Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

5 hours ago, levi said:

 

jel ovo samo zbog 3. Zvezdice? jer ako će još nešto da menjaju odmah da bude jasno, ne može

 

Svi zvezdaši koji se učlane u klub ili obnove članstvo će steći privilegiju da kroz glasanje u Zvezdinoj aplikaciji za mobilne telefone odluče kako će izgledati naš grb. Članovi kluba će birati jedno od tri ponuđena rešenja rasporeda zvezdica iznad grba, a kako bismo svim zvezdašima ostavili dovoljno vremena da se učlane, a samim tim i učestvuju u akciji, glasanje će trajati 28, 29. i 30. juna.

 

 

 

Učlanjenje i obnovu  je moguće obaviti u prostorijama servisa za članstvo na stadionu “Rajko Mitić”, ali i onlajn preko zvaničnog klupskog sajta   https://budideozvezde.rs/   . Cena učlanjenja za punoletna lica je 1000 dinara, deca od 15 do 18 godina plaćaju pola članarine, dok je za najmlađe zvezdaše članstvo besplatno.

 

Svi članovi imaju pravo na popust u Red star šopu i pravo preče kupovine ulaznica za evropske susrete.

 

Мail kontakt:

office@budideozvezde.rs

clanstvo@crvenazvezdafk.com

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

u jbt, Pantara ce biti na aparatima posle ove Snezine izjave

deo proslog Vesnika je njoj posvetio, kako ona upravlja nasim finansijama jer se zalila na malu platu muzu joj a zasluzuje mnogo vise

pa je zbog toga nastao kolaps u Zvezdi

Link to comment
On 11.6.2019. at 19:21, MiddleClass said:

Mogao bi Rade Krunic da nas pojaca za LŠ. Ispao je Empoli u drugu ligu.

 

Terza reaguj!

 

izgleda da je ptpisao za milano... 

Link to comment
23 hours ago, Apollo Creed said:

ISKRENO! Snežana Borjan: Lepše je u Zvezdi nego u Partizanu!

 

ISKRENO! Snežana Borjan: Lepše je u Zvezdi nego u Partizanu!

 

Objasnio mi je jedan psiholog još onomad: čim rečenicu započnu sa "iskreno", znaj da lažu . :nobles:

Link to comment

inace, snimao sam pre par meseci beogradski deo ove price i tacno mi je palo na pamet kako bi mogli da se cendziraju...

 

[media]

 

 

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...