Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Ja razumem nezadovoljstvo navijaca ali sta smo drugo i mogli da ocekujemo? O kakvoj igri mi mozemo da pricamo posle svega sto se izdesavalo tokom priprema? Koga god da je stavio, nijanse su u pitanju, mozda bi uz malo srece i izvukli poraz od 1-0 ali ne verujem. Lako je biti general posle bitke :rolleyes: Da smo napali verovatno bi nas unistili na kontre (sto su i inace uradili). Ostaje nekakva nada za revans, bice druga pesma ali mi se ne svidja opsta histerija na drustvenim mrezama i pesimizam koji je naravno u neku ruku opravdan.

 

(off topic - citanje komentara ljudi na drustvenim mrezama kada neki nas sportski klub (ili reprezentacija) bude porazen u Evropi najbolje pokazuje zasto smo mi neuspesan isfrustriran narod kome nista nikad nece da valja. Neverovatno kakav mentalitet imamo.. od sjaja do ocaja i nazad u roku od jedne do dve utakmice.. nigde strpljenja - samo udri, da se neko otera, da neko ode i i ima da vaskrsnemo, to je takvo razmisljanje ..). 

 

Mislim da ako budemo malo bucniji u revansu ma kolko da nas dodje i uz malo srece povedemo 1-0 u prvih 20min da moze svasta da bude...nije nenadoknadivo.. setim se utakmice od pre desetak godina crveni blizanac - Dinamo Tbilisi, slican scenario je bio..

Edited by zikaPantelej
Link to comment

Неки од фудбалера се заваравају да ћемо их и даље толерисати. Брзо ћемо се некима захвалити и ослободити их било каквих обавеза према Радничком. 

 

Na koga li je Tončev mislio ovde? 🤔

Link to comment

I za kapije da otvore sendviče da dele pa bi opet bila ista garnitura gledalaca ... možda do 1000 više, tako da ga cenim da više od 3000  stolica neće biti zasednuto. 

Link to comment

U svim normalnim  klubovima DA - bar do grupne faze, ili playoff utakmice za grupnu fazu, u Radnickom  iz Nisa izgleda - NE.

Link to comment

Cena je ista kao protiv Gzire, prošle godine. Nezadovoljstvo je ipak uzrokovano nekim drugim potezima, čini mi se. Cene ne bi trebalo da budu razlog. Mada, ako se želi podrška, moglo je to da bude niže, bar za tribinu gde budu Meraklije.....

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...