Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Ne traži dlaku u jajetu, nego mu ides na onu stvar.

Kako je Cukaricki prosle sezone izborio Evropu? Onim remijem na Cairu kada nas je sudija osakatio, kada je Bratić jurio preko terena da bije doktora Simu, jel tako bilo?

Radnički je ništa u odnosu na druge koji mešetare, kradu, nameštaju, rovare..., samo smo se drznuli da igramo po pravilima igre kakvi su ustanovljeni ovde, pa sad svima smetamo jer smo gricnuli kolač koga čuvaju samo za sebe.

 

Link to comment
25 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

odose pare od transferi u nais, aukurac

Al' zato gosti ugledni...preCednik, Terza, Slina....svi koji treba da budu, bili su....Znači Lalate, ispušio si....

Link to comment
9 hours ago, martick said:

Treba se ugledati na Cukaricki i Vozdovac!

Biti pravi primer!

Martiče, Martiče...Srbija beograd ti kliče.

Samo da te poDsetim o prepoštenoj Čuki i nadasve #nećudaigramnamešteneutakmice

 

spacer.png

 

Do ovog 22. kola, Čuka je imala skor  4...4...11... 16 bodova....a onda u poslednjih 8 kola 20 bodova. Nadao se play off-u, ali mi "prc" "nezainteresovani" na Javor i Lala izvisi .....

Voždovac...ha...sećaš se onih golova kroz noge sa gol-linije ?

spacer.png

 

Da ne spominjem ono iz "večitog derbija" kad je lopta pola metra u gol-autu pa vraćena nazad i Zvezda postiže gol.

 

Onda, poslednji koji treba da se javaljaju i kukakju na poštenje su ovi iz Humske. Kad bi pisao ovde i postavljao klipove utakmica sa Pazarom, Napretkom....srušio bi server. Još su se celoj ligi seirili ovakvim barjacima:

 

spacer.png

 

Naravno, ni smo mi ni nevini ni naivni, a i lepo smo se smejali mnogim penalima, dosuđenim za nas, na Čairu....a i šire. 

Najsmešnije je to što nam neki kreteni stavljaju na teret i penal u Subotici, protiv nas....al' šta ćeš, boles' ne bira. 

Drž' te  lopova...kažu, a svi znamo kako u stvari ide ta priča.

 

Dok se FSS ne demontira, zabrani u Srbiji "pofesionalni" fudbal na bar 5 godina, a u Beogradu na +3 i sve se svede na amaterski nivo, gledaćemo ovakva sranja, pa i veća. Da se izvrši privatizacija, da ostane ono što može da se takmiči, pa tek onda možemo da gledamo nekakav fudbal i u ligama i u reprezentaciji. Da se maknu u tom slučaju političari, menadžeri i ostale jajare, ali to je neizvodljivo, bar za sada. Dva naša najtrofejnija kluba su i dalje politički plen i kao takvi ući će u privatizaciju...nikad.

 

Zato Martiče i pored dobre volje da počistiš svoje dvorište, nema tu uspeha, Sizifov je to posao, jer se iz ostalih avlija govna prelivaju u tvoju. Nema te metle koja je delotvorna.

 

Gradska deca u gradski klub....selci out. Idemo Reale....pa dok trajemo.

 

Smorio sam, a ? :D

 

AJd zdravo......

Link to comment
8 minutes ago, Real sa Nišave said:

Elem, ko ce ide u Inđiju sas Rumpela, Constantina i mene?

Da nas ne premuntaju Inđijanci ?

 

subota 16,00

Edited by Constantin
Link to comment
4 hours ago, Real sa Nišave said:

Elem, ko ce ide u Inđiju sas Rumpela, Constantina i mene?

Ja bato.

 

Uz mali edit. Ako sude Piper ili Bojance , ne polazim.

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
4 hours ago, Constantin said:

Zamisli da navijaš za Zenit i treba da odeš na utakmicu u Soči :D

 

Ili u Vladivostok...haos:)

Kazu da da bi stigli na takvo gostovanje, moraju da upale odmah kola nakon zavrsene utakmice na domacem terenu i momentalno krenu :D

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...