Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Izvinite brate Redorane (kako bi to rekao nas vrli Predsednik), ali ne secam se da sam odlazio na temu FK Partizan da tamo kukam i grdim zbog toboznjih nepravdi na stetu kluba za koji navijam.  Uglavno se istresem na Zvezdu kada zabrlja samo na na ovdasnjoj temi.  Ako ikada i odem na partizansku temu, uglavno idem sa komplimentima i cvecem.

 

U vezi Petrovica, podseca na Bakulu.  Cepka igru, pravi sitne faulove, a kada dobije loptu i ima prostor ispred sebe, stane, okrene se i igra loptom unazad.  A u neki prilikama, kao Bakula, muski raspali po lopti na protivnicki gol sa dobre udaljenosti i to dobro.

Link to comment

Meni se svidja to palijanje i Vulica i Petrovica - udri brate, neka ce i da udje ili od odbitka u gol ili u korner, nekad treba razbiti monotoniju sutevima “sa distance”.

Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

 

U vezi Petrovica, podseca na Bakulu.  Cepka igru, pravi sitne faulove, a kada dobije loptu i ima prostor ispred sebe, stane, okrene se i igra loptom unazad.  A u neki prilikama, kao Bakula, muski raspali po lopti na protivnicki gol sa dobre udaljenosti i to dobro.

Mislim da je bolji od Bakule u igri napred. Jos ce on da stekne samopouzdanja, sledece sezone ima pravo da igra u ona dva igraca ispod 21 god koji ce morati da budu u timu, tako da mislim da ce imati dosta sansi i da u klubu na njega bas ozbiljno racunaju.

Takodje imam info da je Njegos ocenjen cistom 10 od strane skautske sluzbe, a koja nisu Noj i Lukovic.

Link to comment

Slazem se za Njegosa, a poredjenje sa Bakulom nije za mene mana.  Ja, uprkos Bakulinim ogranicenim kreativnim mogucnostima, postujem njegov doprinos igri.

Link to comment
16 minutes ago, LeBron said:

Mislim da je bolji od Bakule u igri napred. Jos ce on da stekne samopouzdanja, sledece sezone ima pravo da igra u ona dva igraca ispod 21 god koji ce morati da budu u timu, tako da mislim da ce imati dosta sansi i da u klubu na njega bas ozbiljno racunaju.

Takodje imam info da je Njegos ocenjen cistom 10 od strane skautske sluzbe, a koja nisu Noj i Lukovic.

 

Bolji je i bice ozbiljan igrac. On je jos uvek jako mlad a igra na delikatnoj poziciji, povremene greske, ispadanja i padovi koncentracije mu se mogu oprostiti. Dopada mi se kakav karakter ima, sve ovo ostalo sto se tice tehnike i fizikalija je solidno. Vulic je danas bio bas los, valjda je izgoreo u zelji da se dokaze bivsem klubu, ali primetno je da nam se igra znacajno ubrzala otkako je on zamenio Jovancica u prvom timu. Mnogo se bolje krece, cesce nudi za loptu, ne libi se da se okrene s njom i pokusa da nadje dobar pas prema napadacima. Fizicki je slabiji od Jovance ali se ne plasi duela, kocoperan je. I on bi mogao da se istrpi.

 

Mi smo danas drzali posed i odsekli Napredak od naseg gola s njima dvojicom u manevru, da se jos malo uigraju pa da mozemo cesce ubacimo i Kanjasa u rotacije stranaca, izgledalo je do poslednjih 20 minuta protiv Olimpijakosa da to jedno mesto stranca mora da se potrosi na njega. Ako mogu Vladika i Vulic da drze manevar onda mozemo kao danas da gurnemo sva cetiri stranca napred i da se nadamo velikom prometu u trecini ispred gola protivnika. Mada, onaj stakleni Rodic je nesto duvao, puvao i skakutao poslednjih pola sata, ne bi me zacudilo da sutra saznamo da se ponovo povredio.

