Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Pa jebala ih vise neophodna dokumentacija i gradjevinske dozvole!? Od kad znam za sebe uvek fali neophodna dokumentacija i gradjevinske dozvole!

 

 

8 hours ago, Samotepratimo said:

Tekst je tendenciozan  a i neki od forumaša isto tako pišu , pa svako ko  ne deli njihovo mišljenje  biva osudjivan od istih. Krstić junior je divno vaspitan dečko , i to je jedino tačno. Tendencioznost texta   a i grupe navijača ,forumaša je da kroz text progura  juniora do prvog tima . Tačka. 

Kao fudbaler  je vredan pozrtvovan ,al da odskače toliko od drugíh ne bih se složio. Pa u prvom timu već ima dva omladinca iz generacije 2000 i jedan iz generacije 2001.

Klub treba da uvodi omladince u prvi tim  po zaslugama istih  a ne na osnovu toga ko mu je menadzer i slično. 

Svi su talenti cim igraju i nikad se ne zna ko će isplivati kao npr Lazar Randjelović što je  pokazao. 

Živi bili pa se uverili.

 

 

 

 +1, cak naprotiv..

 

8 hours ago, Samotepratimo said:

 

Klub treba da uvodi omladince u prvi tim  po zaslugama istih  a ne na osnovu toga ko mu je menadzer i slično. 

 

 

 

+1

Link to comment

Lucanac je bez premca! Ko njega uzme, mnogo je lepo resio i svoj gol, i svoj racun za par godina!!! Nema kolege golmana i fudbalera koji ga nije hvalio!

 

Link to comment
Lucanac je bez premca! Ko njega uzme, mnogo je lepo resio i svoj gol, i svoj racun za par godina!!! Nema kolege golmana i fudbalera koji ga nije hvalio!
 
Dramosere, ti li si aktivni sportist ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
A sta mislite o nekom golmanu.  Ja bih ili onog iz Lucana ili iz Subotice
Vrznuo Rosića debeljan ugovorom ko sin da mu je .. Tu mož da vidimo kolko smo ojačali ko klub, da nekog u Srbiji ko je pod jakim ugovorom dovedemo ..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Ukoliko dodje, moze Makaric da bude fina prica...

 

Sto se tice golmana, ko god da dodje...ali bi Kojic morao da brani ove sezone bar trecinu utakmica.. Ili mozda jos bolje celu sezonu u Vranju ili Pirotu u Pls.

Link to comment
24 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Dramosere, ti li si aktivni sportist ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Daleko od aktivnog, ali ih cujem cesto.

Sledece nedelje bice bitnih vesti iz kluba, igraci, infrastruktura, tehnikalije...

Link to comment
Daleko od aktivnog, ali ih cujem cesto.

Sledece nedelje bice bitnih vesti iz kluba, igraci, infrastruktura, tehnikalije...
Ako ako, samo cepaj ... I deli ovde, viš da Real osmislio novi projekat, sve čuva samo za sebe ananas ništa ne daje

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Real preso na mali fudbal. Uskoro otvara temu: Kmf Radnicki je pravi Radnicki

Sent from my SM-G930F using Tapatalk


Stvarno si zlurad

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Nisam stavio smajlija na kraju, aploaduje po 10 minuta.
 
Stavi onog s kafu, odma ide u etar

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...