Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

 
Jednostavno. Terzic zna svoj posao, zna ljude u fudbalu, dobro je povezan i stoga u rukama ima tehnologiju kojom moze uspesno da upravlja fudbalskim klubom. Takodje je i neopevana lopuza kojoj svo znanje koje ima i koristi sluzi da nagoji kravu koju muze dovoljno da je ne ubije muzom a da izvuce maksimum profita za sebe. To neko vreme ume da traje ali se po pravilu zavrsi tako sto krava ipak pandrkne na kraju balade. Kao i svaka druga piramidalna shema koju su srpski tajkuni i wannabe tajkuni doktorirali.
Drugim rečima, savršeno odgovara ambijentu u kom posluje. "Think globally, act locally" sa mirisom kiselog kupusa... Možda sam odvijeć star da imam iluzije i ideale u vezi poštenja, ili je samo u pitanju činjenica da mi je bitnije da vidim klupske rezultate na terenu, ali sve dok se voz kotrlja i dok pravimo rezultate, spreman sam da začepim nos na vonj koji se širi iz klupskih prostorija. Možda je dvolično, ali ako ćemo iskreno, i kada sam se kao klinac navukao na Zvezdu, taj proces u startu nije bio racionalan već čista emocija. Tako je bilo tada, a skoro pola veka kasnije, tako i dalje funkcioniše. Naravno da bih voleo da smo, i kao klub, i kao društvo, nešto mnogo bolje, ali šta je, tu je... Mene više brine ovaj kvazi zakon o privatizaciji koji je najavio Kokeza , da se neki od lokalnih idiota ne pomami da postane većinski vlasnik kluba.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

   Najavljuju Boaćija i Tomanea večeras u špicu, ostatak je praktično 2. tim. Nije mi jasan potez, očigledno planira da pošalje na Grobare Vukanovića i Pavkova. Sa druge strane potrošiće Boaćija, jer će se povrediti do 20. minuta, ovako je mogao da ga čuva za finiš derbija ako rezultat ne bude bio real. 

Link to comment

Crvena zvezda: Borjan - Gajić, Pankov, Babić, Konatar - Garsija, Jovičić, Nikolić, Gavrić - Tomane, Boaći

 

Dobar sastav

Edited by Milosh76
Link to comment

Nije bas.. fali bar 4 igraca, Degenek, Rodic, Petrovic i Ben.. a i IVanic je prakticno u prvih 11

 

Na klupi Crvene zvezde  Popović, Degenek, Vulić, Radulović, Pavkov, Simić i Vukanović.

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Znao sam da ce neko morati da kaze da ovaj sastav ne valja jos pre pocetka utakmice.  Tako bi bilo i da smo osvojili LS.

 

Radulovic je onaj iz omladinskog tima koji je igrao u prijateljskoj utakmici uoci pocetka nastavka prvenstva.  Bio je medju najboljim igracima u omladinskom timu.  Da vidimo da li ce da ga ubacuje u igru.

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Znao sam da ce neko morati da kaze da ovaj sastav ne valja jos pre pocetka utakmice.  Tako bi bilo i da smo osvojili LS.

 

Radulovic je onaj iz omladinskog tima koji je igrao u prijateljskoj utakmici uoci pocetka nastavka prvenstva.  Bio je medju najboljim igracima u omladinskom timu.  Da vidimo da li ce da ga ubacuje u igru.

 

sastav je ok, ali je problem što je revijalna utakmica, a prošlu takmičarsku utakmicu su počeli Jovančić, Vukanović i Pavkov

Link to comment

Bila je bezidejna do gola Radnika, posle toga smo poceli da igramo dosta bolje. Ne leprsavo kao u Kupu, ali bolje nego pre svakako.

 

A gol Babica je bio tako sto je Gavric izveo korner, ubacio na peterac i u sumi igraca Babic zakacio loptu, cini mi se dupetom ili ledjima i poslao u gol.

 

OBa gola posle prekida, sto je pohvalno, kreativnosti i dalje fali prilicno.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...