Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Iz Vojvodjanske lige zapad direktno u FKRN. 

Da li neko zna zbog čega se ovo radi. 

Zato što je menadzer vodio ovog decka i u Spaniju i u Ukrajinu  , bas kao i onog Lalatovića što je vodio u Videoton pa nam ga potom uvalio.

PITANJE ZA SVE PA I ZA UPRAVU:   ZAŠTO SVI MLADI NAŠI SU DATI NA KALJENJE  I ZAŠTO  SU POSEBNO NA TAPETU MLADI IGRACI KOJI SU IZABRALI BRATISLAVA RISTIĆA ZA MENADZERA. 

Ćira 1999 u Pirot Ristić 2000 u Popovac Petrovic 2000 u Sindjelic   Koja (1999) u Knjazevac LEKA  u FKRN ali greje klupu? Zašto ? Jel zato što je igrač Batice Ristića.  A   imamo  još naše dece na kaljenju  KRSTIĆ IVAN u Cara ,Petrović u Knjazevac . . .Čemu da se nadaju dolazeće generacije? Da se ugledaju na Iliju Stojančića ( otišao u Zvezdu ) ,Borisa Krstića (u Partizan)  Uroša Lazića ( u Zvezdu ) ....Ili da predju u menadzerski tabor Raše Bebića  koji uzgred ni agenciju registrovanu u APR -u nema

 

 

Screenshot_20190925-232933_Messenger.jpg

Screenshot_20190830-131546_Facebook.jpg

Link to comment
9 hours ago, Gradina said:

Iz Vojvodjanske lige zapad direktno u FKRN. 

Da li neko zna zbog čega se ovo radi. 

Zato što je menadzer vodio ovog decka i u Spaniju i u Ukrajinu  , bas kao i onog Lalatovića što je vodio u Videoton pa nam ga potom uvalio.

PITANJE ZA SVE PA I ZA UPRAVU:   ZAŠTO SVI MLADI NAŠI SU DATI NA KALJENJE  I ZAŠTO  SU POSEBNO NA TAPETU MLADI IGRACI KOJI SU IZABRALI BRATISLAVA RISTIĆA ZA MENADZERA. 

Ćira 1999 u Pirot Ristić 2000 u Popovac Petrovic 2000 u Sindjelic   Koja (1999) u Knjazevac LEKA  u FKRN ali greje klupu? Zašto ? Jel zato što je igrač Batice Ristića.  A   imamo  još naše dece na kaljenju  KRSTIĆ IVAN u Cara ,Petrović u Knjazevac . . .Čemu da se nadaju dolazeće generacije? Da se ugledaju na Iliju Stojančića ( otišao u Zvezdu ) ,Borisa Krstića (u Partizan)  Uroša Lazića ( u Zvezdu ) ....Ili da predju u menadzerski tabor Raše Bebića  koji uzgred ni agenciju registrovanu u APR -u nema

 

 

 

A jel ovi nabrojani igraju u te klubove ili su i oni na kaljenje?

Inace slazem se za mlade ali ako decko igra dobro moze sto se mene tice i baba da mu bude menadzer.

 

Link to comment
35 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

A jel ovi nabrojani igraju u te klubove ili su i oni na kaljenje?

Inace slazem se za mlade ali ako decko igra dobro moze sto se mene tice i baba da mu bude menadzer.

 

Oni su digli jedra sa 15- 16 godina sa Čaira  otplovili kod blizanaca

Link to comment
54 minutes ago, Gradina said:

Oni su digli jedra sa 15- 16 godina sa Čaira  otplovili kod blizanaca

Da ali da li im je bolja sudbina od recimo Aleksine?

Sto se mene tice voleo bih da Aleksa vise igra ali on je opet skupio i osetio Super ligu. Moze ladno da bude i starter u timovima koji se bore da ne ispadnu. Sad ako hocemo da budemo objektivni mi jurimo cetvrto mesto i mnogo smo lose startovali. U tim situacijama ispastaju mladi igraci jer treneri pokusavaju da sacuvaju svoju guzicu i igraju na sigurnije (citaj iskusnije) karte.

