Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 hours ago, Moća said:

Bice nikad gori derbi kao i uvek posle evrope.

 

Nikad gori tesko da ce da bude. Ako nista drugo, gledacemo dva igraca kakve dugo nismo gledali u dresovima Vecitih, po jednog u svakom timu.

Link to comment

Pa bilo bi za promenu dobro da i mi nekad udjemo u utakmicu fajterski...  a ne da im dozvoljavamo da budu brzi, agresivniji, da vise zele pobedu, da se bolje krecu i slicno.

Edited by Milosh76
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Pregazice nas, to im je utakmica sezone. Mi kao izduvan balon + povrede.

 

utakmice sezone su im valjda protiv mancestera. ja sam bas navijao da prodju u grupe, upravo da se ne bi samo na nas tripovali ko prosle sezone... 

Link to comment
36 minutes ago, Bright Billy said:

 

utakmice sezone su im valjda protiv mancestera. ja sam bas navijao da prodju u grupe, upravo da se ne bi samo na nas tripovali ko prosle sezone... 

 

Oni se tripuju na nas kako god okrenes, sve mi se vise cini kako vreme prolazi da smo im mi jedini razlog postojanja. Sto malo smara jer su dosadni s tom fiksacijom ali sta da se radi. Imaju dobar tim, dobru igru, igraju kuci, imaju cemu da se nadaju. Mi u te utakmice u poslednje vreme ulazimo prilicno olako i bez karaktera, red bi bio da se jednom konacno pobijemo, na tucu odgovorimo tucom, pa ko na kraju bude bolji neka nosi bodove. Dugacko je prvenstvo i ima jos da se igra.

 

Steta je sto obe ekipe nece biti kompletne zbog glupavog pravila o broju stranaca, bila bi bolja utakmica.

Link to comment

ako ekipe budu igrale kao do sada, napravićemo 15 šansi i na kraju ćemo jedva da izvučemo bod

 

ja naravno verujem da neće biti kao do sada

Edited by Ted
Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

 

utakmice sezone su im valjda protiv mancestera. ja sam bas navijao da prodju u grupe, upravo da se ne bi samo na nas tripovali ko prosle sezone... 

 

Tamo ce se boriti sa AZ i Astanom za prolaz, ne verujem da ce praviti velike probleme cak i ovom trecem timu UTD koji ce nastupati u LE.

Sa nama oni uvek igraju na krv i noz, uvek su extra napaljeni bez obzira na tabelu, ja se ne secam kad smo mi odigrali mec sa takvim zarom protiv njih. Mozda pod Robijem zadnji put u kupu nekog davnog aprila...

Link to comment

За вакта Лажног Грофа кад смо их узели 3-1. Имао сам осјећај да ћемо им дати шест комада. Нисмо бољи дерби одиграли од тада.

Link to comment

City protiv Wotforda u 60. minutu vodi vec sa 7-0, 5-0 je bilo u 17. minutu

ne nameravaju da stanu

sanjam o takvoj Zvezdi makar u nasoj ligi posto je ovo u Evropi tesko izvodljivo

ali znajuci Miloja ne verujem da cemo ovako nesto videti

to je generalno i problem srpskih ekipa, daju gol-dva i zatvaraju utakmicu

 

Partizan je bio zreo bar dva puta za vise od 6-7 komada, onaj Dekijev derbi 4-0 kad je Obilic bio prvak

i onaj pred praznim tribinama kad je bese odmah na pocetku bilo 0-1 pa do kraja 4-1 za nas, Kastiljo je igrao za nas

 

ako dobijemo sutra ne verujem da ce to biti uz leprsavu igru, tucu itd

ne znam ni kako ni zasto mi protiv Partizana za vreme Miloja ne igramo tako

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...