Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Kanjas i Vulic mogu biti fino kompatibilni. Ovde igra 6-7 igraca koji ne bi ni prisli prvom timu da nije evropska utakmica u utorak... Osim Tomanea, Vulica, Pankova i Borjana nijedan od ovih ne zasluzuje prvih 11.

 

Tomane se jos nije uigrao, mada onakav gol je dokaz da je vrhunski napadac.

Link to comment

Dobra utkamica. Dosta sansi, lepih golova... Spartak bolji nego sto sam ocekivao. Vulic bio dobar pa nestao, pa se opet vratio. Realno je zasluzio sansu u Bernu. Svidja mi se i sto hoce da sutne a ne samo da se useta u gol. 

 

Milunovic danas :ph34r:

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

 

Ti se salis, zar ne?

 

pre ce zander ili gobelja to da odigraju nego vulic. njegos ima potencijal al nije jos u sistemu. 

 

vulic je danas imao par dobrih poteza al u brzini dovoljnoj za linglong ligu, za 4. kolo ls kvalifikacija to je mnogo sporo i mekano, pritom je pozadi busan ko sito... 

Link to comment
Just now, Bright Billy said:

 

pre ce zander ili gobelja to da odigraju nego vulic. njegos ima potencijal al nije jos u sistemu. 

 

vulic je danas imao par dobrih poteza al u brzini dovoljnoj za linglong ligu, za 4. kolo ls kvalifikacija to je mnogo sporo i mekano, pritom je pozadi busan ko sito... 

 

I zbog toga mislis da ce Milojevic da rizikuje sa igracima koji to nisu igrali godinama, a u ovom timu nikada?

Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

 

Rekao da mu je strpljenje pri kraju sa nekim igracima.

 

mislim da on nema problem sa konkretnim igracima nego mu generalno idu na qrac jer stanu cim povedu. moram priznati da ga razumem... 

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

 

I zbog toga mislis da ce Milojevic da rizikuje sa igracima koji to nisu igrali godinama, a u ovom timu nikada?

 

aj videcemo.

 

seti se ko mu je u napoliju igrao drugog zadnjeg veznog kad je ostao bez opcija... 

Link to comment
2 minutes ago, Bright Billy said:

 

mislim da on nema problem sa konkretnim igracima nego mu generalno idu na qrac jer stanu cim povedu. moram priznati da ga razumem... 

 

Ma nije to. Ne kazem da mu ne smeta i to, ali ovdje je bio precizan da misli na neke igrace.

Link to comment
Just now, Bright Billy said:

 

aj videcemo.

 

seti se ko mu je u napoliju igrao drugog zadnjeg veznog kad je ostao bez opcija... 

 

Zar nije onda bolje Ivanic uz Kanjasa, a Zander na krilo?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...