Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

1 hour ago, martick said:

Kad se moze ocekivati potpisivanje ugovora sa tehnickim sponzorom i promocijom novih dresova? 

Kad istekne ugovor za jedno 20tak dana za Humelom. 

 

Link to comment
3 hours ago, Segundo said:

Mozda se doterao pred kraj sezone, ali ono što sam zakačio na 2,3 utakmice Zemuna, čovek je sa onim stanjem tela ličio na nekoga ko je vec koju sezonu u penziji, pa igra povremeno neki termin sa ortacima.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

Dečko je došao danas sa normalnom kilazom, vrlo pristupacan momak. Mislim da da pravimo opasan tim, jači za 30% nego prošle sezone.

Link to comment
Dečko je došao danas sa normalnom kilazom, vrlo pristupacan momak. Mislim da da pravimo opasan tim, jači za 30% nego prošle sezone.
Na čemu baziraš tih 30%[emoji848]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
16 minutes ago, Boki Nis said:

Na čemu baziraš tih 30%emoji848.png

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Prvih 10%

Nismo ni svesni kog smo potpisali. U opste mi nije jasno kako smo uspeli da ga privolimo. Neverica ko za Haskića 

 

Edited by Real sa Nišave
Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Prvih 10%

Nismo ni svesni kog smo potpisali. U opste mi nije jasno kako smo uspeli da ga privolimo. Neverica ko za Haskića 

 

Mislim nije da ne verujemu to sto kazes ,al si zapazam..... :)

Na poziciji koju igra Batrovic prosle godine smo imali Stanisacljevica,umesto Grbe smo doveli Tomica (od prilike isti kvalitet),jedino mi je Makaric mozda mnogo bolja opcija od Nikodijevica ili Mrku recimo.Ali umesto Pankova jos nikog nisu doveli i umesto Borivoja jos nema nikog!? Tako da zato kazem na cemu baziras da smo tolko bolji od prosle godine.Nadam se da ti znas s kim se jos pregovara...i ko su potencijalna pojacanja i da na tome baziras tolki optimizam......samokazem#:fantom:

Link to comment
29 minutes ago, Boki Nis said:

Mislim nije da ne verujemu to sto kazes ,al si zapazam..... :)

Na poziciji koju igra Batrovic prosle godine smo imali Stanisacljevica,umesto Grbe smo doveli Tomica (od prilike isti kvalitet),jedino mi je Makaric mozda mnogo bolja opcija od Nikodijevica ili Mrku recimo.Ali umesto Pankova jos nikog nisu doveli i umesto Borivoja jos nema nikog!? Tako da zato kazem na cemu baziras da smo tolko bolji od prosle godine.Nadam se da ti znas s kim se jos pregovara...i ko su potencijalna pojacanja i da na tome baziras tolki optimizam......samokazem#:fantom:

Kad vidimo ko dolazi umesto Drine mozemo da sumiramo utiske. I Taras da igra umesto Rase a i Djuric koga najavljuju bice ok resenja.

Link to comment
2 hours ago, Boki Nis said:

Mislim nije da ne verujemu to sto kazes ,al si zapazam..... :)

Na poziciji koju igra Batrovic prosle godine smo imali Stanisacljevica,umesto Grbe smo doveli Tomica (od prilike isti kvalitet),jedino mi je Makaric mozda mnogo bolja opcija od Nikodijevica ili Mrku recimo.Ali umesto Pankova jos nikog nisu doveli i umesto Borivoja jos nema nikog!? Tako da zato kazem na cemu baziras da smo tolko bolji od prosle godine.Nadam se da ti znas s kim se jos pregovara...i ko su potencijalna pojacanja i da na tome baziras tolki optimizam......samokazem#:fantom:

Ove sezone očekujem boljeg Nomu, pa najmanje na nivou onog starog, recimo, mislim da je konacno namestio glavu. Sto se tiče Grbe, verujem da je su Tomić i Batrović upgrade, plus Petrović i ovaj iz Metalca su zreliji za polusezonu. 

Čekamo štopera i poziciju Drine, a tim što mislim da je ovo sezona pune afirmacije Leke koji je izuzetan potencijal. 

Borivoje nije bio ekstra klasa da bi sad kukali kako ne može golmam njegovog nivoa i kvaliteta da se ubode. 

Nama je zadnja linija maltene nepromenjena ako izuzmemo Pankova, dakle lako ce se novi uklopiti i uigrati sa osovinom Todorovski - Crni - Đorđević. Vidim da svi u fudbalskim krugovima hvale tog štopera koga dovodimo, ne sumnjam da će sportski i tu da omane.

Do kraja nedelje stižu još najmanje 4 igrača, već sad imamo odličan tim.

Ne zaboravimo i da je mali Šilo bio standardan kod Recka.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...