Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

2 hours ago, W.F.C. said:

Igra se mlade reprezentacije na Cairu kog zanima, petak 19h sa Estonijom i utorak 19h sa Rusijom. Slabe su im sanse da se kvalifikuju a i ce nam prejebu livadce.

Što ne igraju na Željino  😂😂😂😂

Link to comment
On 9.11.2019. at 13:39, Constantin said:

Izgleda da je vreme, da zbog mog totalnog dilentatizma, u pogledu fudbala, da batalim posete fudbalskim utakmicama.....ili padam na foru da Raša pokriva sve..od novinara do trenera ????

 

spacer.png

 

 

Raša opasan i ovde ima ljude . Jebem li ga ili mi ne vidimo realno.

Screenshot_2019-11-14-00-07-49.png

Link to comment
5 hours ago, Boki Nis said:

Mitrovic jest bio najbolji na utakmici ,al Miloradovic se realno nije video na teren....Malko ste mnogo nacepili Rasu ...:D

Pa šta da mu radimo kad se šeta gologuz.

Boki...osim onog prodora u prvom i neometan šut na gol, šta je uradio za 90 minuta ? Ništa...dunuo jednom preko gola. Mada, iskreno, ipak pored onog desnog krila, i Nikolića, stvarno se vidi da ima materijala...a i ima vremena za njega.

Link to comment

Po onaj teren ne može nista da se igra, al meni se cini da mali ima smisla za fudbal.
Recimo vi rekoste da onaj pozadi sto je igrao... Visoki celavi bio slab!.... Men mi se svideo kako je odigrao. Sve lopte je skinuo igrao uvek na prvu.... Uglavnom sve je ocistio sto treba....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

U kadetima na zadnju meni bili dobri kapiten (br.7 mislim) i levo krilo (Mesi ga zvali svi na utakmici).

Inace bubanjsko terence isto dosta lose mada ne toliko kao Zeljino.

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...