Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Just now, Goranz said:

Dobro, malo se šalimo. Sporadično sam pratio meč, pretpostavljam da ste stvarno zakazali u odbrani kad vam je Sadik dao dva gola.

U kojoj odbrani? Nemamo mi to poodavna.

Link to comment
8 minutes ago, Goranz said:

A da probate Sofijsku zonu? Možda tamo ima rivala sa kojima biste mogli da se nadigravate.

Ma isti qratz i tamo....CSKA i Levski kao vi i komšinica...mi na žalost ne možemo ni Ludogorec da budemo. Kiril Domusdžiev i Ivica Tončev imaju zajedničko samo dva poslednja slova u prezimenu.

Link to comment
36 minutes ago, Constantin said:

Ajde više s tim Miloradivićem....dečko je odlično stajao u živom zidu u 89. minutu.

🤣🤣🤣😅😅😅

Ako ćemo tako i ja i ti bi bar duplo bolji bili  u zivom zidu. Masa puta širina . Ko Kineski zid 

Link to comment

Žao mi što sam išao na stadion, ne zbog lošeg rezultata (očekivao sam ovako nesto) kolko zbog mustafe što skakao prema istok kad god dali gol, i zbog ovi selci i kosovari iz okolna mesta što dolaze jednom godišnje da isprate njihove nabedjene veličine iz BG-a... Samo da se nervira čovek..

 

P.S 100 kinte da je bio jug ne bi došlo više ljudi garantujem vam 

Edited by zikaPantelej
Link to comment

Treba ovde debeo rez da se uradi!
Treba se još odmah zahvaliti nekim igracima.. na zimu da se pokusa da se ispravi nesto.Onaj Djordjevic nije ni za trecu ligu, a ne kod nas da igra. Ostojic ispod proseka za nasu ligu, Meleg katastrofa....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Kad se sve sabere....mi da prodamo ovog golmana, on jedino nešto vredi. Sve ostalo go q. Pa čak i Haskić danas usporen, sredina ne postoji, odbrana promaja. Ne može više ni Todor protiv iole ozbiljnijih igrača, godine su učinile svoje. Niko od ovih prvih 11 nije za domete iznad 5. mesta....

Link to comment

Čika Miša:

 

"Čestitam Partizanu na pobedi i na prikazanoj igri. Sa druge strane moja obaveza je da se u svoje lično ime i u ime ekipe izvinim našim navijačima. Ne izvinjavam se ja zbog rezultata i zbog poraza, već zbog nekih drugih stvari. Jedan tim kao što je Radnički ne sme da prima ovakve golove i da sam  sebe pobeđuje, ne želeći ni jednog trenutka da umanjim trijumf našeg protivnika. Radili smo stvari koje su ispod svakog nivoa, pravili smo katastrofalne greške i poraz je bio neminovan. Molim ljubitelje fudbala u Nišu da se strpe . Moramo da promenimo neke stvari, ali i da promenimo neke pojedince, pošto oni jednistavno nisu na nivou ekipe koja želi da bude u vrhu tabele".

Link to comment
9 minutes ago, Dramoser said:

Pocinjem da verujem da je lik trol koji nas je sve izvozio za desetku.

20190928_194312.jpg

Ubi me ako ovaj nije dugogodisnji Vucicev BOT. Troluje za medalju

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...