Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, levi said:

pa ni dosadašnji rezultati nisu napravljeni afirmacijom naše dece, nego prodajom omladinaca i dovođenjem gotovih stranaca i povratnika. šta je sad problem

 

uostalom  bar na ovom forumu je projekat naše dece uvek služio za sprdnju. uvek je bila histerija kad igra domaći igrač na štetu stranca, sve što dolazi iz oml škole se automatski pppljuje,  uključujući i tog Jovelju. i sad je problem što ode Jovelja  :sad:

 

Upravo tako. Za nas je povoljna okolnost to sto mladi igraci generalno dostizu najvece cene na trzistu i treba to iskoristiti ali iskljucivo za finansijske svrhe. Mi nismo klub, a poslednji finansijski izvestaj nagovestava da nikada i necemo biti, koji moze da bazira svoju strategiju na skautingu mladih igraca i stvaranju timova koji bi dugo igrali zajedno i podigli klub na visi nivo. Nasa strategija su povratnici koje niko nece, solidni stranci i bolji igraci iz domace lige koje vrtimo u krug, plus da u svakoj sezoni ili napravimo igraca poput Joveljica kako bismo imali svez priliv novca od tih klinaca. Naravno, da se u klubu ne krade bas toliko i ti mladi igraci bi postigli vecu cenu jer bismo ih malo sacekali, a ne da prodajemo talentovanog igraca sa deficitarne pozicije kao sto smo uradili sa Terzicem, ali u klubu se krade toliko, tako da je bespredmetno uopste se baviti time.

Link to comment

Jedina dobra stvar u transferu Joveljica je tih 10%, ostalo je lose. Doduse, talenti imaju cenu u zavisnosti ko kupuje, Ajntraht vodi racuna o svojim finansijama i zato nudi 4M, a ne 6 ili 8M evra.

I sto kaze lepo harper, nasa poslovna politika je da se proda talenat da bi placali ostatak tima. Samo je problem sto mi placamo mnogo preko cene...

Link to comment

pa to. nije problem joveljin transfer sam po sebi, lova je dobra, on ide u dobar klub itd. problem je, sto kaze harper, bezobzirno makljanje te iste love iz kluba... 

Link to comment
1 hour ago, gervasius twinkleminkleson said:

Definitivno. Ne daj boze Liga Sampiona ikad vise. Nikad nam se nista gore nije desilo. 

 

Joveljicu sve najbolje. Realno, nije jos spreman da bude prvi spic, sumnjam da bi to bio i ove sezone. 

+1

Link to comment

Sto bi rekli Zeka i Bjeka, takmicenje u Evropi samo troskovi, nista dobro. 

 

+ ono sto su rekli Billy i Hrper. Prodaja Joveljica nije problem, problem je onih 20 i kusur panjeva koje niko ziv nece a koji su nagomilani i placeni dobrim parama. Sunce ti zarko, prvi tim 30 ljudi a nemozes sastaviti prvih 11 i dalje si prisiljen traziti igrace.  

Link to comment

Sportski dikretor Rapida iz Beča Zoran Barišić demantovao je da će ofaznivni vezista Crvene zvezde Veljko Simić ovog leta pojačati njegov tim.

Edited by Milosh76
Link to comment

Price o kradji klupskog novca u Crvenoj zvezdi od strane uprave, osnovane i neosnovane, postoje od kako klub postoji.  Nekada se tvrdilo da kradu klupski Komunisti (mada najznacajniji "kradljivac", Dr. Aca Obradovic nije bio Komunista - bio je Ravnogorac), posle su krali klupski Slobisti, a sada klupski Vucicevci. Kradljivost i korumpiranost mocnika su konstanta srpske politike bez koje Srbi ne bi bili u stanju da objasne ni jedan sportski, politicki ili istorijski dogadjaj. Cak ni vremensku prognozu. Mene te kradje mnogo ne zanimaju jer su uvek ostale u domenu spekulacije i slucajnjnih (circumstantial) cinjenica.  Sem Dzaje, Cvetkovica i cini mi se Bukmirovica, nijedan klubas nije uhapsen a ni pomenuta trojca nisu osudjeni.  Meni je mnogo zanimljivija tema hoce li ove sezone Zvezda konacno da zaigra dopadljiviji fudbal, da ponovi uspeh u domacem prvenstvu, da se ponovo na Zvezdinom stadionu igraju utakmice grupnog takmicenja LS (ili bar LE) i da li ce Zvezda konacno uspeti da razmontira Partizan i osvoji domaci kup. 

