Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Jedino sam za njega i Degeneka bio siguran da ce da metu penale. Jevtovic, Simic i Jovancic su imbecili, pisao je vec neko - za njih sam bio siguran da nece uraditi nista. 90% vremena je Zander igrao centarhalfa a Simic levog beka, kakav prolaz. :laugh::smiley_hail: Degenek podivljao posle penala, car. Pankov bukvalno 2x isto zveknuo, cojones. 

Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

Hajde vi koji pratite fudbal... Kolko su Young Boysi po imenima jaci od ovih foliranata? I u odnosu na Salzburg npr

YB ne smete prepustiti posed 33%-67%, kao što se može ovim danskim balvanima.

Sposobni i tek kako da kreiraju napred.

Dobra tranzicija, brzi su, fizički jači od vas, a bunker samo ludom srećom može upaliti..ako se ispromasuju.

Kontrola poseda, ubiti ritam..i eto vas dalje.

Link to comment
3 minutes ago, rooney said:

Ako prodjete YB da li ste odmah u grupnoj fazi ili ima jos da se igra?

 

Nema vise da se igra pre grupne faze, to je poslednje kolo kvalifikacija.

Edited by harper
Link to comment
7 minutes ago, Godfrey said:

YB ne smete prepustiti posed 33%-67%, kao što se može ovim danskim balvanima.

Sposobni i tek kako da kreiraju napred.

Dobra tranzicija, brzi su, fizički jači od vas, a bunker samo ludom srećom može upaliti..ako se ispromasuju.

Kontrola poseda, ubiti ritam..i eto vas dalje.

 

Pa je l' da im prepustamo posed i drzimo se pozadi ili da ginemo iz njihove dobre tranzicije?:D

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Pa je l' da im prepustamo posed i drzimo se pozadi ili da ginemo iz njihove dobre tranzicije?:D

Ne prepuštati posed, a čuvati se tranzicije..

Pa ne može se sve pokriti tako lako protiv njih, inače bi bili Borac Cacak :)

 

Edited by Godfrey
Link to comment
Just now, Godfrey said:

Ne prepuštati posed, a čuvati se tranzicije..

Pa ne može se sve pokriti tako lako protiv njih, inače bi bili Borac Cacak :)

 

 

Pa, nismo mi Barsa ili Siti da mozemo da drzimo posed bez gresaka u primopredaji.:D

 

Reci cu ti odmah kako cemo igrati u Svajcarskoj, oprezno i pozadi a napred sta Marin uradi. Nemamo mi tim koji ume da drzi posed, previse je tu tehnicki nepismenih igraca.

Link to comment
17 minutes ago, Plajvi said:

Jedino sam za njega i Degeneka bio siguran da ce da metu penale. Jevtovic, Simic i Jovancic su imbecili, pisao je vec neko - za njih sam bio siguran da nece uraditi nista. 90% vremena je Zander igrao centarhalfa a Simic levog beka, kakav prolaz. :laugh::smiley_hail: Degenek podivljao posle penala, car. Pankov bukvalno 2x isto zveknuo, cojones. 

 

Ali, Simic je neshvatljivo glup. Razumem da covek promasi penal, promasio ga je i Marin, ali gledas saigraca kako promasuje i ti odmah posle njega sutnes bukvalno isto i na isti nacin promasis. Koliko covek moze da bude glup da bi uradio tako nesto? Mozga bez.

Link to comment

Malogradjani su jednostavno. Vukanovic bi fulao 100% da je ostao, Kanjas bi ga zakuc'o, siguran sam i u to, SBBKBB. :D Ona akcija u drugom poluvremenu - Vukanovic probio desno, dao loptu Gobelji u prazno da centrira, Gobelja je primi™ u gol aut. :ph34r: Ili kad je Vukanovic krenuo da tribla™ u prvom i samo je pustio da izadje u gol-aut, ili ona scena kad su on i Ivanic po sredini imali otvoren teren u polukontri za 2 na 2, ovaj da loptu napamet desno, jako i nikome. Pa Jevtovic koji gleda u sudiju i reklamira korner, a lopta ziva i stizu je... Jovancic koji ne ume da je primi i/ili sutne...

 

Miloju kurac ljubiti s cim radi i dokle stize. Mada, treba dati kredit Simicu, spasao 100% sansu, mene podseca na neku kokosku s tim sitnim korakom. :laugh: Jako strika i deluje da je brz, a nije. I koji je vise kurac Rodicu, bio neki aut oko 30', on vec u samrtnom Sasa Ilic/Milijas grcu, disao kao grgec. 

Link to comment

@harper

Ne znam gde se igra prva, verujem u Bernu po tvom pisanju, mislim da vam to ne odgovara..

U tom slučaju očekujte utakmicu kao u Salcburgu (ne toliko snažnog pritiska, ipak su oni ispod Salza solidno), ali isto tako ako se odlučite za "Marin šta uradi - uradi" lose je za prvi meč , jer zapravo ne branite ništa..

