Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Zvezda nije bila losa u prvih 20 min, ali posle toga prilicno lose.  Bez suta u gol; bez kontrole igre; bez znacajnijeg presinga.  Sta god Milojevic imao na umu, u praksi ne ide osim kada treba da igra bunker.  On igru izgelda ne moze da unapredi.  Bojim se da je sa Zvezdom dostigao svoj vrhunac.  Sa ovakvim igracima Zvezda mora bolje i mozda je vreme da se razmislja o novom treneru.

Link to comment

IOčekivani užas od naše igre u pp. Čak 2 udarca prema golu. Oni nama prave problem sa ovim izlaskom visoko, mi nema šanse da odigramo nekakav visoki presing. 

 

Link to comment
1 minute ago, assignment said:

Najbolji opis naše igre poslednjih meseci je činjenica da nam napadač ulazi u šansu odprilike svakih 200 minuta, žao mi je Boćka... Užas... 

 

na ovoj utakmici konkretno, partizanovi stoperi prave drustvo golmanu pa je stvarno tesko uci u sansu. tek oni ne igraju nista, samo sevaju balone ka onom krakatom crncu. zato je miloje krenuo sa 3 stopera. od sredine smo digli ruke i mi i oni. mi pokusavamo po krilima a oni dugim loptama... 

Link to comment

Morao je Vukanovic da bude desni spoljni, a Gobeljic levi spoljni i da dupliraju njihova krila Nama je najveci problem Sudoku koji se gradi onako krakat ne mozes da mu uzmes loptu i to mu je najveci kvalitet.

 

Izuzetno glup potez je izostavljanje Kanjasa, on bi smirio igru i doneo jednostavnost u igri koju sada nemamo. Sad ce izmenama da istumba ovo sto igra i da dodje do stare formacije.

Opet je Milojevic zezno postavku utakmice... Na srecu to nam se jos nije osvetilo, a jos uvek imamo sansu da ispravimo greske i pobedimo

Link to comment
16 minutes ago, Zico said:

Miloje popizdio, cini mi se najvise na Jovancica i Vulica.

 

Naravno, Jovancic vec dugo igra kao debil a Vulic se posle onog dziberskog starta Scekica usrao i samog sebe izbacio iz utakmice. Dok ih je drzao dogovor sa klupe da guraju loptu u prostor otvarali smo teren odlicno, mislim da je cak i Milosevic bio iznenadjen ovakvim sastavom Zvezde, posle 15 minuta su se vratili starim navikama. Cim smo tu izgubili igru stoperi su dosli pod pritisak i poceli i oni da grese. Jebi ga, ne igramo nista jako dugo, nece to da se pripremi formacija na dan pred utakmicu i odigra nesto drugacije. Partizan je bolji i vizuelno i nesto je opasniji, kod njih se vidi da se tacno zna sta ko igra i sta ko drzi na terenu, svaka nicija lopta i ispucavanje obicno zavrsi kod njih.

 

Ima Partizan dosta rupa pozadi tu kod rogljeva ali nema ko da iskoristi, cim lopta dodje do Gobeljica, Jovancica ili Vulica koji se pridodaju napadu sve se zavrsi ili komicnim centarsutem ili ovakvim mizernim sutem kakav je bio ovaj Vulicev pred kraj poluvremena. Zander je nekoliko puta lepo promesao po strani i stvorio visak ali em se on kasno oslobadja lopte, em mu se saigraci ne otvaraju na vreme.

Link to comment

Njihov visoki Crnac pravi vise problema Zvezdinoj odbrani nego Zvezdini igaci Partizanovoj.  Drugo, oni iz drugog plana opasnije sutiraju na gol (onaj tinejdzer im nije los i ima vise suteva u gol nego ceo Zvezdin tim u poslednje 3 utakmice).  Zvezda to nema.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Naravno, Jovancic vec dugo igra kao debil a Vulic se posle onog dziberskog starta Scekica usrao i samog sebe izbacio iz utakmice. Dok ih je drzao dogovor sa klupe da guraju loptu u prostor otvarali smo teren odlicno, mislim da je cak i Milosevic bio iznenadjen ovakvim sastavom Zvezde, posle 15 minuta su se vratili starim navikama. Cim smo tu izgubili igru stoperi su dosli pod pritisak i poceli i oni da grese. Jebi ga, ne igramo nista jako dugo, nece to da se pripremi formacija na dan pred utakmicu i odigra nesto drugacije. Partizan je bolji i vizuelno i nesto je opasniji, kod njih se vidi da se tacno zna sta ko igra i sta ko drzi na terenu, svaka nicija lopta i ispucavanje obicno zavrsi kod njih.

 

Ima Partizan dosta rupa pozadi tu kod rogljeva ali nema ko da iskoristi, cim lopta dodje do Gobeljica, Jovancica ili Vulica koji se pridodaju napadu sve se zavrsi ili komicnim centarsutem ili ovakvim mizernim sutem kakav je bio ovaj Vulicev pred kraj poluvremena. Zander je nekoliko puta lepo promesao po strani i stvorio visak ali em se on kasno oslobadja lopte, em mu se saigraci ne otvaraju na vreme.

I sa svojim nerezonskim potezima Zander je jos uvek korisniji od Gobeljica i Jovancica.  Mozda bi se isplatio rizik da zameni Jovancica Ivanicem, mada je ovaj poslednji toliko metiljav da nisam siguran da bi ta izmena dovela do bolje kontrole sredine terena.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...