Opet ako je taj Miloradovic pokazao nesto na treninzima i dobio po prvi put sansu i istu iskoristio, onda nema razloga da se pita a sto nije ovaj ili onaj. To su nam potvrdili i drugovi koji su gledali tekmu, da decko nije bio korektan vec da je i odskocio.

Tako da mislim da ti je teorija suvise rano i olako izletela.

 

Jos jedno zapazanje... Lalat je forsirao prosle godine samo Randjelovica. Ove godine su mu starteri minimum po tri igraca. To znaci da su sazreli i da imaju kvalitet.

Moguce je da ipak nemamo bas obdarenu generaciju i da treba jos da se sacekaju.

Link to comment

Miloradovic je limitirani balavac u kojeg je kurcobolja povelika, koji ima retardiranog managera koji misli da ce ga proda nekom u buducnosti na osnovu njegovih i komentara par njegovih drugara po svemrezju.. Ne smem ni da zamislim zasto ga Kosan forsira... Ili ne zelim da prihvatim da je Kokijeva stela.

Juce u Dobanovcima ga treceligaski stoper u remplu odnese ko da ima 10 godina.

 

A posto mu manager cita sve po netu pa i ovo, porucio bih mu da smanji vino i da mi se napusi kurca sto troluje javnost

 

Mare, ne teraj me da ti pisem sta je sarkazam, simpatican si mi mladic, a glede Miloradovica i njegove igre... Cujes li Raso, citas li ... Kakav je osecaj da ti neko jebe mater a ti ko kurva cutis i nerviras se jer su ti jajasca manja od kikireza ... kokeza

 

 

Link to comment
11 hours ago, Gradina said:

Iz Vojvodjanske lige zapad direktno u FKRN. 

Da li neko zna zbog čega se ovo radi. 

Zato što je menadzer vodio ovog decka i u Spaniju i u Ukrajinu  , bas kao i onog Lalatovića što je vodio u Videoton pa nam ga potom uvalio.

PITANJE ZA SVE PA I ZA UPRAVU:   ZAŠTO SVI MLADI NAŠI SU DATI NA KALJENJE  I ZAŠTO  SU POSEBNO NA TAPETU MLADI IGRACI KOJI SU IZABRALI BRATISLAVA RISTIĆA ZA MENADZERA. 

Ćira 1999 u Pirot Ristić 2000 u Popovac Petrovic 2000 u Sindjelic   Koja (1999) u Knjazevac LEKA  u FKRN ali greje klupu? Zašto ? Jel zato što je igrač Batice Ristića.  A   imamo  još naše dece na kaljenju  KRSTIĆ IVAN u Cara ,Petrović u Knjazevac . . .Čemu da se nadaju dolazeće generacije? Da se ugledaju na Iliju Stojančića ( otišao u Zvezdu ) ,Borisa Krstića (u Partizan)  Uroša Lazića ( u Zvezdu ) ....Ili da predju u menadzerski tabor Raše Bebića  koji uzgred ni agenciju registrovanu u APR -u nema

 

 

 

 

Sta ima veze ako su na kaljenju. I Lazar Ranđelović je bio na kaljenju. Valjda je važno da igraju i skupljaju utakmice, rastu kao igrači. Drugo, ja ne vidim nabrojani da bi imali mesto u trenutnom sastavu, osim sto bi mozda Kojića gurnuo u vatru. Sto se tiče Leke, ničim nije pokazao da zasluzuje prvih 11, ma koliko navijao za njega. Svaki put mu saljem poruke podrške, ohrabrujemo ga par nas, na terenu mrtva patka. 

Sto se tiče Miloradovića, slazem se 

Link to comment
58 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Miloradovic je limitirani balavac u kojeg je kurcobolja povelika, koji ima retardiranog managera koji misli da ce ga proda nekom u buducnosti na osnovu njegovih i komentara par njegovih drugara po svemrezju..

 

spacer.png

spacer.png

 

Ovaj bolji od Drine...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...