Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Nikodije said:

Sve je ovo normalno, preslikano i već viđeno. Mnogo ružno za moj ukus, na ivici gledljivog, ali radi posao protiv ovakvih protivnika.

Ajde kazi BRAVO ZVEZDO...nece ti tesko pasti znam!

 

Just now, harper said:

Zanderica je bek koliko sam ja bek, njega je bolje da Milojevic pusti da igra ispred beka po boku

 

 

A kad sam te ja pitao da li mogu Rodic i Zander jedan ispred drugog, ti me pitas "zasto bi to radili" :D 

Edited by Milosh76
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Ajde kazi BRAVO ZVEZDO...nece ti tesko pasti znam!

 

 

 

A kad sam te ja pitao da li mogu Rodic i Zander jedan ispred drugog, ti me pitas "zasto bi to radili" :D 

 

Imali smo Bena tada, pitanje je koliko ce biti spreman za nedelju dana. Zander bi bio prinudno resenje za krilo. Nije on igrac koji to treba da igra ali kako smo kupovali u prelaznom roku na kraju smo ostali s jednim krstenim krilnim igracem, koji cak i nije klasicno krilo. Mislio sam iskreno da je Jevtovic ako ne bolji onda makar karakterniji igrac ali ocigledno sam promasio u proceni. Veceras je cak i jedan Simic Veljko bio bolji i korisniji od njega, a vrlo mi je tesko da to priznam.

Link to comment

Salzburg je drasticno bolji i od jednih i od drugih. Young Boys je meni samo za nijansu bolji od Kopenhagena, a i to zato sto su tehnicki potkovaniji u odnosu na njih.

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Marin je danas dobio zuti karton.  Dali to znaci da je suspendovan za narednu utakmicu?

 

Nije, ali moraju da se cuvaju on i Boaci zutih u Svici inace propustaju revans.

Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

Hajde vi koji pratite fudbal... Kolko su Young Boysi po imenima jaci od ovih foliranata? I u odnosu na Salzburg npr

 

Ne pratim fudbal, ali gledao sam ih malo protiv Sent Galena, deluju mi fudbalskije od ovih danskih kasapa. Ali sigurno nisu nivo Salzburga.

Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

Hajde vi koji pratite fudbal... Kolko su Young Boysi po imenima jaci od ovih foliranata? I u odnosu na Salzburg npr

 

Nominalno nisu jaci uopste ali posle ovog dvomeca ne znam sta da mislim. Kopenhagen je za mene bio izrazito neprijatno iznenadjenje. Na srecu. Ocekivao sam i od njih i od Solbakena mnogo vise od onoga sto su pruzili. Ocigledno je da im je onaj Skov znacio koliko nama znaci Marin i da nisu nasli resenje za igru bez njega.

Link to comment
6 minutes ago, Tsai said:

Hajde vi koji pratite fudbal... Kolko su Young Boysi po imenima jaci od ovih foliranata? I u odnosu na Salzburg npr

YB je slabiji od Salzburga i bolji od Copa. Vole da se nadigravaju, da igraju na gol vise. Bice puno prostora za Marina ali ne sme da vam se desi da dobijete crveni karton. :dry:

Edited by Cash
Link to comment

Jel' igra neki Hrvat u Mladim Dečkima? Ako igra, onda Zvezda sigurno prolazi! Prošle sezone Zvezda bila već prežaljena kod Salcburga, a onda se pojavio Pongračić, ili kako se već zove, i stepovanjem po Pavkovu odigrao ulogu fantastičnog motivatora ...

 

Slično je učinio i Polanec izjavama posle Beograda, a i mašio je jednu meč-loptu za Kopenhažane ...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...