Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Što se tiče igrača Petrović odličan, skinuo je sve što je mogao, Đoša i Todor standardni, štoperski tandem samo treba da se uigra, Bonda dobar, Leka ili Caki umesto Nome sigurno, Jirka je bio dobar, kao i Meleg, Tomić se razigrao tek na kraju, Batrović me nije nešto impresionirao napadači (Bojović i Makarić) nisu dobili kasvetnu loptu da bih mogao da sudim o kvalitetu.. a što se tiče taktike, ima tu dosta da se radi, mislim da bi morao neki agresivan presing u revanšu kao kod Lalata, neki brz gol pa da se nadamo nečemu, ali nije nedostižan rezultat verujem da možemo dalje.. 🙏

 

 

Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Dva štopera, Meleg, Jirka, Bojović samo par treninga sa ekipom. Treba se to uigra. Prolazimo mi ovo.

Juče se definitivno videlo da sa Bondarenkom u vezi imamo igrača manja napred, kombinovano sa Nomom, lopta nije mogla nikako da dodje do Melega i Bojovića. Taktički totalno promašena postavka, čak Tomića koji se razigrao i probio u drugom, ovaj ga menja.

 

B1 Bondarenko nam juce bio najbolji ofanzivac, sto govori samo kakvi su ostali bili

B2 Ovo sam i ja juce pomislio

 

Simo je postavio igru ko sto bi ja postavio na FM koji sam, uzgred, jedva par puta pokusao da igram. Procitao negde skilove igraca, stavio ih na nekim pozicijama i poslao na teren, pa sta bude. Imao Cumica koji je igrao dosta kod Lalata, prosao cele pripreme, i on ga juce zakovao za klupu jer Jirka ima bolji pedigre, iako u Zvezdi nije imao ni sat vremena ozbiljnog fudbala. Ista prica Caki/Meleg. Ja se iskreno nadam da se za vikend da zakazu neku prijateljsku sa Sindjom, Carem, kim god, da proba bar nesto malo da uigra do cetvrtka. 

Edited by Dali_man
Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Naravoučenije
Simo je idiot

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Nije Simo kriv što je kod nas došao. 

1. Prihvatanje ekipe sa visokim ambicijama je svojstveno ili trenerima koji znaju šta će i kako će ( uz adekvatna pojačanja)

Ili trenerima koji ne znaju šta će i kako će (uz pojačanja daj šta daš ) 

2. Bilo ko da je došao isto bi bilo. Lala  zašto je otišao ? Znao je od početka da nema ekipu a da ima veoma malo vremena da uigra novajlije

3. Ako izuzmemo igrače koje smo prodali žal ostaje za Acom kapitenom ,Grbićem ,Petrovićem. . . kojih je se uprava lako odrekla.

4. Klub mora da ima svoje domaće igrače uz koje će da stasavaju deca iz omladinskog pogona . Da im oni budu uzor  , imperativ da za desetak godina oni budu u njihovom položaju za drugu decu. 

Aca je morao da ostane u klubu jer svi ostali su prolazni a naši su naši.

Savet za Simu:

Isključi sujetu kopiraj Lalatovića igraj na protivnickoj polovini na pobedu bez kalkulacija a ne kopiraj Krstajića 

Bez igre na go nema ni gola ni pobede

U sportu kao i u ratu uvek se ide na  pobedu . 

Link to comment
7 minutes ago, Gradina said:

Nije Simo kriv što je kod nas došao. 

1. Prihvatanje ekipe sa visokim ambicijama je svojstveno ili trenerima koji znaju šta će i kako će ( uz adekvatna pojačanja)

Ili trenerima koji ne znaju šta će i kako će (uz pojačanja daj šta daš ) 

2. Bilo ko da je došao isto bi bilo. Lala  zašto je otišao ? Znao je od početka da nema ekipu a da ima veoma malo vremena da uigra novajlije

3. Ako izuzmemo igrače koje smo prodali žal ostaje za Acom kapitenom ,Grbićem ,Petrovićem. . . kojih je se uprava lako odrekla.

4. Klub mora da ima svoje domaće igrače uz koje će da stasavaju deca iz omladinskog pogona . Da im oni budu uzor  , imperativ da za desetak godina oni budu u njihovom položaju za drugu decu. 

Aca je morao da ostane u klubu jer svi ostali su prolazni a naši su naši.

Savet za Simu:

Isključi sujetu kopiraj Lalatovića igraj na protivnickoj polovini na pobedu bez kalkulacija a ne kopiraj Krstajića 

Bez igre na go nema ni gola ni pobede

U sportu kao i u ratu uvek se ide na  pobedu . 

Jel Aca kapiten vise nije u klubu? Sta se desilo? Moguce da mi je ta vest promakla ali pre mislim da niko nije zucnuo ni rec o tome. Nismo za bolje uopste mi. 

Link to comment

Čukarički je danas već odigrao prijateljsku protiv Bežanije, bez obzira što su sinoć pobedili Banants sa 3:0, čist primer kako treba da se radi..

 

Gradina, apsolutno se sve slažem sa tobom da su morali da ostave Acu i da moramo da igramo u revanšu na protivničkoj polovini, kao što sam i gore rekao.

 

Aca nije više u klubu, navodno nisu hteli da mu produže ugovor, rekao je da će odigrati još jednu sezonu u Sinđi ili Caru neće da se penzioniše još uvek.

Link to comment
Čukarički je danas već odigrao prijateljsku protiv Bežanije, bez obzira što su sinoć pobedili Banants sa 3:0, čist primer kako treba da se radi..
 