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Sportski dikretor Rapida iz Beča Zoran Barišić demantovao je da će ofaznivni vezista Crvene zvezde Veljko Simić ovog leta pojačati njegov tim.

 

It was too good to be true.

Link to comment
56 minutes ago, Dimitrije said:

Meni je mnogo zanimljivija tema hoce li ove sezone Zvezda konacno da zaigra dopadljiviji fudbal, da ponovi uspeh u domacem prvenstvu, da se ponovo na Zvezdinom stadionu igraju utakmice grupnog takmicenja LS (ili bar LE) i da li ce Zvezda konacno uspeti da razmontira Partizan i osvoji domaci kup. 

 

To je to.

Link to comment
28 minutes ago, Real sa Nišave said:

Da ponovi uspeh u domaćem prvenstvu?! Kakav uspeh?! Jel to što ne sme niko da vas pobedi?

 

Sme da nas pobedi ko hoce ali ne moze, osim Partizana. To nam je sudbina kad igramo ligu sa odvratnim seljackim klubovima koji slave tri dana po kafanama kad predju centar na Marakani. A posle, kad se otrezne, busaju se u grudi da bi nas oni pobedili kad bi im neko dozvolio ali, eto, dobronamerni su pa nece. Klasicno provincijsko kafansko herojstvo, sve bi oni mogli ali ih mrzi da se cimaju, kriv im sudija, visoka im trava, jebe ih drzava. Kad ono, jebi ga, lose ispekli brlju pa im udarila u glavu.

 

Mislim, sve razumem ali da se ovoliko kurce pojedini navijaci Radnickog iz Nisa to je epski cirkus. Radnicki iz Nisa. Klub koji bi jos smrdeo u drugoj ligi da ih nije preuzeo onaj kriminalac i intimus pokojnih sefova Zemunskog klana, a svi znamo kako sportski i koliko posteno takvi specimeni vode klubove. Hajde, cuti i ne prdi.

Link to comment

Mene čak i navuklo da pomislim da su ove sezone postali iole ozbiljan klub koji je podigao nivo (bar fudbala) ali onda nakon što ih je nikad gori Partizan oprao u dvomeču Kupa sam skapirao da možda i ima nečega u onim Pantićevim lupetanjima :lolol:

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

 

To je to.

to moze biti to za nekog ko ne zivi u ovde poslednjih 50 godina

 

za nas koji smo ovde nema nista gore od stava "oduvek se kralo, to se podrazumeva"

Link to comment
7 hours ago, harper said:

 

Sme da nas pobedi ko hoce ali ne moze, osim Partizana. To nam je sudbina kad igramo ligu sa odvratnim seljackim klubovima koji slave tri dana po kafanama kad predju centar na Marakani. A posle, kad se otrezne, busaju se u grudi da bi nas oni pobedili kad bi im neko dozvolio ali, eto, dobronamerni su pa nece. Klasicno provincijsko kafansko herojstvo, sve bi oni mogli ali ih mrzi da se cimaju, kriv im sudija, visoka im trava, jebe ih drzava. Kad ono, jebi ga, lose ispekli brlju pa im udarila u glavu.

 

Mislim, sve razumem ali da se ovoliko kurce pojedini navijaci Radnickog iz Nisa to je epski cirkus. Radnicki iz Nisa. Klub koji bi jos smrdeo u drugoj ligi da ih nije preuzeo onaj kriminalac i intimus pokojnih sefova Zemunskog klana, a svi znamo kako sportski i koliko posteno takvi specimeni vode klubove. Hajde, cuti i ne prdi.

Reče ponosni navijač Vučićevog i Terzinog kluba. Pametnome dosta.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...