Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

RADNIČKI N. - PARTIZAN
 

Subota, 28.09.2019, 15:00
Delegat: Stojiljković Dragan
Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Banović Bojan
Drugi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Četvrti sudija: Anđelovski Novica

Link to comment
Nije vrucina, nije ladno, nema vetar, kisa, sneg, grad, ima prenos... Za sve ukuse. 
Nišlije su istančanog, prefinjenog ukusa, nije to dovoljno

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
10 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Čuo sam Raša dolazi na istok, kod Caju u kop, da zajedno dajemo podršku na Milorada

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Taj će na zapad . . . Taman da vidimo sa kim šuruje. Ko mu je piun u FKRN

Link to comment

Ako Uros pokrije tu srednju trecinu terena i izdominira kretanjem i pasovima unapred, pomaze odbrani, zatvori njihove glavne u manevru, onemoguci krila da prodju, onda samo preostaje da Todor i Djosa pogode neki put starletu koji rutinira Stojketa. 

Link to comment
2 hours ago, W.F.C. said:

Ako Uros pokrije tu srednju trecinu terena i izdominira kretanjem i pasovima unapred, pomaze odbrani, zatvori njihove glavne u manevru, onemoguci krila da prodju, onda samo preostaje da Todor i Djosa pogode neki put starletu koji rutinira Stojketa. 

Đoša povređen, ne igra...

Link to comment
2 hours ago, W.F.C. said:

Ako Uros pokrije tu srednju trecinu terena i izdominira kretanjem i pasovima unapred, pomaze odbrani, zatvori njihove glavne u manevru, onemoguci krila da prodju, onda samo preostaje da Todor i Djosa pogode neki put starletu koji rutinira Stojketa. 

 

49 minutes ago, Constantin said:

Đoša povređen, ne igra...

Starleta na klupu....nadam se da će opet napušuje Al Kosana..

Link to comment

Interesantan sastav izuzimajući očajne štopere, neuigranu veznu liniju, Bondija na beku, razigranih Kneževića i Megija ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Just now, Rumpelstiltskin said:

Interesantan sastav izuzimajući očajne štopere, neuigranu veznu liniju, Bondija na beku, razigranih Kneževića i Megija ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Čumić tu kvari....

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...