručio je Gobeljić.

 

Link to comment
3 hours ago, LeBron said:

Verujem da nema sanse da nas spoje sa Dinamom.

 

u istom smo zrebu, nema razdvajanja. mogu samo kuglice da greju, sto se nadam da ce uraditi... 

 

jos i ajaks nekako da izbegnemo i sve ostalo je ok... 

Link to comment

Селтик би заиста био занимљив противник, гледао сам мало синоћ оно са Сарајевом. Ленон је слаб тренер и не дјелују уопште уиграно, али с друге стране играју те квалификације годинама и имају искуство. Боље би било наравно да извучемо Апоел, Бате или Копенхаген, али исто тако никад боља прилика да их избацимо.

Link to comment

svakako je seltik bolji za 4. kolo, al necu da izvoljevam :)

 

svakako bih izbegao dinamo zbog neminovnih sranja koja ce izbiti i ajaks jer je bas jak... 

Link to comment

Neka prvo eliminisu taj klub iz Finske.  Posle toga sve osim Ajaksa i Dinama.  Prvi je mnogo jak za Zvezdu, dok bi utakmice sa Dinamo proizvele eskalaciju srpsko-hrvatskih budalastina, zbog kojih bi moglo da dodje do suspenziju stadiona, klubova, isl. na duze vreme. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...