Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

nema pavkova i jovancica da bace po koji lakat u prvih 15 min pa ce jangeri sigurno malo da se nakurce i krenu grubo na pocetku; tako da ce zavisiti dosta od sudije... 

Link to comment
25 minutes ago, levi said:

jedini ovde  koji je zalutao ne na ovaj spisak nego u Zvezdu je Vukanović. čak i mučeni Jevtović koji je ispao sa spiska ima neke fudbalske osobine, video je neke malo ozbiljnije  klubove u životu. a Vukanović klasičan drugoligaški igrač, 27 godina, sa plafononom malo iznad obrva

 

Vukanovic je igrac kojeg nikad ne bih pozeleo u dobrom timu za koji navijam ali ti preterujes, kao po obicaju. On je kod nas dosao kao prvi ili drugi strelac lige a to se ne postaje tek tako u nekom Napretku iz Krusevca. Mi smo osudjeni na te Jovancice, Gobeljice, Vukanovice, Pavkove i slicne, koji se nisu dokazali vani a nesto su bolji od nivoa nase lige, kad je vec tako bolje je da dovodimo bar igrace koji fizicki mogu da nadoknade manjak kvaliteta i to sto su im prosle godine karijere kad je trebalo da postanu pravi igraci, umesto kljusina za rotaciju. Takve igrace smo imali cak i u onom sampionskom timu iz Barija, a sada smo u mnogo goroj situaciji. Uvek bih pre imao njih koji znaju sta mogu, cute i rade sta im se kaze, nego izvikane talente poput Causica, Simica, Adzica ili "vojnike kluba" poput Stojkovica i Savica, od kojih se stalno nesto ocekuje a na kraju se ispostavi da su ta ocekivanja napumpali naruceni tekstovi po novinama i navijacka bolecivost prema njihovim ulizivackim izjavama i ponasanju.

 

Za Jevtovica sam mislio da ce biti bolji ali me je debelo razocarao sada kada je konacno dobio pravu sansu. Cak me nije razocarao sto se kvaliteta tice, nisam ocekivao da je Bog zna kakav igrac, razocarao me njegov manjak inteligencije i ponasanje na terenu. Siguran sam da je ovo izostavljanje sa spiska "zaradio" onog trenutka kad je prestao da trci na loptu koja je isla u gol-aut reklamirajuci korner,  pa mu je uzeo igrac Kopenhagena koji je dotrcao, pokupio loptu i nastavio akciju. To su stvari koje ispizde svakog trenera. Jevti nije pomoglo ni to sto se pred kraj utakmice bacio ispred jednog suta i blokirao ga bubrezima, to pomracenje mozga s reklamiranjem kornera ostace utisak o njemu posle utakmice u Danskoj.

Link to comment
9 minutes ago, Bright Billy said:

nema pavkova i jovancica da bace po koji lakat u prvih 15 min pa ce jangeri sigurno malo da se nakurce i krenu grubo na pocetku; tako da ce zavisiti dosta od sudije... 

 

Zbog tog "po kojeg lakta" smo u Kopenhagenu igrali sat vremena s igracem manje.

Link to comment
40 minutes ago, Bright Billy said:

nema pavkova i jovancica da bace po koji lakat u prvih 15 min pa ce jangeri sigurno malo da se nakurce i krenu grubo na pocetku; tako da ce zavisiti dosta od sudije... 

 

 

Posto ce VAR bti prisutan, to laktanje ce biti jos debilnije nego do sada.

 

Sad da su ti laktovi jedini kvalitet KLS dunstera, to stoji. Ko god prima loptu kao saucesce zna dobro da uvali lakat. 

Link to comment

Radio Televizija Srbije obezbedila je direktan signal sa meča iz Berna, utakmice plej-ofa Lige šampiona između Jang Bojsa i Crvene zvezde zakazan je za sredu od 21 čas

Edited by Milosh76
Link to comment
5 minutes ago, Bright Billy said:

dunsteri ili ne, kad sudija pusta protivnika da radi sta god hoce jedino ti laktovi ostaju. utakmica u kopenhagenu je bas dobar primer...

 

Kopenhagen je bas specificna ekipa po tome, ne verujem da ce biti neke potrebe za tim protiv YB.

Link to comment
33 minutes ago, harper said:

 

Kopenhagen je bas specificna ekipa po tome, ne verujem da ce biti neke potrebe za tim protiv YB.

 

u osnovi nisu govnarska ekipa kao kopenhagen al ako sudija bude milosrdan, ko sto sudije znaju da budu milosrdne prema svajcarcima, oberucke ce prihvatiti poklon. treba sve to uzeti u obzir. 

 

recimo, pred zreb za trece kolo, razmisljao sam dal je bolje da izvucemo seltik ili kopenhagen. i kapiram seltik je slabiji al reko tu ce sudije da poginu samo da govnare uguraju u grupe. i realno, da smo njih izvukli, plakali bi za sudjenjem kao protiv danaca... 

 

 

Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

 

u osnovi nisu govnarska ekipa kao kopenhagen al ako sudija bude milosrdan, ko sto sudije znaju da budu milosrdne prema svajcarcima, oberucke ce prihvatiti poklon. treba sve to uzeti u obzir. 

 

recimo, pred zreb za trece kolo, razmisljao sam dal je bolje da izvucemo seltik ili kopenhagen. i kapiram seltik je slabiji al reko tu ce sudije da poginu samo da govnare uguraju u grupe. i realno, da smo njih izvukli, plakali bi za sudjenjem kao protiv danaca... 

 

 

 

Pa, lakse ce im sudije dati poklon ako se budemo laktali.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...