Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Oni protiv nas igraju hrkljus u poslednja bar 3-4 derbija, jer su provalili da se ne snalazimo u takvoj igri, pogotovo ako sudija pocne to da tolerise.

Ocekujem da ce opet probati isto i sutra...

Link to comment

Nije problem Partizanova "hrkljus" igra, vec to sto Milojevic ne moze da pripremi ekipu da se suprotsavi takvoj igri, uprkos sto su kvalitet igraca i trenersko i igracko iskustvo na njegovoj strani.  Ovog puta moze da bude drgacije.  Kvalitet Partizanovog tima i igre se znacajno popravio i nece im biti potrebna hrkljus taktika da se suprotsave Zvezdi.  Mogu igrom a ne eckanjem i tucom da se nose sa Zvezdom.  Nisam siguran da Zvezda moze igrom da im odgovori jer osim bunkerice nista drugo nemaju u repertoaru.

Link to comment
22 hours ago, Milosh76 said:

Oni protiv nas igraju hrkljus u poslednja bar 3-4 derbija, jer su provalili da se ne snalazimo u takvoj igri, pogotovo ako sudija pocne to da tolerise.

Ocekujem da ce opet probati isto i sutra...

 

Miloše, ti baš voliš Zvezdu :)

 

Od poslednjih 5 derbija, grobari su nas rastavili od života barem u 4, sprdali se sa nama bukvalno iako smo bili u top formi uglavnom i igrali dobro "na oba fronta".

Milojević očigledno ne može ili ne ume da motiviše ekipu za te utakmice, a boga mi ni da postavi taktiku, pošto protiv Partizana koji je igrački lošiji nismo uspevali krštenu šansu da napravimo dok su se njihovi napadi nizali samo tako.

Ukratko, ne očekujem ništa, samo da ne izgubimo.. I za to me briga, ali smaraće po fejsu i ostalim soc mrežama, pa da se to nekako izbegne, a i zbog neke istorijske statistike... :)

Edited by Mil@n
Link to comment

Pa mogao je Garsija umesto ovog La Pare, svakako je uigraniji sa ekipom a i cini se kao potentniji igrac

 

Da ne pominjem Kanjasa, duvace opasno u sredini, nema ko da dise Nathu za vratom. Partizan ce se ovde uglavnom pitati, valjda zadrze realizaciju kao protiv Alkmara, pa da izvucemo neki mrsav remi...

 

Link to comment
9 minutes ago, assignment said:

OK Vulić, ali što nema Garcije? 

Mislim da Garsija jos uvek ne moze da istrci celu utakmicu, posebno sto je ovo treca utakmica u poslednjih 8 dana (a igrao je na prethodne dve).  To bi znacilo da bi morao da ga menja negde oko 60-og minuta a za to ne bi mogao da koristi stranca.  La Para je, s druge strane, fit ali manje uigran.  Zander je za mene jos uvek velika enigma.  Odigra dobro na momente a u medjuvremenu igra sam za sebe.  Ja bih cak radije rizikovao sa Benom umesto Zandera, ali Ben izgleda da nije spreman, vise psihicki nego fizick,i da dalje igra u Zvezdi.  Ukratko, cini se da Milojevic i dalje luta sa sastavom sto nije dobro.  Ono sto je jos manje dobro je sto tim osim bunkerice nema nista sto lici na fizionomiju (napadacke) igre.  Ovaj sastav moze da mu donese dobar rezultat veceras na individualne kvalitete nekolicine igraca a ne na igru, uz nadu da slabiji igraci u timu ne zabrljaju.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...