Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

"Nе само играч него је веома позитивна личност , јако је усмерен на веома велики рад и залагање ! Свих пет слободних дана које су имали играчи Радничког , три после утакмице са Чукаричким и два после утакмице са Војводином , провео је у крвавом раду и тренирању ! Има дана када тренира и по 4 пута дневно ! Свако ко толико тренира у било ком спорту или се залаже толико у било којој професији је за веома висок респект а поготово тако млад момак који још није напунио ни 19 година ! Данас га је било по целом терену а то му је тек прва утакмица коју је одиграо целу у дресу Радничког ! Има прецизан пас са којим излази из притиска а то веома разиграва игру тима ! Да је играо против Чукаричког и Војводине , наш Раднички не би изгубио ни једну од те две утакмице а камоли обе ! У част вашег лепог питања , даћу вам и следећу информацију : Веровали ви или не , Урош Милорадовић је на радару једне одличне екипе из ЕУ , која управо игра групну фазу Лиге Шампиона : !! Тако је то кад се дружите са Рајицом Панић а овом приликом водимо дијалог и размену мишљења !! Такви смо ми из XXVI Морнаричке Техничке Средње Војне Школе а и ФК Раднички има једног таквог у својим редовима !! И у његову част а поготово у част две везане победе Реала са Нишаву , поздрављам све којима је Раднички на срцу !!"

 

👌📢

Link to comment
10 minutes ago, W.F.C. said:

"Nе само играч него је веома позитивна личност , јако је усмерен на веома велики рад и залагање ! Свих пет слободних дана које су имали играчи Радничког , три после утакмице са Чукаричким и два после утакмице са Војводином , провео је у крвавом раду и тренирању ! Има дана када тренира и по 4 пута дневно !

Zato umoran na utakmicu i ne može da potrči ;)

Link to comment
45 minutes ago, W.F.C. said:

Koje brukanje od komentara za ovog decka na fb. Ne bi me cudilo da se i ovde neko registruje i pocne besomucno da ga hvali. 

Tako su isto hvalili i lupetali za onog Dušana Lalatovića što nam ga je uvalio. Eno ga sad u Radničkom Zrenjanin kolko je dobar i perspektivan, tako će i ovaj na zimu najverovatnije istim putem u 3. ligu max.

Link to comment

Evo prave istine, posteno! 

 

"и  могу вам рећи да је Урошев менаџер тај који диктира веома велики и мукотрпан, крвави рад ! Урош то са лакоћом прихвата и веома брзо напредује а тек ће , поготово кад одради целе зимске припреме са тако озбиљним клубом какав је Раднички јер он то до сада није имао ни прилике за тако јаке припреме . До пре 6 месеци је играо трећу лигу ! То све за разлику од Лалатовића који је такође био у клубу и имао је истог менаџера али није хтео ни близу толико да тренира као Урош а још је копулентнији и као такав без огомног рада не може ни он и нико ! Одвојио је се, променио је менаџера и где је сада ? Отишао је обрнутом линијом , из супер лиге назад у трећу , због чега ја нисам срећан али то није до мене !!"

Link to comment
2 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Miloradovic je limitirani balavac u kojeg je kurcobolja povelika, koji ima retardiranog managera koji misli da ce ga proda nekom u buducnosti na osnovu njegovih i komentara par njegovih drugara po svemrezju.. Ne smem ni da zamislim zasto ga Kosan forsira... Ili ne zelim da prihvatim da je Kokijeva stela.

Juce u Dobanovcima ga treceligaski stoper u remplu odnese ko da ima 10 godina.

 

A posto mu manager cita sve po netu pa i ovo, porucio bih mu da smanji vino i da mi se napusi kurca sto troluje javnost

 

Mare, ne teraj me da ti pisem sta je sarkazam, simpatican si mi mladic, a glede Miloradovica i njegove igre... Cujes li Raso, citas li ... Kakav je osecaj da ti neko jebe mater a ti ko kurva cutis i nerviras se jer su ti jajasca manja od kikireza ... kokeza

 

 

Brate vise ne mogu da pohvatam kad ste sarkasticni a kada ne... :isuse:

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Raša je samoreklamer.....a gde su oni što se ne vide, ćute i rade ?

Ma ne nego oni sto se ne vide, cute i ne rade, tiha vecina... E njih niko ne jebava ;)

Link to comment

Uroše, ako oćeš da postaneš normalan čovek i bolji fudbaler, odjebi ovog Rašu, ima te strpa u Holivud sa ovo botovanje, evo očiju mi ...

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...