Gradina, apsolutno se sve slažem sa tobom da su morali da ostave Acu i da moramo da igramo u revanšu na protivničkoj polovini, kao što sam i gore rekao.
 
Aca nije više u klubu, navodno nisu hteli da mu produže ugovor, rekao je da će odigrati još jednu sezonu u Sinđi ili Caru neće da se penzioniše još uvek.
I naši danas će odigraju jednu sa Ajnfurt, eno ih u Frankfurt, slabo pratiš medije ..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
4 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Naravoučenije
Simo je idiot

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Pročitah jedan komentar, kad je Simo Dr Krunić došao kod nas, a glasi " Bravo Ivice (Tončev) uspeo si da dovedeš veće govno od Lalatovića"... 

 

P. S. Dečko očigledno nije voleo Lalata

Link to comment
45 minutes ago, Constantin said:

Pročitah jedan komentar, kad je Simo Dr Krunić došao kod nas, a glasi " Bravo Ivice (Tončev) uspeo si da dovedeš veće govno od Lalatovića"... 

 

P. S. Dečko očigledno nije voleo Lalata

Zna se ko mrzi Lalata. Ali mogu da mu pljunu pod prozor . Čovek ima razultate. Čudan jeste . I jos nešto . Veoma veoma bitna karika , ako ne i glavna  u njegovom stručnom štabu je Šarac. I trener i analitičar

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Zna se ko mrzi Lalata. Ali mogu da mu pljunu pod prozor . Čovek ima razultate. Čudan jeste . I jos nešto . Veoma veoma bitna karika , ako ne i glavna  u njegovom stručnom štabu je Šarac. I trener i analitičar

Ko ga mrzi? 

Link to comment
6 hours ago, Gradina said:

Nije Simo kriv što je kod nas došao. 

1. Prihvatanje ekipe sa visokim ambicijama je svojstveno ili trenerima koji znaju šta će i kako će ( uz adekvatna pojačanja)

Ili trenerima koji ne znaju šta će i kako će (uz pojačanja daj šta daš ) 

2. Bilo ko da je došao isto bi bilo. Lala  zašto je otišao ? Znao je od početka da nema ekipu a da ima veoma malo vremena da uigra novajlije

3. Ako izuzmemo igrače koje smo prodali žal ostaje za Acom kapitenom ,Grbićem ,Petrovićem. . . kojih je se uprava lako odrekla.

4. Klub mora da ima svoje domaće igrače uz koje će da stasavaju deca iz omladinskog pogona . Da im oni budu uzor  , imperativ da za desetak godina oni budu u njihovom položaju za drugu decu. 

Aca je morao da ostane u klubu jer svi ostali su prolazni a naši su naši.

Savet za Simu:

Isključi sujetu kopiraj Lalatovića igraj na protivnickoj polovini na pobedu bez kalkulacija a ne kopiraj Krstajića 

Bez igre na go nema ni gola ni pobede

U sportu kao i u ratu uvek se ide na  pobedu . 

Ne slazem se. Potpisujem da ni jedan trener ne bi protiv uigrane ekipe stavio dva stopera koja nisu odigrala ni jednu celu pripremnu utakmicu.

Takodje isto se odnosi i na Jirku i Melega. Mogao je Jirka zbog predispozicija ali samo on.

Svako ko je gledao Djordjevica prosle godine u Vojvodini mogao je da zakljuci da decku treba mnogo da bi se vratio u kakvu takvu formu a plus sto se ni u prethodnom klubu nije naigrao.

Po meni su Silo i Bondarenko morali da dobiju prednost ili Ostojic i Bondarenko ako ne forsiramo mlade.

Aleksa prosao pripreme i dobro odigrao i trebao je na mestu Bondarenka.

Batrovic prosao pripreme i ima potrebnu agresivnost i zrebao je da bude starter.

Takodje Makaric isto.

Tomic isto plus sto kad se razigrao bio je izbacen. Napsovao sam Simu u tom trenutku. Antilogika.

Jirka bi bio bolji uz bolju podrsku i on je trebao da krene a ne bi bila greska ni da je krenuo Cumic koji ima potrebnu agresivnost i mozda u ovom trenutku bolju prodornost od Jirke.

Dilema jedina oko pozicije Nome. Mozda je trebao Cermelj ili kako se vec preziva, mozda Caki ... ? Tu nisam pametan. Ok Bondarenko i Aleksa ali onda bih upario Sila i Ostojica. Silo sigurno ne bi bio neodlucan u par situacija kao Djordjevic

 

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Aj da vidimo i taj revans. Meni je utakmica bila konfuzna s nase strane. Oni su znali sta hoce, s to malo znanja su dali dva gola sto nas je zakopalo. Mi ako hocemo mi cemo ovo da prodjemo. Navikli smo na ofanzivu prosle sezone, sad deluje ko da smo se vratili na sezone pre 2018/19. Korak unazad, eto makar prva utakmica. Lebde pitanja sto je doveden Simo, sto je oteran Aca, sto ne igramo prijateljske, sto smo igrali ko picke itd. Nisam hejter bez obzira na sve sto se izdesavalo zadnja tri meseca ali ne ocekujem vise od par hiljada ljudi u cetvrtak, nazalost. Opet, van pameti je da nema motiva da se prodje, mislim na finansije, novac Uefe i nemacke tv koja bi prenosila... Lepo kaze kapetan, sta reci... 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...