Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

malo to neozbiljno zvuči sve u svemu, da ceo tim koji je igrao Ligu šampiona vredi 52 miliona

 

po današnjim cenama, toliko bi trebalo da koštaju 2-3 najskuplja igrača :dry:

Link to comment

Iskusni štoper Alehandro Aleks Galvez Himena, po najnovijim informacijama, neće pojačati Crvenu zvezdu. Ne samo da je neće pojačati, već je promenio i odluku o svom dolasku u Beograd, piše navijački portal "Red Star Belgrade".

Do ove informacije došao je i Mozzart Sport, koji navodi da je 29-godišnji Španac odustao od crveno-belih kada je čuo da srpski šampion ima finansijskih problema i da primanja igrača nisu redovna, već kasne tri meseca.

 

 

 

 

 

Sirotinjo i bogu si teska! :fantom:

Link to comment
23 hours ago, Dimitrije said:

Porazom u finalu Kupa, sezona 2018/2019 je zavrsena.  Klupski celnici i deo navijaca smatraju je najuspesnijom zbog osvojene titule, ulaska u grupni deo LS i pobede nad Liverpulom.  Medjutim, glavni zacrtani cilj sa pocetka sezone – Dupla kruna – nije ostvaren, jer je jedna od kruna, doduse ona manja, izgubljena u jednom od najslabije odigranih Zvezdinih utakmica protiv Partizana.  Losa priprema za finale Kupa, neozbiljnost i odsustvo profesionalnog odnosa igraca i strucnog staba i prema klubu i prema fudbalskoj javnosti u poslednjim kolima prvenstva, nakon sto je titular matematicki osigurana, kao i losa izdanja u svim derbi utakmicama u sezoni ostavili su gorak ukus u ustima koga ni uspeh u LS ni pobeda nad Liverpulom ne mogu da ublaze.  Pogotovo lose odigrane derbi utakmice gde su Partizanovi treneri-pocetnici s lakocom uspevali da pariraju i nadigraju favorizovan Zvezdin tim.   Jos jedna blamaza, pre finala Kupa, dogodila se administrativnim priznavanjem titule iz 1946. i simbolicnim prisivanjem trece zvezdice iznad klupskog stita.  Za verujuce,  na tu prerano prisivenu zvezdicu stigla je pravedna kazna u vidu fijaska u finalu Kupa.

Sta bi nova sezona mogla da donese?  Bolju igru?  Bolje rezultate?  Sumnjam.   Bio bih prezadovoljan ako bi Zvezda u nastupajucoj sezoni svoju 30. titulu osvojila kako dolikuje – na terenu.

Замисли да нам је неко понудио Лигу Лажних Лампиона, победу над Ливерпулом, титулу и финале купа? То нико нормалан не би назвао неуспехом.

Са срећом нам било.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

realno uspesna sezona u kojoj smo opet realno popili 5 samara; sto, jos jednom realno, u 60+ utakmica uopste nije lose. 

Link to comment
Adasevicu, sta je sa Erakovicem? 
Oporavuo se od povrede i igrao pred kraj omladinske ls za omladinski tim. Nije bio na nivou kao pre povrede sto je ok jer mu svakako treba vremena da se vrati.

Iskren da budem ja ga ne ocekujem ozbiljno u konkurenciji. Njemu bi najbilje bilo da bude starter u graficaru da malo ocvrsne... Videcemo koje mlade igrace ce da povede milojevic na pripreme...
@milos: ne znam za krsticica. Vidim da se prica i pise al ne znam koliko ima istine... Ne sumnjam da ce biti dima na tu temu, al za vatru ne znam.


Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, porucnik vasic said:

Замисли да нам је неко понудио Лигу Лажних Лампиона, победу над Ливерпулом, титулу и финале купа? То нико нормалан не би назвао неуспехом.

Са срећом нам било.

Dabogda nam svaka sezona bila ovako loša i neuspjesna 

Link to comment

Meni je Erakovic delovao obecavajuce na utakmicama na zimskim pripremama 2018.  Jedino sto nije imao visinu za centarhalfa, ali je jos uvek bio tinejdzer i mogao je da dobije jos par santimetara visine do kraja puberteta.  Ocekivao sam da bude u sastavu seniorskog tima u dolazecoj sezoni.  Medjutim, usledila je gadna povreda i sada je pitanje da li je ta povreda zaustavila obecavajucu karijeru.

Link to comment
2 hours ago, Bright Billy said:

video sam tog erakovica uzivo, izgleda kao da ima 15 godina... 

 

Ne izgleda ni Joveljic mnogo starije, video sam ga pre neki dan na Zlatiboru. Bas sitno dete.

Link to comment

znam da treba biti posebna sorta mazohista koja bi uporedila Terziceva saopstenja od proslih 12 meseci, pa kako se sve zaboravljalo i menjalo od tada.  Od "duga vise nema", "Joveljic je Zvezdina buducnost", "necemo prodati nijednog bitnog igraca", do "dug je 14 miliona eura", "Joveljic mora da ode" i sta sve jos ne...

Link to comment

Ma ja nemam nikakvu dilemu da ce te klince fabrikovati kao svetlu buducnost a da je realno da ce im zapravo budziti cenu da ih negde zavaljaju. To je biznis u kome je Terza poznat. To bi moglo da se promeni samo ako uhvatimo kontinuitet pa pronadje bolje metode za zaradu (kad kao Dinamo skonta da ne mora odma da proda nego da moze malo da saceka pa da zaradi vise - trenutno nema dovoljno love i za tu aktivnost). 

 

Sto se Erakovica tice, ne verujem da je karijera upitna. Povreda jeste bila nezgodna, pa ako se uzme u obzir da je mlad, treba vremena da se on psiholoski vrati na nivo koji moze. Uz to mora i fizicki da ojaca, jer na toj poziciji prosto en moze da bude slabasan. Zato i mislim da bi mu Graficar bio super dogodine. Za prvi tim svakako nije. 

 

Kad smo kod mladih talenata

 

https://www.vijesti.me/sport/fudbal/izbor-spfcg-nikola-krstovic-najbolji-igrac-lige

 

:D

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...