Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

24 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

sledeca 5 kola 15 bodova :fantom:

Mani bodove treba nam trener. Ovaj sto Mihajlovica drzi na klupi Melega sto gura je nula. Daj boze da gresim. 

Link to comment
5 minutes ago, Gradina said:

Mani bodove treba nam trener. Ovaj sto Mihajlovica drzi na klupi Melega sto gura je nula. Daj boze da gresim. 

 

Kog sad Mihajlovica na klupi ? Momci, da sinhronisite se, koji je od vas sad logovan ?

Link to comment

-Važna pobeda za nas sa mnogo aspekata. Mačva se u poslednje vreme podigla i verujte mi da nikome više neće biti lako da ovde osvaja bodove. Težak je ovo teren i nimalo nije bilo lako doći do trijumfa. Zadovoljan sam kako smo igrali, a trijumf od 1:0 ne odražava pravi odnos snaga na terenu. Imali smo puno šansi da ranije rešimo ova susret, ali ih nismo iskoristili. Dva puta smo pogađali okvir gola, a na kraju je odlučio taj jedan pogodak Mihajlovića. Nakon silnih promašenih šansi smo
imali nekoliko minuta praznog hoda gde su oni mogli da nas kazne, ali smo uspeli da ostanemo fokusirani u defanzivi. U svakom slučaju ovo su tri mnogo bitna boda za nas. Vratili smo se na pobvednički kolosek, izgledali smo dobro tokom većeg dela meča, tako da predstojeću pauzu dočekujemo dosta rastrećeniji. Sada imamo dve nedelje za žestok rad, očekuje  i da nam se vrate povređeni igrači, tako da sam optimista po pitanju našeg nastavka sezone
- rekao je Kosanović.

Link to comment
28 minutes ago, Dali_man said:

Protiv Indjije pa sviran penal. De ce ti dusa o Toncevu Ivice???!!!

Makaric iz penala dao go, sad protiv Indije Milan Bojovic iz penala. Slucajnost? Ne bih rekao.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...