Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Cuka gazi ove sa decom a mi ni jednog Aleksu nismo mogli da pustimo. Potpisujem da je mogao da odigra kao bilo ko drugi u timu a mozda i bolje

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Cuka gazi ove sa decom a mi ni jednog Aleksu nismo mogli da pustimo. Potpisujem da je mogao da odigra kao bilo ko drugi u timu a mozda i bolje

Mi bi sa kompletnim omladinskim timom, kakvi god da su, prosli isto, ako ne i bolje.

Link to comment

Lumumbo nam otkrio da je Orasi Leskovcanin. 

 

Nema leba sa Simu ali ajd da vidimo i revans, ce im olaksaju noge a tepih ko nikad pre... Izgubili smo bitku ali ne i rat (mozda neko ne i pare od kladionicu). Sad sever 100 dinara i Estonci padaju. 

Link to comment

Toncev izlazi iz zamrzivaca i naredjuje mobilizaciju svih struktura u klub. Vadi zmijce iz dzep i obecava premijeu od po 200 ojra svakom za prolaz.

Link to comment

Ma sta se sekirate ima da ih razbijemo.... Moralo je ovako da bude.... Da se napuni . Cair...

 

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Link to comment
17 minutes ago, W.F.C. said:

Lumumbo nam otkrio da je Orasi Leskovcanin. 

 

Pa što bi inače bio Lumumbo, ali šta ako je Orasi iz LebAne ? ;)

Link to comment
31 minutes ago, Constantin said:

Pa što bi inače bio Lumumbo, ali šta ako je Orasi iz LebAne ? ;)

:D

Leba ne... bilo bi previse, cak i za ovaj forum...

I da ne zaboravim, valjda nece bude kisa ni vrucina za nedelju dana a ce ima prenos i to bolji nego ovaj njihov.

Edited by W.F.C.
Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Cuka gazi ove sa decom a mi ni jednog Aleksu nismo mogli da pustimo. Potpisujem da je mogao da odigra kao bilo ko drugi u timu a mozda i bolje

Delim mišljenje. Od Nome sigurno. 

Link to comment

Dva štopera, Meleg, Jirka, Bojović samo par treninga sa ekipom. Treba se to uigra. Prolazimo mi ovo.

Juče se definitivno videlo da sa Bondarenkom u vezi imamo igrača manja napred, kombinovano sa Nomom, lopta nije mogla nikako da dodje do Melega i Bojovića. Taktički totalno promašena postavka, čak Tomića koji se razigrao i probio u drugom, ovaj ga menja.

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...