Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

4 hours ago, Redoran said:

 

Ono posle drugog gola, kada svi otrče do klupe... ima li neki poseban razlog zašto Alkosana niko nije pogledao a kamoli zaskočio da zagrli? Delovao je kao neki baštovan koji se tu slučajno zatekao.

Nije ulestvovao u akciji ;) a i znali su da će se postići još pa su ostavili za kasnije radovanje s njim. Ivaj gol je bio posvećen mladom reprezentativcu Čumiću, što se i vidi na klipu. :)

Link to comment
6 hours ago, Redoran said:

 

Ono posle drugog gola, kada svi otrče do klupe... ima li neki poseban razlog zašto Alkosana niko nije pogledao a kamoli zaskočio da zagrli? Delovao je kao neki baštovan koji se tu slučajno zatekao.

danas ce se sve otrkiti

Link to comment

Ne svidja mi se starletino ponasanje ali ipak je dobar strelac, sada definitivno. Stvaramo manje sansi i dajemo manje golova ove sezone i kad neko da polovinu golova cele ekipe onda je jasno da dobro koristi sanse za gol. Moguce da je dosao ko zamena za Hasku i sad kad je ovaj ostao imamo dva dobra napadaca koji igraju zajedno, sto mi se opet cinilo lose u pocetku ali izgleda da se tim malo uigrao. Porazi protiv 4 najjace ekipe i protiv ostalih 7 pobeda i remi je ipak dobar ucinak. Treba iskoristiti ovu seriju malo laksih mozda utakmica i dodatno se uigrati za finis jeseni.

Link to comment

Кол'ко сам ја прочитао било је "Маринаца" и "Варвара" па је зато деловало као да има пуно "Мераклија". Очекујем стандардан број у копу већ следећу утакмицу... :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Captain_Darling said:

Кол'ко сам ја прочитао било је "Маринаца" и "Варвара" па је зато деловало као да има пуно "Мераклија". Очекујем стандардан број у копу већ следећу утакмицу... :fantom:

ti da si cutis, nemas pravo nikog da prozivas, ove sezone ne znam ni 25% dal si postigo

Link to comment
On 20.10.2019. at 14:05, zikaPantelej said:

Pirot rasturio Bačku 3-0 juče, šansu jednu nisu stvorili... zašto imam osećaj da će starter da bude Miloradović u sredu :unsure:

Pitaj Jocu kad ga sretneš po Pantelej on sve zna . Ako će bude starter treba već pare da mu legle da ga dobro oceni . Red je  i u kafanu sa Rašu da izadje. 

Link to comment
34 minutes ago, Gradina said:

Pitaj Jocu kad ga sretneš po Pantelej on sve zna . Ako će bude starter treba već pare da mu legle da ga dobro oceni . Red je  i u kafanu sa Rašu da izadje. 

Koji je pa taj Joca? Šta se sve napatlo po taj Pantelej :ohmy:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...