Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

1 minute ago, W.F.C. said:

Ajmo sad

Pazi...Voša se muči sa Javorom, ako ovako ostane, samo smo na dva boda od Lalata. Znači drugo mesto može...doduše, pomahnitali grobari imaju par utakmica manje,a u dobroj su formi....tako...tu smo neđe.

Link to comment

Hu...dobro je...vidim Kosan se u zaustavnom vremenu taktički opredelio za čuvanje rezultata i menjao Starletu za Šila. Valjda je Rumpi bio na licu mesta, preneće nam utiske. Nadam se.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Opterećujete se glupostima....i naravno, namećete nepotrebnu temu. Ima dovoljno onih koji pljuju po nama i zovu nas "Crvena zvezda B" , a ima i onih sa težom kvalifikacijom "cinaska filijala"....nek se pridruže njima i nek pljuju zajedno. Jebo ih sve skupa Žeks Pantić. Ja se ne osećam da me je Caki, šta znam, izdao, što je igrao basket u nekoj Zvezdinoj majici....niti bi me dotaklo da sutra Sale Marjanović ide negde da kreči u Partizanovoj. To već prerasta u stanje kompleksa, a to ne bi trebalo da bude svojstveno nama, to sam samo u patološkom obliku video sa obe strane Topčidera. Ja ne znam šta će nam to ? To je najveći problem kod nas ? Nije to što nam se stadion raspada ? Što nam omladinci svake godine opstaju u kvalitetnoj ligi na mućku. Da Raša Bebić polakopostaje većinski vlasnik omladinske škole....evo još dva tri ona Afrikanca što je obećao da uvati.... Da skoro sve generacije, osim Đoletovih kadeta, služe za gol razliku....što u klub nema ni jedan Nišlija. Dobro...u ekipi je tu Caki i ko još...trt, niko. Šilo iz Belotinac. Klub nam vode ljudi iz Surdulice, Čačka, Jagodine, Novog Sada, Beograda....ah, da...Nena sekretarica je valjda Nišlijka....i sad...jbg Caki obuko zvedinu majicu (dres) dok igra basket. Pa dobro...pljute ga, meni ne smeta. Meni je on i dalje Prof.Dr Caki....

 

P.S. Pepi dobio otkaz u Trayal

Dopuna NIŠLIJA

Marko sportski

Vlajče Najdanović

Kine trener

I Stefan treći golman 

Link to comment

Jebati, pobedimo, a vi ga tupite sas Cakita

Najbolja igra do sada, potpuna kontrola igre, u prvom tri gol šanse, dosta prilika. 

Jirka odlican danas, dade i namesti gol. Sulaka odlično držao sredinu, štoperi sve bolji i sugurniji. Forma se diže baš kako treba i kad treba. 

Šilo ušao sekund pre kraja utakmice, nije Kosan držao rezultat, već smo mogli i do trećeg. Sve u svemu, odlično veče.

Reče Haska- Da pobedimo u sredu i vraćamo se, to je to!

Link to comment
2 minutes ago, Real sa Nišave said:

Jebati, pobedimo, a vi ga tupite sas Cakita

Najbolja igra do sada, potpuna kontrola igre, u prvom tri gol šanse, dosta prilika. 

Jirka odlican danas, dade i namesti gol. Sulaka odlično držao sredinu, štoperi sve bolji i sugurniji. Forma se diže baš kako treba i kad treba. 

Šilo ušao sekund pre kraja utakmice, nije Kosan držao rezultat, već smo mogli i do trećeg. Sve u svemu, odlično veče.

Reče Haska- Da pobedimo u sredu i vraćamo se, to je to!

Pravo kažeš...a za sredu...će bude. ;)

Link to comment

Do sad smo svima bili dobri kao 6-7. Ako se zakovemo medju prva 4. odma ima krene pljuvanje kako nas Toncev gura. Jos ako nam se negde nekad svirne neki sumnjiv penal...

Link to comment
2 minutes ago, Dali_man said:

Do sad smo svima bili dobri kao 6-7. Ako se zakovemo medju prva 4. odma ima krene pljuvanje kako nas Toncev gura. Jos ako nam se negde nekad svirne neki sumnjiv penal...

Oguglali smo...mož' da kenjaju kolko oćev..

Link to comment
37 minutes ago, Samotepratimo said:

Dopuna NIŠLIJA

Marko sportski

Vlajče Najdanović

Kine trener

I Stefan treći golman 

I Tončev je rođen u Nišu...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...