Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Главни судија: Зоран Широки

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Слободан Павловић

Четврти судија: Иван Стаменковић

Link to comment
17 hours ago, Constantin said:

Ovaj Stefaqn Mitrović, igrač Raše B, ponovo potpisao za nas...danas.

Kako to misliš PONOVO ? Šta je potpisao ? Jel već bio pa ponovo ?

Link to comment

Naš dragi kapiten, rodjeni Nišlija, dete Radničkog u slobodno vreme igra košarku u zvezdinom dresu, šta reći i očekitavi onda od ostalih. Na slici su i Batrović i Mihajlović koji ne nose obeležja drugih klubova.Sramota.

Link to comment
Naš dragi kapiten, rodjeni Nišlija, dete Radničkog u slobodno vreme igra košarku u zvezdinom dresu, šta reći i očekitavi onda od ostalih. Na slici su i Batrović i Mihajlović koji ne nose obeležja drugih klubova.Sramota.
Mozda bi igrao u dresu Radnickog kad bi Brada bilo kome dozvolio da uzme svoj dres...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Samotepratimo said:

Kako to misliš PONOVO ? Šta je potpisao ? Jel već bio pa ponovo ?

Ne, moja greška...kaže Raša da je prvo zadovoljio Kosana....a tek juče potpisao...

Link to comment
1 hour ago, Covekizstruke said:

Naš dragi kapiten, rodjeni Nišlija, dete Radničkog u slobodno vreme igra košarku u zvezdinom dresu, šta reći i očekitavi onda od ostalih. Na slici su i Batrović i Mihajlović koji ne nose obeležja drugih klubova.Sramota.

Trebao si ovo dragi da stvaiš pod navodnicima...ja mislim da treba da se potpiše jedna peticija da se Caki izbaci iz Radničkog...a nisam znao da nas je Batrović napustio, kad si ga već pomenuo, jel zna neko nešto o tome... ?

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Ne, moja greška...kaže Raša da je prvo zadovoljio Kosana....a tek juče potpisao...

Rašini igrači  brzi a Rašine vesti brže od svetlosti. 

Link to comment
50 minutes ago, Samotepratimo said:

Rašini igrači  brzi a Rašine vesti brže od svetlosti. 

Svemoćni fb....možda bi neko rek'o da je čovek samoreklamer, da mnogo laže, al beše u sredu na utakmicu...

Link to comment
2 hours ago, Dali_man said:

:Hail:

 

Godinama se pitam dal je ziv taj covek.

Preneo tu vest ovaj prdonja još krajem septembra, slabo pratite, a ja se pitam kad će izvlačenje za Kup ? Čekamo prvo ovi što nam "bele obraz" po evropi da odigraju svoje zaostale ili...?

 

Edited by Constantin
Link to comment
52 minutes ago, Constantin said:

Preneo tu vest ovaj prdonja još krajem septembra, slabo pratite, a ja se pitam kad će izvlačenje za Kup ? Čekamo prvo ovi što nam "bele obraz" po evropi da odigraju svoje zaostale ili...?

 

Ovo be Knez, ne Colak

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...