 

Opet, i od Kopena šta se očekivalo, ovo je bio horor od 210 minuta. Verujem da niko nije mogao da predvidi, ne vas prolaz, već ovoliku bezidejnost Danaca...

I naravno,nikakva ovo trenerska mudrolija Milojevića nije, već potpuni braindamage Kopena..zašto,ko zna, neka se sami pitaju.

Zasluženo ste prosli.

Edited by Godfrey
Link to comment

Videlo se u BG jos da nisu klasa za nas, bolji su fizicki jedino, tehnicki i takticki bas i ne. Lik danas nije svirao 2 i po penala, u prvom poluvremenu i sve tamo do negde 60' navlacio za njih, a onda posle sve kompenzovao. Ovo u zivotu ne bih gledao da nije Zvezda, 2 strahovito neatraktivne ekipe. 

Link to comment
5 minutes ago, Godfrey said:

@harper

Ne znam gde se igra prva, verujem u Bernu po tvom pisanju, mislim da vam to ne odgovara..

U tom slučaju očekujte utakmicu kao u Salcburgu (ne toliko snažnog pritiska, ipak su oni ispod Salza solidno), ali isto tako ako se odlučite za "Marin šta uradi - uradi" lose je za prvi meč , jer zapravo ne branite ništa..

 

Opet, i od Kopena šta se očekivalo, ovo je bio horor od 210 minuta. Verujem da niko nije mogao da predvidi, ne vas prolaz, već ovoliku bezidejnost Danaca...

I naravno,nikakva ovo trenerska mudrolija Milojevića nije, već potpuni braindamage Kopena..zašto,ko zna, neka se sami pitaju.

Zasluženo ste prosli.

 

Deo Milojevicevog trenerskog "sharma" i strategije i jeste upravo to da na papiru mnogo kvalitetnije ekipe od nas izgledaju traljavo zbog nacina na koji se branimo. Jedino nas je PSG posteno naguzio u obe utakmice jer su previse brzi i tacni za ove Milojeviceve zone, Liverpul nas je tamo lako pobedio ali je rezultat bio previsok, svi ostali su se bas mucili u vecem delu utakmica protiv nas. Zvezdu u principu nije problem nadigrati na oko ali tesko ekipe protiv nas razvijaju svoju igru u nasoj trecini terena ispred Borjana. Krasnodar, Arsenal, Keln, CSKA, Napoli, Liverpul u Beogradu, Salcburg, sada Kopenhagen, to su sve ekipe koje su u dvomec s nama usle kao solidni ili izraziti favoriti. Neke su pobedile, neke nisu, protiv nekih je sticaj okolnosti odveo na ovu ili onu stranu, ali su sve u vecini meceva izgledale slabije nego sto inace izgledaju. Bio sam na Marakani protiv Napolija, posle desetak minuta mislio sam da ce nam dati sto golova. Jednostavno su bili toliko hitriji, jaci, precizniji, takticki bolje postavljeni, tehnicki superiorniji, da je izgledalo kao da u svakom trenutku mogu da nam daju gol. Zavrsilo se 0:0, imali su naravno par odlicnih sansi, ne mozes toliko dobar tim da drzis 90 minuta na kratkoj uzdi, ali nista sto bi potvrdilo toliku razliku u klasi.

 

Mene od Milojeviceve Zvezde boli glava posle ovakvih utakmica, iscrpe me kao da sam ih ja igrao, ali ocigledno je da ta strategija radi. Mi smo u Ligu Evrope u prvoj Milojevicevoj sezoni usli preko Krasnodara koji je sinoc izbacio Porto, prosle godine u LS protiv Salcburga koji igra fantastican fudbal, sada smo usli u LE, najmanje, protiv Kopenhagena, takodje ekipe koja je vazila za solidnog favorita. Na svim tim utakmicama su sve te ekipe u pojedinim momentima izgledale vizuelno daleko superiornije od nas ali ih je Milojevic sve pobedio i izbacio. To jednostavno ne moze biti slucajno i ne moze se otpisati na srecu. Pri tom, pravimo u proseku jako malo faulova imajuci u vidu kako igramo protiv favorita, ekipe koje se grcevito brane obicno naprave jako puno faulova.

 

Iskreno, ne volim ovo sto Milojevic igra ali rezultati mu se ne mogu osporiti. Mi smo klub koji je poslednju grupnu fazu bilo kojeg evropskog takmicenja pre Milojevica igrao 2008. godine, LS u ovom formatu nismo igrali nikada, a evo nas vec trecu godinu zaredom u grupama. Jebi ga, moze igra meni da se svidja ili ne svidja ali za rezultate se mora skinuti kapa. Sve drugo bi bilo bezobrazno.

Link to comment

Messi™ ne sme vise da pizdi, obezbedili smo jesen, neka cuti kad sudija krade, jos jedna zuta karta i igrace Njegos, Vulic i Jovancic u manevru™ protiv YB ovde.

Ako se Bacje povredio, mi nemamo spica bog te jebo. :laugh: Je l' ima novi prozor za registraciju pre plejofa, da registruju Tomanea i onog Purovica™ umesto treceg golmana i nekog od balvana?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...