Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

42 minutes ago, MiddleClass said:

 

Uzasno rade fudbalske prenose... amaterski.

 

aj sto ne znaju nego sto su usput i stoka lenja koju mrzi objektiv da obrise; to je ko kad bi uso u restoran u kom em je hrana losa em su prljave viljuske... 

Edited by Bright Billy
Link to comment

Od novodoslih stranaca, Garsija mi se najvise dopada.  Dobro se uklopio, ima dribling, ima pas, ima sut, vraca se u defanzivu, ima karakter.  Odlican fudbaler.  Tomane je dobar, dobro se krece, ucestvuje u igri, ali slabo daje golove.  Ako mu to krene, bice odlican.  Kanjas je solidan i pored njega i Vulica Jovancic nema mesta u startnoj postavi.  VLP je "mixed bag".  Ima lose, i po nekad nerezonske poteze, specijalno kada napada protivnicki gol; deluje pomalo trapvo kada pokusava da diribla usporen ili u mestu, ali je dobar u defanzivi.  Po meni, jos nije za startnu postavu.

 

Ova utakmica je po ne znam koji put potvrdila da je Marin daleko najbolji igrac ne samo u Zvezdi nego i u domacoj ligi.  Steta sto ne moze da igra za nasu reprezentaciju.

 

Pavkov je poceo da se prepire sa sudijama zbog tretmana kakv ima u kaznenom prostoru protivnika pri izvodjenju kornera i slobodnih udaraca.  Jeste da ga vuku, cimaju i tuku za sve pare, ali ranije bi ih otresao kao slinu i radio ono sto (jedino) ume, da glavom ili stvori sansu ili puca na gol.  Sada dize ruke i trazi faul koji zna da nece da dobije.  Drugo, ulenjio se; izgubi loptu i stane, kao onomad u Helsinkiju kada su nam Finci zabili pobedonosni gol.  Ranije je jurio da povrati izgubljenu loptu ili bar da presece kontru faulom; sada ga izgleda mrzi da to radi.  Ako tako nastavi, bolje da ne igra. 

 

Gobeljic - dunsteraj u svoj svojoj raskosi.  Bek Zvezde u LS i reprezentacije.  Da ne poverujes.  Nadam se da se Gajic uskoro oporavi od povrede da bar u Ling-Longu manje gledamo Gobeljica.

Link to comment

Pavkova je u Minhenu mrzelo da igra presing na zadnju liniju, znate, on je dao 2 komada Liverpulu, jednom u derbiju, Kopenhagenu i on ne mora vise nista nikad. Grozan mentalitet ima. :isuse:

Proslog leta dok je bio kusur i ruzno pace se kidao kad god je usao, nije spakovao golove u Salcburgu i Trnavi ali se borio k'o konj, skakao, tukao, vukao, trpeo dobre batine. U Trnavi i Salcburgu je imao veliki uticaj na prolaz. Pre Benove asistencije Radonji za taj gol je izvukao defanzivca iz zadnje linije na skok i otvorio se prostor da ovaj utrci i da gol. U Salcburgu slicna prica, znamo je svi.

Da mu je glava tako naspanovana i dalje sad bi igrao u Rusiji negde. :D

Edited by Plajvi
Link to comment

Posle utakmice trener Rada izjavljuje da bi realniji rezultat bila minimalna pobeda Zvezde (valda misli sa ne vise od 1 gola razlike), kao i kako su jeftino primili prvi i trci gol.  Osim sanse u prvom poluvremenu i poklon-penala Radovci nisu ugrozili Zvezdin gol; moglo je komotno da se igra i bez Popovica.  Koju li je utakmicu taj covek gledao.  Secam se prosle godine trener (cini mi se Proletera) posle poraza od 4-1 zali se da je poraz previsok i da je realno trbalo da bude manje.  Realno, imao je srecu da mu tim nije izgubio sa 8-1. 

Link to comment

Meni su tri najveca utiska sa utakmice koliko je propao Jovancic, ponasanje Pavkova i Gobeljicevi centarsutevi. Plajvi je dobro primetio ovo za Pavkova, njega ne samo da mrzi da pomeri dupe nego je poceo i da izmislja toplu vodu s nekim potezima koji mu po kvalitetu ne prilice pa se obruka u pokusaju da ih izvede.

 

Ali, Jovancic.:ph34r: Nama Garsija i VLP celu utakmicu izvlace loptu iz zadnje linije i organizuju napad jer je ovaj nesposoban cak i da se demarkira.

Link to comment

Ovoliki antitalenat kod naših bekova glede centaršuta mi je zaista misterija, djeluje da bi prosječan građanin uz toliko vježbanja i treninga spram Gobeljića izgledao kao Kafu. Ove kao da su tražili po antitalentu u tom segmentu. Garantujem da Šarac danas ima bolji centaršut nego Gobeljić. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...