Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

slučajno su se predsednik dva beogradska kluba i države, kao i njegovi najbliži saradnici, našli u atini, te će u pauzi teških pregovora, naći vremena da daju podršku danilovim robovima fudbalerima zvezde

Link to comment

Центарфор из Гане је затурио :laugh:пасош и није успео да га пронађе :sad:до заказаног времена за старт путовања.

Боаћи је доживео непријатност:laugh:, али се на крају све добро завршило...

Link to comment

Иначе колико треба вјеровати српским спортским порталима довољно говори то што су листом објавили да Боћко не иде у Атину због повреде истегнутог мишића да би се испоставило да је уствари брат изгубио пасош. И ено га у Атини, конкурише за утакмицу.

Link to comment
Центарфор из Гане је затурио [emoji23]пасош и није успео да га пронађе :sad:до заказаног времена за старт путовања.
Боаћи је доживео непријатност[emoji23], али се на крају све добро завршило...
Doputovao je istim avionom kao i ja, juče u podne...

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

Пошто сам прошли пут погодио у боцу шта ће да се деси, хајде да покушам опет.

 

Дајемо гол у првих 15-20 минута и шокирамо Караискаки. Грци наваљују и стижу до 1-1 у надокнади првог полувремена. Читаво друго полувријеме се бранимо ко рањене мачке сатјерани у својих 16 а онда пуца неочекивана контра  преко с клупе ушлог Ван ла Паре којег голман руши у 16. Марин одлучује да преузме одговорност и погађа. Грци стижу до 2-2 прекасно, Звезда иде даље, Милое је бог, Марин седма звезда.

Link to comment

Laganih 2/3/4-0 za Oly, možda bude počasni pogodak. Ova Zvezda niti dobro igra (u gostima posebno), niti veruje u sopstvene mogućnosti, niti je prolazila dobro u Grčkoj i u bolja vremena, niti je zaslužila da prezimi u Evropi posle sramotnih partija u grupi. Ja sam siguran da retko ko u Zvezdinom taboru veruje da postoji bilo kakva opcija osim poraza, što je i glavni problem.

Link to comment
29 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Пошто сам прошли пут погодио у боцу шта ће да се деси, хајде да покушам опет.

 

Дајемо гол у првих 15-20 минута и шокирамо Караискаки. Грци наваљују и стижу до 1-1 у надокнади првог полувремена. Читаво друго полувријеме се бранимо ко рањене мачке сатјерани у својих 16 а онда пуца неочекивана контра  преко с клупе ушлог Ван ла Паре којег голман руши у 16. Марин одлучује да преузме одговорност и погађа. Грци стижу до 2-2 прекасно, Звезда иде даље, Милое је бог, Марин седма звезда.


Koga vucemo u 1/16 LE? :D 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...