Link to comment
12 hours ago, Dimitrije said:

Nemam utisak da je Napredak odigrao dobro.  Bunker i seckanje igre faulovima, bez ambicije da krenu napred ili da duze drze posed lopte.  Zvezda je igrala prilicno dobro i samo lose sutiranje na gol i slaba zavrsnica su sacuvale Napredak od tezeg poraza.

 

Zvezda je igrala veoma agresivno i najofanzivnije od početka sezone.

Napredak se uglavnom dobro branio, imao fino razvijene kontre, ali u prilike nisu ulazili jer su Pankov i Milunović odigrali bez greške u 5-6 delikatnih situacija (a i Njegoš je lepo markirao, mada nisam baš siguran da će on biti dobar igrač). Da, i Degenek bi bio maestralan da nije bilo dva kiksa koje je sanirao Milun.

Uglavnom, Napredak se brzo vraćao u blok, odigrali su disciplinovano i izginuli na terenu. Nije to lako s' obzirom da je Miloje pomerio liniju fronta, što je rezultiralo gomilom osvojenih lopti na njihovoj polovini.

Slabo gledam domaći fudbal mimo Zvezde, uzorak mi je skoro nikakav, ali svakako deluje da Igor Ivanović može strašan igrač da bude.

Link to comment

  Vidim, Savo se već drugi put oprostio od titule za mesec dana. Biće zaguljeno jer se sećamo kako se završilo prošli put kad su nas komšije krunisale pre vremena.

Link to comment
25 minutes ago, fandorin said:

  Vidim, Savo se već drugi put oprostio od titule za mesec dana. Biće zaguljeno jer se sećamo kako se završilo prošli put kad su nas komšije krunisale pre vremena.

On se oprasta od titule svakog prvog vikenda u mesecu. Nadam se i verujem da nasi nece pasti na te glupe price sad.

Link to comment

Ne oprašta se on od titule nego pravi alibi za poraz

Možda on i nije taj tip ali s kim si takav si..uči od najboljih

Win win situacija

Ako pobede to je zasluga igrača i trenera zbog dobrog fudbala koji igraju

Ako izgube zna se, pravi se atmosfera da mi budemo prvaci, AV, Kokeza, sudije..sve je protiv njih

Link to comment

Битно да по интернету има више наслова о томе какав је пенал свиран Звезди него о самој утакмици. Небитно што је пенал промашен и није утицао на резултат. Није онда ни чудо што се ствара таква атмосфера.

 

Иначе, ја сам заиста био задовољан нашом игром јуче и то бих рекао и да је остало 0:0.

Link to comment

da testiram miloe, dal zna sta radi..:fantom:

sastav za kup

-------------------popovic------------------

gobeljic----pankov------babic--zander

-----------njegos------jovancic--------------

------------------ivanic-----------------------

--vlp---------------------------vukanovic---

-------------------tomane--------------------

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Apsolutno tacno. Nema osvrta na komicnu intervenciju odbrane  koja je dovela do gola za 1:2 nego odma udri kako je sve uzalud.

 

Pa, osvrnuo se, rekao je da ne moze zameriti greske mladim igracima. I u pravu je, te stvari se desavaju. Sinocnja utakmica bi nekome koga zanima fudbal a ne baljezganje o namestenim utakmicama i resenim prvenstvima, jasno pokazala razliku izmedju Zvezde i Partizana. Partizan ima odlican prvi tim, tu negde u rangu kvaliteta Zvezdinog s ovim ogranicenjem broja stranaca, ali nema toliku dubinu za igranje cetvrtak - nedelja. Ovi koji su igrali obe utakmice su energetski pali a ovi mladi koji su zamenili startere su resili utakmicu u korist Napretka.

 

Sta god Savo pricao prvenstvo ce biti veoma zanimljivo do kraja i dosta ce zavisiti od toga dokle Partizan dogura u Evropi. Oba tima imaju bolje timove od mnogih koje smo gledali poslednjih godina, dobro igraju u Evropi, prava je steta sto je Vucelic pod stare dane resio da jos jednom jebe mater Srbiji stvaranjem opasnih podela, ovog puta na navijackim relacijama.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...