Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Levi vredja po svim osnovama, po verskoj najvise. Mozda zivimo u Izraelu a ne u Srbiji. Crnogorac je klasican ljigavi provokator, ali Levi je odvratniji. Ovako ce biti sve dok se ne napravi niski forum gde cemo moci da pisemo bez napetosti i provokacija.

 

Omladinci se valjda izvuku pobedom u subotu u 13h protiv OFK. Bili oko 10. mesta cele sezone.

 

Sve u svemu idemo jako, idemo ne na duplu nego na troduplu titulu, koja ne sme da izadje iz Beograda... i tako.

Link to comment

Ajd neko da me uveri da Odred nisu nacisti i zasto im tribina dozvoljava da kace naci zastave na jugu. Evo ja nisam provokator, al ocu da mi se objasni sto smo za malo ispusili utakmicu sa Makabijem kuci zbog Odreda i zasto su morali da sklone sve zastave?

 

Decko vam lepo reko da ne kacite linkove kurira nego da udarite kopi/pejst teksta da ne zaradjuju novine. To sto ste ih napeli, jebemliga, ne pratim vise vasa prepiranja osim da se svode na "ako mozete vi, mozemo i mi. ko vas jebe"

Link to comment
7 hours ago, W.F.C. said:

Levi vredja po svim osnovama, po verskoj najvise. Mozda zivimo u Izraelu a ne u Srbiji. Crnogorac je klasican ljigavi provokator, ali Levi je odvratniji. Ovako ce biti sve dok se ne napravi niski forum gde cemo moci da pisemo bez napetosti i provokacija.

 

Omladinci se valjda izvuku pobedom u subotu u 13h protiv OFK. Bili oko 10. mesta cele sezone.

 

Sve u svemu idemo jako, idemo ne na duplu nego na troduplu titulu, koja ne sme da izadje iz Beograda... i tako.

 

Na sajtu kluba imas omogucene komentare na svaku vest, bez cenzure i odobravanja moderatora admina stalije ... Ako ti je do niski forum, ete ti, pisi sta oces

Link to comment
7 hours ago, Zlurad said:

Ajd neko da me uveri da Odred nisu nacisti i zasto im tribina dozvoljava da kace naci zastave na jugu. Evo ja nisam provokator, al ocu da mi se objasni sto smo za malo ispusili utakmicu sa Makabijem kuci zbog Odreda i zasto su morali da sklone sve zastave?

 

Decko vam lepo reko da ne kacite linkove kurira nego da udarite kopi/pejst teksta da ne zaradjuju novine. To sto ste ih napeli, jebemliga, ne pratim vise vasa prepiranja osim da se svode na "ako mozete vi, mozemo i mi. ko vas jebe"

Ama zabole me za te olose, nek ih hapse i strpaju na dozivotnu robiju, jebe mi se. Ali dovoditi u vezu Kstica juniora i njegovog pokojnog oca sa njima, bez ikakvog dokaza je idiotski i pokvareno, u najmanju ruku. Mali cita Mein Kampf svako vece pred spavanje i crta kukaste krstove po fasadama zgrada? Svasta...:blink:

 

Koliko se ja razumem u autorska prava, zabranjeno je citiranje bilo kog autorskog clanka ili dela clanka bez navodjenje izvora, pa bio to Kurir ili Washington Post...

Link to comment
10 hours ago, MiddleClass said:

 

Ama druze 19 godina je imao. Koliko je mogao odigrati utakmica da bi ga ti proglasio za najboljeg ikad.

 

Greota kako je zavrsio, ali kazem ti da precerujes. Da si rekao najveci talenat pa i da razumijem, ali igrac e jbg. 

 

Odoh... da vam ne kvarim zabavu.

 

А где сам рекао да је најбољи? Лепо пише један од најбољих, и сам си ме цитирао у претходном посту.

 

И опет питам, јеси ли га гледао икада или чуо за њега док неко од навијача Радничког није почео да га помиње?

Link to comment

Gledao sam Krstica u tom periodu i bio je prilicno veliki talenat u trenutku kada je Radnicki tavorio izmedju druge i trece lige, sa povremenim ulascima u prvu ligu. Svi su ga gledali kao Piksijevog naslednika koji ce pomoci Radnickom da se stabilizuje kao prvoligas. Nazalost taj nesrecni slucaj na treningu na stadionu je prekinuo sve to.

Link to comment
13 hours ago, levi said:

čudno je to sve oko tog momka, od toga kako se plasira cela priča, pa do nacističke grupe koja sad nosi njegovo ime. i u Zvezdi je umro omladinac na trenignu, pa niko ne povlači njegov broj iz upotrebe

 

 

 

 

Tekst je tendenciozan  a i neki od forumaša isto tako pišu , pa svako ko  ne deli njihovo mišljenje  biva osudjivan od istih. Krstić junior je divno vaspitan dečko , i to je jedino tačno. Tendencioznost texta   a i grupe navijača ,forumaša je da kroz text progura  juniora do prvog tima . Tačka. 

Kao fudbaler  je vredan pozrtvovan ,al da odskače toliko od drugíh ne bih se složio. Pa u prvom timu već ima dva omladinca iz generacije 2000 i jedan iz generacije 2001.

Klub treba da uvodi omladince u prvi tim  po zaslugama istih  a ne na osnovu toga ko mu je menadzer i slično. 

Svi su talenti cim igraju i nikad se ne zna ko će isplivati kao npr Lazar Randjelović što je  pokazao. 

Živi bili pa se uverili.

 

 

 

Link to comment
29 minutes ago, Samotepratimo said:

Tendencioznost texta   a i grupe navijača ,forumaša je da kroz text progura  juniora do prvog tima . Tačka.

 

Jel zna neko restoran sa dobrom klopom i javnu kucu na Ibizi? :fantom:

Link to comment
47 minutes ago, Dali_man said:

Jel zna neko restoran sa dobrom klopom i javnu kucu na Ibizi? :fantom:

Imaš u glavnu ulicu restoran "Kod Žiku čkembu", a javne kuće rade non-stop 00-24...i na crveno slovo.

Link to comment
10 minutes ago, Constantin said:

Imaš u glavnu ulicu restoran "Kod Žiku čkembu", a javne kuće rade non-stop 00-24...i na crveno slovo.

Postim na crveno slovo.

Link to comment
21 hours ago, levi said:

čudno je to sve oko tog momka, od toga kako se plasira cela priča, pa do nacističke grupe koja sad nosi njegovo ime. i u Zvezdi je umro omladinac na trenignu, pa niko ne povlači njegov broj 

Za očekivati je novu epizodu  TV Pinka

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...