Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Istekao mu ugovor, a nije bio.na prozivci, ni danas, a ni juce na treningu. Dok ne dogovori klub sa njim, ja mislim da nemamo nijednog Todorovskog...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Bilo bi dobro da ostane jos jednu godinu (nas najkonstantniji igrac prosle sezone) Todorovski !

Dobar igrač, izuzetan čovek 

Link to comment
9 hours ago, Real sa Nišave said:

Prvih 10%

Nismo ni svesni kog smo potpisali. U opste mi nije jasno kako smo uspeli da ga privolimo. Neverica ko za Haskića 

 

150 utakmica skoro 10000 minuta 23 gola . Transfrmarkt je čudo. Highlights pokazuje sve . Kojašević No 2.

Link to comment
6 hours ago, Gradina said:

150 utakmica skoro 10000 minuta 23 gola . Transfrmarkt je čudo. Highlights pokazuje sve . Kojašević No 2.

Po umeću ili po prikazanom ?

Link to comment
Quote

Стручни штаб Црвене звезде је пожелео да има на располагању брзоногог Ранђеловића, као слабију верзију Немање Радоњића.

http://zurnal.rs/fudbal/zvezda/80950/zvezda-bi-randjelovica-olimpijakos-se-pita

 

Ne ulazeci u tacnost ove izjave, Randjelovic bi, samo zbog ovakvok podcenjivackog teksta, trebao da odjebe crvene.

Link to comment
2 minutes ago, Boki Nis said:

Zbog čega, ne razumem?

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Pa verujem da je dosta ljudi prestalo da ide zbog ovih i slicnih glava koje se muvaju oko stadiona. Ja ne mogu ovog Kacara da svarim. 

Link to comment
6 minutes ago, fetboj said:

Pa verujem da je dosta ljudi prestalo da ide zbog ovih i slicnih glava koje se muvaju oko stadiona. Ja ne mogu ovog Kacara da svarim. 


Taj stadion na koji dolaze, ili ne dolaze, gledaoci je gradski i sve radovi i investicije na njemu mora da odobri grad. Ovo su predstavnici grada i to je kraj price. 
 

Edited by Dramoser
Link to comment
2 minutes ago, fetboj said:

Pa verujem da je dosta ljudi prestalo da ide zbog ovih i slicnih glava koje se muvaju oko stadiona. Ja ne mogu ovog Kacara da svarim. 

 

Ako si ti zbog Kacara i ostalih morona prestao da ides na stadion, nek je halal ... Oces da kazes da je prezir ka ovoj ekipi sa slike veci od ljubavi prema klubu ?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...