Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, MiddleClass said:

 

Zar nije onda bolje Ivanic uz Kanjasa, a Zander na krilo?

 

to bi mi sa foruma probali al miloje nije lud da stavi ivanica u blok... 

Link to comment
9 minutes ago, Bright Billy said:

 

aj videcemo.

 

seti se ko mu je u napoliju igrao drugog zadnjeg veznog kad je ostao bez opcija... 

 

Ovde ima solidnog igraca koji ima dobar pregled igre, sut iz daljine... uz Kanjasa moze da drzi blok... Napoli je bio i ostao 3 klase jaci tako da je mogao i da proba neke postavke koje inace ne bi, a Srnic je i tako svastar, ali mnogo bolji igrac od Gobeljica.

 

Ako nije gurnuo Nikolica 20 minuta protiv Spartaka, sanse da mu Gobeljic umesto beka, igra zadnjeg veznog su nikakve :D  

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

 

Ovde ima solidnog igraca koji ima dobar pregled igre, sut iz daljine... uz Kanjasa moze da drzi blok...

 

pa jel  Jovančić inače igra zbog pregleda igre i šuta iz daljine, ili Miloe na tom mestu traži neke druge stvari?

Link to comment
10 minutes ago, levi said:

 

pa jel  Jovančić inače igra zbog pregleda igre i šuta iz daljine, ili Miloe na tom mestu traži neke druge stvari?

 

Pa nemamo taj tip igraca, pa mora da trazi ili nesto potpuno drugacije ili nekog ko to moze da pokrije. E sad, kako Milojevic razmislja to mozemo nagadjati, cak nam ni iskustvo ne moze mnogo pomoci.

 

Vulic je drugaciji tip igraca, ume i da povuce loptu, sto treba Marinu da se ne bi vracao, a ume i da pokrije odbranu kad treba. Nije isto igrati sa Njegosem Petrovicem i sa Kanjasom u paru na sredini. Kad ti ledja pokriva Degenek ili raspali Milunovic...

 

Vulic je zicer, a sad sta ce Milojevic smisliti, to cemo videti.

 

Navalni red Kanjas - Vulic - Ivanic - Marin - Ben - Tomane je vrlo dobar, skoro pa najbolje sto imamo trenutno.

 

Ako cemo da poredimo Vulic je vise Krsticic od Jovancica (jedno 2 klase losiji, naravno), a mislim da Kanjasu treba neko kao Krsticic.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Vulic je drugaciji tip igraca, ume i da povuce loptu, sto treba Marinu da se ne bi vracao, a ume i da pokrije odbranu kad treba. Nije isto igrati sa Njegosem Petrovicem i sa Kanjasom u paru na sredini. Kad ti ledja pokriva Degenek ili raspali Milunovic...

 

 

Mi smo sa Vulicem i Petrovicem danas primili dva gola od Spartaka iz Subotice, oba zbog gresaka u postavljanju igraca veznog reda. Ima kod obojice materijala ali ako budu igrali kao danas tesko ce se izboriti za startere u evropskim utakmicama. Vulic bi takodje mogao da poradi malo na snazi i kondiciji, on ni za ove domace utakmice nema snage za vise od 60 minuta. No, njih zaista vredi cekati, obojica imaju neke odlicne momente u igri i verujem da ce napraviti fine karijere, imajuci u vidu koliko godina imaju.

 

Nisam uspeo da odgledam celu utakmicu veceras ali to koliko sam video opet se posebno dojmio Simic Veljko, veliki padac pri bilo kakvom kontaktu. Posle vidim da je dao gol, rekoh da pogledam taj svecani trenutak poseravanja u moje misljenje o njemu, a on decko pored praznog gola napucao igraca koji je stajao na gol liniji i pukom srecom se lopta ukotrljala u gol. Naravno, pre toga je u slicnoj situaciji napucao golmana, sutnuo je na jedino mesto u okvir gola gde nije trebalo. Iskreno se nadam da je Milojevic mislio na njega kad je rekao da polako gubi strpljenje za neke igrace, mada nije ni jevtovic daleko od toga da on bude taj kandidat.

 

Tomane pod hitno mora da se uigrava s nasim prvim timom, bice on sasvim fino pojacanje. Snalazljiv, hitar, brzo razmislja, zna da igra fudbal i ima ogroman radijus kretanja za centralnog napadaca. Taj ce da profitira od Marinovih lopti vise nego bilo ko drugi.

Link to comment

Zaboravih da kazem da je mudonja Pankov, novi stalni gost srpskih sportskih medija, za onoliko vremena koliko sam gledao bio apsolutno uzasan. Kod prvog gola Spartaka je ispao za deset metara, pre toga je dva puta kasnio u liniju, ali smo imali srece da smo igrali protiv slabe domace ekipe pa su obe situacije ipak zavrsile ofsajdom, jer je veznim igracima Spartaka trebala citava vecnost da posalju loptu napred. Desetka za karakter ali ima tu jos da se radi na taktici, disciplini i citanju igre.

Link to comment
8 minutes ago, MiddleClass said:

Neka nam sad Grci daju Ranjdelovica inace odose stakla na ambasadi u BG. :fantom:

 

Neka im ga Randjelovic, ne moraju da ga daju. Snaci cemo se i bez njega.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...